• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Video isječci

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Velim, meni je bila zanimljiva kabina.
Ovo drugo se svakom može dogoditi.
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,895
Slažem se, to su nepredvidive situacije, važno da je prošlo bez posljedica, da u svakom slučaju kabina nije loša, izgleda primamljivo.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,099
Da se to kojim slučajem dešava kod nas tu bi radili mitraljezi pod izlikom da su između prosvjednika locirani belosvetski špijuni koji su došli rušit državu, demokraciju i ustavni poredak.
Nadam se da komentar spada u politiku, ali poljoprivrednu politiku. :unsure:

Ps. Nekaj si mislim da li bi ja sa fergusončekom mogel vleči onakvu veliku cisternu punu gnojnice, zlu ne trebalo?
 
Posljednje uređivanje:

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,519
Da se to kojim slučajem dešava kod nas tu bi radili mitraljezi pod izlikom da su između prosvjednika locirani belosvetski špijuni koji su došli rušit državu, demokraciju i ustavni poredak.
Nadam se da komentar spada u politiku, ali poljoprivrednu politiku. :unsure:

Ps. Nekaj si mislim da li bi ja sa fergusončekom mogel vleči onakvu veliku cisternu punu gnojnice, zlu ne trebalo?
Pi… im materina, kak ih nije sram prosvjedovati s tim traktorima od 200 000€
 

Najnoviji postovi

Na vrh