• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Video isječci

senpai

Aktivni član
Tu od
23 Lip 2020
Poruka
806
simpatično. nisam stručnjak za velike okrugle bale ali sumnjam da bi po bregima mogal tako se nonšalantno okretati.
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,519
Moja baba je znala reći: “Na dol idu i potrene kola”… 😉
 
  • Like
Reactions: ZJ

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,897
Istina, samo kažem da se može puno toga sa njim napraviti, ako se previše ne forsira i upravlja na ispravan način. Ja sam jednom bio u šumi sa TV 730 od moga djeda i čovjek sa Zetorom 6245, nije mogao vjerovati koliko toga sam ja povukao i napravio sa tim "malim traktorom", čovjek je bio u čudu.
 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Po ovakvom terenu ljigavom i sa ovakvim glatkim drvima iza sebe ja bi dobro razmislil jel bi se i sa tim potrenim kolima spustil ;)
A bilo je tam i uzbrdice.

Nekad davno sam bil u šumi sa jednom ekipom (večinom zaposlenici HŠ-a) za potrebe jednog društva smo rušili neke trupčiće.
Bilo je par traktora sa vitlima i svi su komentirali da je mali IMT u konačnici najviše dovukel zbog svoje okretnosti.
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,897
Za one koji nemaju FCB, uglavnom na video je prikazan govor IZETA FAZLINOVIĆA kako govori komšiji:
Kakva crna penzija, u mene je penzija kao u žena menstruacija, pa kako ti misliš?
Pa fino, kada dođe traje jedno 5-6 dana i nakon toga možeš se je..at!
 

Najnoviji postovi

Na vrh