• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Video isječci

ROADRUNNER

Iskusan lik
Tu od
17 Stu 2013
Poruka
964
https:///mozaik/panorama/kako-ga-nije-vidio-vozac-traktora-je-samo-srecom-ostao-ziv-pogledajte-snimku-silovitog-sudara-traktor-se-raspao-na-nekoliko-djelova-1192147

Kako na brzinu ispolati traktor ...
 

ROADRUNNER

Iskusan lik
Tu od
17 Stu 2013
Poruka
964
Niko ne veli da nevalja, ali ovo je za duži vjek stojeva.
S obzirom na cijenu, ne zelim da mi pila traje 50 godina.
Zasto bih imao istu pilu 50 godina kad na obicnom benzinu ustedim u odnosu na Aspen toliko da mogu svake 2 godine kupiti novu pilu...
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,871
Taj traktor je negdje iz južne Rvacke! :unsure: Mrcinedes......... jer ne mEžeju videti drugi znak!!:hahah:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,627
Atraktivno za vidjeti, čovjek za volanom stvarno ima osjećaj...ali vrlo opasno se voziti s teretom visoko.
U jednom trenutku, kad je ispal onaj trupac, mogel je ispasti na vozača...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Videl sam to, jebeni šofer koji zna znanje.
Ne da mu je to uspjelo jednom nego više puta tak da nemre biti slučajno.
Sječam se, jednom prilikom sam moral pričekati u DIR-u da gazda istovari šleper sa bočnim viličarom.... takav istovar sam videl samo onda i nikad više, stvarno mu skidam kapu za umječe.
 

nedimN

Iskusan lik
Tu od
24 Ruj 2020
Poruka
1,217
Svaka mu čast kad ima volju ,ja ovo nebi sebi bacao kolicima za dukat, a ne nekom drugom (zaposlen na farmi) kao sto momak radi ...
 

Imt 542 De lux

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2010
Poruka
1,118
I ja radim kod čovjeka koji radi 150 ha pa ne bi 2 ha prihranjivao kolicima,bolje bi cijeli dan kultivirao tu površinu polako nego gurao kolica
 
Na vrh