• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

VIC

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
ISPOVIJED

Otišla djevojka u crkvu da se ispovijedi.
- Oče, spavala sam sa župnikom iz susjedne župe, je li to grijeh?
- Kako ne, kceri, pa ti pripadaš ovoj župi...
 

zradikovic

Član
Tu od
8 Kol 2009
Poruka
141
Evo jedan statistički..
Zagorec godišnje u prosjeku propješači 1500km,
godišnje prosječno popije 182 l domačeg vina,
dakle prosječno troši 12.1 l/100km-kak ruska Lada.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
LJUBAV

- Draga, moram ti reci strašnu istinu. Firma je bankrotirala, otac me izbacio iz nasljedstva, slupao sam auto. Hoceš li me i dalje voljeti?
- Naravno, dragi, ali ceš mi jako nedostajati!
 

Ronin

Član
Tu od
13 Velj 2009
Poruka
239
Ustalo dijete u četiri ujutro i moli mamu da mu ispriča bajku, a mama mu kaže: 'Čekaj, dušo, da dođe tata, ispričat će nam oboma.'
 

Lesi

Novi član
Tu od
5 Svi 2010
Poruka
16
Mujo rješava križaljku pa zapeo. - De, bolan Haso, kaži koja je životinja s kućicom, ima 3 slova?
Haso: - E jes blesav, pa pas, budalo!


Ulazi Mujo u bolnicu, kad tako dva doktora tuku pacijenta. Prilazi im Mujo i pita ih zašto ga tuku a ova dvojica odgovaraju: Dvije godine ga liječimo od žutice, a on nam tek sada kaže da je Kinez.


Dva luđaka igraju nogomet ispred ludnice. Nakon 45 minuta jedan poviče: - Poluvrijeme je! Sad si ti lopta!
 

gvozdeni1

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
284
Vracaju se dve udate zene kuci, pijane. Pripisalo im se, pa svrate na groblje, da ih neko nebi video. Prva se obrise svojim gacama pa ih baci a druga stavi gace u torbu i obrisala se trakom sa venca. Ujutro pricaju njihovi muzevi.
Prvi kaze: Moja zena dosla pijana i bez gacica!
Kod moje je jos gore! Em sto je dosla bez gacica i pijana, nego joj iz du.eta virila traka, na kojoj je pisalo:Nikada te necemo zaboraviti-Mile, Pera i fudbalski klub Sloga.
 
Posljednje uređivanje:
B

BAGERISTA

Guest
Vracaju se dve udate zene kuci, pijane. Pripisalo im se, pa svrate na groblje, da ih neko nebi video. Prva se obrise svojim gacama pa ih baci a druga stavi gace u torbu i obrisala se trakom sa venca. Ujutro pricaju njihovi muzevi.
Prvi kaze: Moja zena dosla pijana i bez gacica!
Kod moje je jos gore! Em sto je dosla bez gacica i pijana, nego joj iz du.eta virila traka, na kojoj je pisalo:Nikada te necemo zaboraviti-Mile Pera i fudbalski klub Sloga.

Dobraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.....:mrgreen::mrgreen::mrgreen::rolfer:
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
vic

Hoda Dudek kroz Gruntovec i vuče šparu za sobom, za njim viče milicajac, Dudek stane,:scratch
-milicajac ga pita: " Zašto vučeš špagu za sobom !!?:madmana:
-Dudek će njemu: "Pa kad si ti tak pametan ajd ti špagu guraj pred sobom" !!:mrgreen:
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Vracaju se dve udate zene kuci, pijane. Pripisalo im se, pa svrate na groblje, da ih neko nebi video. Prva se obrise svojim gacama pa ih baci a druga stavi gace u torbu i obrisala se trakom sa venca. Ujutro pricaju njihovi muzevi.
Prvi kaze: Moja zena dosla pijana i bez gacica!
Kod moje je jos gore! Em sto je dosla bez gacica i pijana, nego joj iz du.eta virila traka, na kojoj je pisalo:Nikada te necemo zaboraviti-Mile, Pera i fudbalski klub Sloga.

:rolfer::rolfer::rolfer::rolfer::rolfer::rolfer: dobra dobra...... fudbalsk klub... :lol::lol::lol::lol:
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Jacina molitva:

Oče naš, koji jesi na nebesima, prosvijetli nam fiskalnu politiku. Učini da nam strategija, kako ova kratkoročna, tako i ona dugoročna, bude učinkovita. Spasi nas od deficita i recesije te blagošću svojom učini da se povećaju strana ulaganja! I ne zaboravi otpustiti dugove naše, i vanjske i unutarnje, pa ćemo ih i mi otpustiti dužnicima našim. I ne uvedi nas u napast nego izbavi od MMF-a. Amen!
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Jacina molitva:

Oče naš...
... I ne uvedi nas u napast nego izbavi od MMF-a. Amen!
Ovo ti ne spada u viceve, već u Crnu kroniku :(
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
Vracaju se dve udate zene kuci, pijane. Pripisalo im se, pa svrate na groblje, da ih neko nebi video. Prva se obrise svojim gacama pa ih baci a druga stavi gace u torbu i obrisala se trakom sa venca. Ujutro pricaju njihovi muzevi.
Prvi kaze: Moja zena dosla pijana i bez gacica!
Kod moje je jos gore! Em sto je dosla bez gacica i pijana, nego joj iz du.eta virila traka, na kojoj je pisalo:Nikada te necemo zaboraviti-Mile, Pera i fudbalski klub Sloga.

:finga: !
 

Lesi

Novi član
Tu od
5 Svi 2010
Poruka
16
Kupio Muju frižider. Dolazi Haso u posjetu i pita:
Šta ti je to ba?
To ti je frižider.
A čemu to služi?
Pa kad kupiš nešto od hrane da ti se ne pokvari. Ovdje se stavlja meso, ovo je za piće .....
A kakve su ti to rupice?
To ti je za jaja, ali vjeruj mi mogo boli kad se zatvore vrata!
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Leže Mujo i Fata u krevetu . Mujo čita knjigu , i dira on nju rukom po onoj stvari.
Pita Fata Muju : Jel bi se ti jebavo ?
A on kaže: Ne , samo vlažim prst da okrenem stranicu.
 

Lesi

Novi član
Tu od
5 Svi 2010
Poruka
16
Gatara gleda Muji u dlan.
Mmmmm....stoji vam neki put.....
Jes vala, neki put stoji a neki put ne!
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Jest Mujo to znao i sam da nakad stoji nekad nea valjda se gatari prohtjelo :finga:..... dobar......:rolfer::rolfer::rolfer:
 
B

BAGERISTA

Guest
Jest Mujo to znao i sam da nakad stoji nekad nea valjda se gatari prohtjelo :finga:..... dobar......:rolfer::rolfer::rolfer:

Brižan mujo,,,vajk je glavni krivac,,,,koji god vic da je..........:mrgreen::mrgreen:
 

Lesi

Novi član
Tu od
5 Svi 2010
Poruka
16
Jest Mujo to znao i sam da nakad stoji nekad nea valjda se gatari prohtjelo :finga:..... dobar......:rolfer::rolfer::rolfer:[/QUOT


e momci vidim da je gatara i vas zbunila. pod onim što je rekla da mu stoji neki put je po naški mislila da mu predstoji putovanje
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh