• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

M

milicevicm

Guest
Vojvodino-koliko ti je druže taj tvoj drugar platio tog Džondira.
A šta reče 12 eura si platio neke španere-o čemu se radi,je su li možda oni orginalni.
Sada stavi koju sliku ovdje.
POZDRAV !!!!!!!!!!!
 
V

VOJVODJANIN

Guest
Traktor je 77 godište, kupljen je od prvog vlasnika ima 2600 radnih sati,plaćen 1900eura.Jedina potrebna investicija je zamena auspuha,radi on ali ružno izgleda.A španeri su obični,kod mene se pojeo navoj pa moram menjati.Slikaću pa ću postaviti slike.
 

damekVTZ

Član
Tu od
25 Sij 2011
Poruka
57
Pozdrav svim forumašima.
Ima li koja razlika između T-25 iz 1974 i 1985 godine? Prijatelj je danas kupio ovaj noviji pa je puno tiši od mog iz 1974. koja je razlika i dali se da šta napravit. Moj je imal auspuh bočno dolje pa sam kupio prije mjesec dana onaj veći šta ide prema gore zajedno sa izpušnom granom, bolje je nego prije, al ovaj je još puno tiši.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
ma samo je razlika u auspuhu , i ja sam ih zamijenio nekoliko i sada mi je najgori , grmi kao gromovi

evo gledam u oglasima vladimirac bez papira 900e
 
V

VOJVODJANIN

Guest
ma samo je razlika u auspuhu , i ja sam ih zamijenio nekoliko i sada mi je najgori , grmi kao gromovi

evo gledam u oglasima vladimirac bez papira 900e
Da li postoji još ona varijanta sa 2 svedoka i dobiješ papire?
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
Da li postoji još ona varijanta sa 2 svedoka i dobiješ papire?

kod nas to nikada nije moglo

ventili idu na 0.30 koliko se sjećam , imaš unaj priručnik što ga je saša uploadovao , skini njega i pročitaj pa će ti mnoge stvari biti jasnije
 
V

VOJVODJANIN

Guest
Taj onda samo za šumu, i da ne izlazi!Još mu nabaciti one lance što je Krle našao i Bog da te vidi.:gitarist:
 
V

VOJVODJANIN

Guest
Postoji i ta varijanta

Eto Sava kaže da u Bosni nemože,a ja mislim da sam pročitao baš na ovoj temi da to još funkcioniše.Možda je u pitanju bila Hrvatska, u Srbiji isto više nemože tako.
 
P

pergar

Guest
Hi,,Mislim da sam u prijašnjem postu pisao da mi curi nafta na bosch pumpi,,,,sve je naslučivalo na to da će nekilokalni bošista zaradit koju kintu,,ali onda ---dan je bio kao stvoren za šarafanje po lljubimcu,,onaj vijak koji ima gumenu brtvu,kad se odšarafi lijeva se ulje u pumpu,,e na taj šaraf sam namotao teflona i nazad zašarafio,,kad gle čuda,pumpa suha ko barut,,a meni ostala lova,,...
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
ništa se ti ne brini , dat ćeš ti lovu , samo malo sačekaj :finga:
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
I konačno odustao sam od prodaje Vladeka slijedi remont generalni,jučer zavrsio oranje.
Vrijeme posluzilo odlično
 
L

luna12

Guest
Pozdrav svima od Roberta,imam problem pa ako tko može pomoći.Kupio sam nedavno vlatka i sada imam problem da mi baca ulje na šipku,kada je hladan pali bez problema i bijelo dimi kada vergla a kada je topal neče upaliti i dimi crno sivi dim upali samo na spust.
 
L

luna12

Guest
kolika je cijena generalke približno ako znate,bi pomogla promjena samo karika
 

Najnoviji postovi

Na vrh