• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Visokotlačni perači

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,573
Isplati li se kupiti one jeftine kineze, do 1000 kn, za jedan traktor, malo priključaka i auto?
 

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
Re: Mini-wash

Znas da si i ja o tome razmisljam zadnjih par dana... A ni sam.ne znam..gledo sam malo te sve kojekakve "jeftine" a da imaju sto.vecu litrazu i aluminijsku pumpu...i na kraju opet ispadne bar 2000 kn
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,051
Ne, jer za dve tisuće imaš stroj koji bu pral deset let bez greške.
Ovaj je jeftin u startu, moraš ga paziti da predugo ne pereš i svejedno ode za čas. Zato bolje dodati i prati ko gospon kad i kolko ti se prohtije.
 

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
Re: Mini-wash

Imam jaci perac na benzinski motor,koji mi sluzi za cjelodnevno pranje prikljucaka,dok mi recimo ovaj elektro treba za ,kak bi se reklo za po kuci.. Za malo nekaj splanut i tak to... Al opet mi se nece nesto takvo malo uzet... Budem probo slozit ovog mog starog Boschistu
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,051
Onda daj meni tu hiljadarku da ti pričuvam dok ti neskupiš još jednu.
Siguran sam da bu to nabrzaka skupljeno :icon_winkle:
 

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
Re: Mini-wash

Mozda neki polovan? Jel bi to bilo pametno uzet?
Na koje si ti Marko kineze mislio?
 

549DV

Novi član
Tu od
13 Kol 2013
Poruka
19
I ja sam mislil da budem pral ko gospon pa sam kupil Karcher za 2400kn i sad imam veselje čas ima pritisak čas nema. Bil je u redu skoro 2 god. nakon 1 mj. u servisu ustanovili da je ispravan, uskoro je skroz krepal. Drugi put ga popravili, za 6 mj. opet isto. Za razliku stari od 800kn delal 8 god bez greške.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,456
Re: Mini-wash

Neki magarac u servisu mi je rekao da ne moze posto ima dvostruku stijenku? Mada si kontam da im se ne rade takve stvari nego bi ti uvalili novo. Mogao bi ga raskopat ovih dana pa odnjet nekom drugom.
U pitanju je prastari trofazni frank. Ostatak je u dobrom stanju pa mi je steta bacit ga...
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,573
Re: Mini-wash

Mozda neki polovan? Jel bi to bilo pametno uzet?
Na koje si ti Marko kineze mislio?

Gledao sam još prije u Vinkopromu, ima ih od 600-700, a to mi baš se ne sviđa, a oni po 1000-1200 bi već mogli proći. Naravno, ima i skupljih, a marke se ne sjećam.

Nekako bi rađe tih 2000 odvojio i kupio blatobrane i haubu, nego miniwash, a prati ga kao do sada.

Perem tako što imam pištolj od nekog Karchera, spojim ga na običnu slavinu, stavim onaj uski mlaz i poprilično to pritiska bude, kad motor od traktora natopim Ivasolom, poprilično se zabijeli, a i fino guli. Ovih dana ću imati nekog posla sa traktorom pa možda koja slika bude. Polako ja njega dotjerujem u red :icon_thumright:

Imam ja neku ideju za izradu homemade miniwasha, naravno, ne bi to bilo kao pravi minivash, sa 100 bara pritiska, ali puno bolje od šmrka.
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Mislim da prvi tj najmanji profi Karcher kosta nesto oko 3000kn.
Imam doma nekakav hobi iz Kauflanda koji je u svojoj karijeri cijelih 1 puta oprao auto... njega smo uzeli da se nemora ova "mrcina" 7/18 svaki put izvlacit. Mozda strojcek jos i valja problem je sto je ćuko kao od sale bez naprezanja pregrizo crijevo u prvom pokusaju i to tak stoji baceno... kosto nekih 750-800kn na akciji. Bolje da sam te novce na ......(citajte po zelji) dao!
 

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
"Rated Pressure" - 95 bar?! - znači taj oko 100 radi
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Hmm..mali kvar...sve mi to smrdi da mu se smrzel i da je pumpa rekla pa-pa :) A njemu se kao neda s tim zezat pa ajd da ga nekom uvali za 500-600 kn :)


I sam sam u nabavci nekog minivaša, pa čitam da muha zna neke solidne tak za oko 2000 kn, no ajd muha daj neke linkove kaj ti preporučaš??
Bil bi jako zahvalan, jer ja gledam ove po pevecu i sličnim dučanima i sve si mislim da dok se složim prat 2 traktora odjednom da budu rekli zbogom i zmarijom!
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,159
Ma ja se mucim cijelu zimu, kaj da kupim..
El ove do 1000 kn ili da kupim nekaj ozbiljnijega..
A ovoga kaj sem imal je pral 14 god, a kostal je nekih 800 kn..
A meni ni ne treba puno, oprati par puta traktore, prikolice i tak.. Auta ne perem ikad miniwashom..
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Šanana , ako hočeš minivaš kakvi bi pristajal tvom gospodarstvu evo ti ga u oglasniku foruma .
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,456

Najnoviji postovi

Na vrh