• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Važno: sve vezano uz pisanje postova!!!

gorski

  
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
408
Može li mi koj iod moderatora dodati na ovo moju temu odnosno izmjeniti naslov" kupujem usisnu granu hladnjak za alternator serije 700 i 800 i zadnji trap serije 731 ili 732.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,066
Može se izmijeniti naslov ali napiši mi kako hoćeš da bude jer mi se čini da i u ovome ima greškica :scratch
 

gorski

  
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
408
Može se izmijeniti naslov ali napiši mi kako hoćeš da bude jer mi se čini da i u ovome ima greškica :scratch

ovako" kupujem usisnu granu,hladnjak za alternator serije 700 i 830 i zadnji trap serije 731 ili 732. "sve sam popratio slikama ne znam koje su greske reci mi pa ću ispraviti.:scratch
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,066
vidim da si i sam ispravio , nisu ti obavezne slike u kupovini , samo u prodaji su obavezne
A greskica ti je bila u prethodnom postu , falio ti je jedan zarez pa naslov nije imao smisla , sada je sve ok
 
B

bosniahos

Guest
.

Stavljam video zapis sa fotoaparata i kad se pojavi link u postu na forumskoj temi, nema na njemu ništa.Stranica se otvori a video se ne pokreče i oznaka za ton-zvuk je prekrižena.Image Shack je upitanju.
 

gorski

  
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
408
Mislim da prije moraš video staviti na YouTube pa onda staviti na forum moderatori su tu pa će ti bolje objasniti.
 
B

bosniahos

Guest
.

Ma nije za toliko široki audiotorium,tako je recimo najjednostavnije ali ako mi se ne stavlja na yubito haha kako da ga stavim preko Image Shack,ako ima neki drugi sistem bil bi zahvalan da mi malo obijasnite.Hvala.
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
čisto pitanje iz znatizelje a nekad i potrebe
Zasto nebi u posebnoj temi dopustili ovim potencijalnim oglasivačima servisa,trgovina,poljoapoteka da se malo reklamiraju
Nekad izgubim pola dana trazeći kvalitetan servis ili kakav dio,cijenu pojedinih gnojiva i sl.
Jel moze malo pojasnjenja?
oni reklamu a mi popust?
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,066
Ma imaš google i nađeš sve bez problema :drink: štos je u tome da ovo nije komercijalni forum a čim to ode u marketinške vode izgubit će smisao mjesta gdje se besplatno razmjenjuju znanja i mišljenja
Evo samo jedan primjer , zamisli da se na forumu reklamira neko recimo ko prodaje nešto što svi znamo da ne valja , ako ti napišeš da to nevalja ti nam rastejuruješ klijente , jel :(think):

Gledao sam to nekada na nekom drugom forumu da se desilo to reklamiranje koje je daleko naškodilo samom kvalitetu cijelog foruma , razni baneri i šarenilo :icon_eyes:

Da ti narodski pokušam reći , forum nije na prodaju :drink:
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,489
Novi sam na forumu, i primjetio sam da kad pišem postove prikaže se krivo vrijeme (dva sata unazad), vjerojatno sam napravio grešku na početku kad sam se ulogirao. Molim za pomoć, kako da to ispravim. Hvala.:(:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,066
Idi u korisnički panel i promijeni vremensku zonu
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Jel si mogu promijeniti godine jer imam 15, a forum prikazuje da imam 18?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,797
Možeš u korisničkoj ploči promjeniti godinu rođenja.
 
T

Todi

Guest
neće ići,
jer u kor.ploći mijenjaš samo prikaz,odnosno redosljed,a njemu treba izmjena godišta
javi se administratoru i biti će riješeno,

LP
Todi
 

DrEnKO

Član
Tu od
28 Svi 2018
Poruka
39
Pitanje u vezi postavljanja videa. Jedina opcija je sa Youtuba ili ima neka druga, direktnija, opcija?
Hvala
 

Najnoviji postovi

Na vrh