• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Visokotlačni perači

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
...
Pitaj jednog forumaša kak sam ga grdo pogledal i kam sam ga poslal kad mi je led koji se zamrzel za blatobrane i rubnjake htel nogom otrči :(giggle):

Mislim da je ovo išlo mene. Drugi put kad bum to delal, pazil bum da ne vidiš :D:
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Ma netrebaš se ništa popravljati. Budi taki kaki jesi. Meni ne smeta.

Hvala :drink:, mam mi je lakše pri srcu. :icon_weed:
Znači morem se i dalje držati izreke:
"Zakaj bi bilo jednostavno, ak more komplicirano?" :icon_rofl:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
To ti je isto kak i "Fata je Fata, al dvaput je dvaput" :D:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,499
Mislim da je ovo išlo mene. Drugi put kad bum to delal, pazil bum da ne vidiš :D:

Kak smo se prepoznali .....
Samo ti udaraj, ja sam taj koji bu zadnji crtu povukel jer trebal buš ti mene još, pišem u crnu knjigu i taj potez :(giggle)::(giggle):
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Tak je ZJ na greškama se uči a najbolje na tuđima , no ne kužim zakaj ne ritnati ono kaj visi pod blatobranima (nakupimu leda) pa bolje nego to dopaljeti u garažu da se unutra otopi .
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Majstor Muha mi je objasnil.
Prvo zato da ne skidaš antikorozivnu zaštitu za koju se led zalijepil. Drugo, da ne savineš blatobran. Treće da ne potrgaš plastike ispod blatobrana (ak ih ima).
I četvrto: autu nije mjesto u garaži :D:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Svi auti imaju plastični unutarnji blatobran za njega se drži led i stanem ispred garaže i ako ide lagano ritnem sve nakupine leda i u garažu . Zimi kad bude leda onda budem ušel Muhaču u garažu i čekal da se otopi led tak da bude zadovoljan :(giggle)::(giggle):
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,499
Ja se bar ne sramim priznati kad nekaj neznam ili nekaj pogriješim :)
A ja se sramim?
Kad imam problem zatvorim se u garages (u nočnim satima jer jedino onda imam mir), upalim komp i mislim, mislim, mislim.... uvjek nekaj smislim :(giggle):
Zimi kad bude leda onda budem ušel Muhaču u garažu i čekal da se otopi led tak da bude zadovoljan :(giggle)::(giggle):
No problemos, zimi sam uvjek prazan. Stanu vam dva komada, tribine su vam slobodne pa možete dok čekate debatirati do mile volje :(giggle):


Počela je kiša, idem u bade kostim i na vanjsko pranje, netreba minivaša :(giggle):
 

maku

Član
Tu od
21 Sij 2014
Poruka
41
Koji bi mi miniwash preporucili za 4000 kuna, sto mislite o karcher k7 i stihl re 143? Ima li ovaj k7 plasticnu pumpu?
 

cevo

Član
Tu od
20 Tra 2014
Poruka
88
ne znam za stihl, k7 imam... superzadovoljan sam, kupio sam ga u elipsu za mislim 3600 ili 3800 ne sjecam se vise posto je bilo jos svasta tom racunu, u elipsu mi je bio najpovoljniji, u pevecu je skuplji oko 1000kn, dobijes dvije mlaznice, klasicnu i roto... roto mlaznicom sam skinuo lak na par mjesta na autu :D prima vodu do 60° a ja kad trebam toplu spojim na plinski bojler, nemam pojma koliko stupnjeva bude ta voda ali dovoljno da skinem svu masnocu sa traktora itd. . sa toplom vodom mi se cini nesto maaalo manji pritisak ali super odradi sve i mozes mu obicno plasticno crijevo stavit u kantu i peri, nije potreban pritisak vodovoda... ja sam u godinu dana koliko ga imam vodovod koristio samo kad sam trebao toplu vodu... hladnu uvjiek izvucem iz bunara u korito i rokaj, garancija 5 godina i mislim da je u toj kategoriji najbolji izbor za te novce... ja sam se dvoumio jos izmedu nekog boscha al nakon visednevne usporedbe odluka ja pala na k7, preporucujem ga i tebi, neces pogrijesit sa kupnjom
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Re: Mini-wash

Ja imam lavor 145 bar, ima dobar pritisak ali i previše mana kao što je puštanje vode na pištolju po spojevima. Sve u svemu ne valja te novce.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

cevo

Član
Tu od
20 Tra 2014
Poruka
88
neki metal je al nemam pojma koji, mesing mozda neam pojma ali nije plastična
 

maku

Član
Tu od
21 Sij 2014
Poruka
41
Trazio sam po netu i na jednoj stranici sam dosao do toga da je mesing, pa onda valjda i je! Znaci preporuka za k7!
 

ribek

Novi član
Tu od
28 Ožu 2015
Poruka
4
Trazio sam po netu i na jednoj stranici sam dosao do toga da je mesing, pa onda valjda i je! Znaci preporuka za k7!

Kad sam pred kojih dvije godine kupio K7 trgovac je tvrdio da je pumpa od mesinga i da su klipovi keramički.
 

Najnoviji postovi

Na vrh