• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
a šta misliš dobiti time ako zamijeniš samo karike :scratch
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Pozdrav svima od Roberta,imam problem pa ako tko može pomoći.Kupio sam nedavno vlatka i sada imam problem da mi baca ulje na šipku,kada je hladan pali bez problema i bijelo dimi kada vergla a kada je topal neče upaliti i dimi crno sivi dim upali samo na spust.


kada topal neće, to mi baca na dizne i pumpu......al nemora značiti.....jer sam vidio par slučajeva na autima......
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Iskreno neznam koliko bi bila generalka, ja svog mislim otvorit pa onda ic po djelove.
Neki kazu da necu dobit puno na snazi al mislim da seru. Znam kad sam imao generalku na autu(prije uz brijeg samo kaslje ,nakon generalne pjesma)
Djelovi nisu skupi ,samo majstor
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
a šta će ti majstor , ako si ikada petljao oko APNeca onda znaš i ovo uraditi :partyman:
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Ma petljo sam oko APNca,al to je opcija br.2 da ga sam otvaram
Trenutno sam u nekim drugim radovima pa i nemam nekog vremena ali ako ne nadem mehanicara onda cu sam.
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Evo da i ja iznesem današnja iskustva.Probal sam orati danas s bratićevim 539 i mogu samo reći jad i bijeda i nadati se da će biti sa 542 drugačije.3 reduktor uz lagani breg,okretaji na 1600,plug 2×8 cola,i kad se spusti od oka na malo dublje od 25 cm,samo vrti na mjestu i tu pomoći nema.K tome špera nije radila,nego samo blokadama sam pokušaval,al to je tak.Svakim danom mi je sve više žal kaj stari nije htel rusa,nego "marku" (IMT).Nisam ja neki orač,ali oral je i bratić i velim da nejde.A kaj da je još 2×10 cola?Neznam,moral sam se "pohvaliti" i opet ću hvalit Vladimirca,ali jednostavno je tak.Za tolko para dobit tolku muziku je izvrsno,a i muziku ugodnu uhu.I sad vidim da je Krle opravdano napisao onaj post gdje je uspoređival Vladimirca i IMT 539 u oranju.Tu sam se dobro nasmijal,budući da je Krle napisal da je 539 od silnog oranja kotačima nakon razbacivanja stajnjaka izgledal ko da ga je posralo 100 krava. :lol: :prayer:
 
V

VOJVODJANIN

Guest
E i ja sam danas uposlio Vladiku.Rasturao UREU na detelini. 1,5 kj 6 prolaza potrošio ceo 1 litar dizela:lol:

JBG -a zaboravio sam fotoaparat.



:
 

Krle

Član
Tu od
21 Stu 2010
Poruka
314
Nisam imao razloga da preuveličavam. Taj sused je pre nekoliko nedelja prodao svoj 539, a ponudio ga je prvo nama. Moj otac(koji je takođe bio skeptičan prema vladimircu) je odmah rekao da nam ne treba jer imamo vladimirca koji je čvršći. "Prodaćeš ti to nekom trećem i dobićeš više para nego što bi od mene tražio." To mu reče, pa tako i bi.

Inače, ja sam u kombinaciji za jedan LTZ T-40 bez prednje vuče. Više o tome na temi za LTZ uskoro.
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Ja ti velim da ljudi ovdje kod nas gledaju Vladimirce,a i općenito ruske traktore,te one koji nisu IMT ili Zetor sa podsmijehom,a da mi je samo jednom upregnut Vladimirca sa IMT 539 pa da se vidi kakvi su sibirski konji.Vozil sam i jednog i drugog i mogu reći da mi je Vlatko čvršći i lepše mi leži nego IMT.Izuzmimo to jednostepeno kvačilo o kojem se stalno dilema.Ovo govorim objektivno,bez nekog preuveličavanja,jer Vlatko sa 2×8 cola nebi ni okrenuo kotače za polovinu,a ovaj samo brusi ako se spusti dublje od 20 cm.I da ne zaboravim reći da treba non stop veslati desnom rukom ručicom hidraulike,jer momak stoji na mjestu i nemože ako mu je preteško,pa vadi,pa spuštaj.Koma!
 
V

VOJVODJANIN

Guest
Ja ti velim da ljudi ovdje kod nas gledaju Vladimirce,a i općenito ruske traktore,te one koji nisu IMT ili Zetor sa podsmijehom,a da mi je samo jednom upregnut Vladimirca sa IMT 539 pa da se vidi kakvi su sibirski konji.Vozil sam i jednog i drugog i mogu reći da mi je Vlatko čvršći i lepše mi leži nego IMT.Izuzmimo to jednostepeno kvačilo o kojem se stalno dilema.Ovo govorim objektivno,bez nekog preuveličavanja,jer Vlatko sa 2×8 cola nebi ni okrenuo kotače za polovinu,a ovaj samo brusi ako se spusti dublje od 20 cm.I da ne zaboravim reći da treba non stop veslati desnom rukom ručicom hidraulike,jer momak stoji na mjestu i nemože ako mu je preteško,pa vadi,pa spuštaj.Koma!

Stare navike se teško menjaju.Ipak je IMT domaća fabrika pa je normalno da je bio najzastupljeniji.Kod mene za kratko vreme stiglo 5 Vladimireca,uglavnom ga kupuju sitni zemljoradnici kojim je dosadilo da plaćaju usluge, a za relativno male pare kupe pristojan traktor.I da napomenem da "ferguson" 81-82 godište sa kabinom teško može da se nadje ispod 2700-2800 eura, što je po meni mnogo.
 

Krle

Član
Tu od
21 Stu 2010
Poruka
314
Isto je i ovde opšteprihvaćeno mišljenje o vladimircu, ali ne i ostalim Rusima. Ljudi se ovde gade vladimirca najviše zato što je komplikovan. Mene je kolega koji ima 533 i juče ubeđivao da se okanem matorih drtina tipa T-40, da prodam vladimirca i hondu pa da kupim lepo 533/539 k'o čovek. Onda ne prođe ni pet minuta, a on: "Ej, Krle, idemo od nedelje u drva, jel' ti traktor spreman? Slušaj, kačiš moju i tvoju prikolicu..." :D
 

Krle

Član
Tu od
21 Stu 2010
Poruka
314
Stare navike se teško menjaju.Ipak je IMT domaća fabrika pa je normalno da je bio najzastupljeniji.

Ha, ha, stare navike - monosan, "ferguson" i NS444 :lol: Tim koji pobeđuje ne treba menjati! :lol:
Čekaj malo, i TORPEDO je domaća fabrika. U selu odakle je moja žena do nedavno su samo torpeda i vozili i tu i tamo po neki original DEUTZ. :rolleyess:
Hrvati se kunu u IMT, a u Južnom Banatu sve se zeleni od torpeda. ;) Interesantno je da je IMT 533 u stvari - Ferguson, Torpedo je Deutz, a Štore - FIAT.
 
Posljednje uređivanje:
V

VOJVODJANIN

Guest
Ha, ha, stare navike - monosan, "ferguson" i NS444 :lol: Tim koji pobeđuje ne treba menjati! :lol:
Čekaj malo, i TORPEDO je domaća fabrika. U selu odakle je moja žena do nedavno su samo torpeda i vozili i tu i tamo po neki original DEUTZ. :rolleyess:
Hrvati se kunu u IMT, a u Južnom Banatu sve se zeleni od torpeda. ;) Interesantno je da je IMT 533 u stvari - Ferguson, Torpedo je Deutz, a Štore - FIAT.

Zaboravio sam Torpeda:scratch. Pa i mehanizacija je ista,Hrvatska je puna IMT prikljucaka,a Vojvodina se plavi od OLT-a.
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
hrvoje999 ... Vlatko sa 2×8 cola....

Od čega su ti plugovi? Ja prikopčam 2x10 i vozi.
Danas sam skinuo cilindar na hidraulici i odnio na remont kod prijatelja.
Neki dan sam promjenio par bakrenih podloski gdje je mastilo ulje i sad je ok.
Neznam dal bi se mogle koje druge podloske stavit osim tih bakrenih/mesinganih?
Jel neko probavo stavljat nesto drugo?
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
šta će ti bolje od bakarnih
ako ne dihtuje dobro iako je nova podloška zagrij je letlampom i naglo ohhladi u vodi da odmekne , onda bolje dihtuje
ovo isto možeš uraditi i već korištenim podloškama i opet kada ih odmekneš budu kao nove , nekada i bolje jer se radi o kvalitenijem bakru nego što se danas kupuje
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Filipe,ja ti prićam o 539 i 2×8 cola.Po meni se čini da je to pomićni leskovački plug,a smanjivan je,jer sam videl da je cela rama prepravaljana.Oral je bratić i sa IMT 755,ali koji god plug da je od ta dva,jednostavno kad malo zapne dublje,to nejde nikam i gotovo.539 ima snage i to je ok,ali dečki,on nejde nikud ak se ore malo dublje.Danas sam vukel lancima betonsku gredu od 500 kila sa IMT 542.Veruj mi da ni on nema odgovarajući grip.A po travi punu prikolicu nagurati v rikverc i malo uzbrdo,nemoguća misija.Dobro,bila je malo kiša curkala,al nije to to.Ferguson ima snagu,ali nebre to prenesti na podlogu.A kod rusa je to drugač.Težak zadnji kraj i nek su dobre gume ide kak treba biti.
 
V

VOJVODJANIN

Guest
hrvoje999 ... Vlatko sa 2×8 cola....

Od čega su ti plugovi? Ja prikopčam 2x10 i vozi.
Danas sam skinuo cilindar na hidraulici i odnio na remont kod prijatelja.
Neki dan sam promjenio par bakrenih podloski gdje je mastilo ulje i sad je ok.
Neznam dal bi se mogle koje druge podloske stavit osim tih bakrenih/mesinganih?
Jel neko probavo stavljat nesto drugo?

Dobro je da se radi.Još nabaviti kabinu i biće ko Bog.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,227
Neki dan sam promjenio par bakrenih podloski gdje je mastilo ulje i sad je ok.
Neznam dal bi se mogle koje druge podloske stavit osim tih bakrenih/mesinganih?
Jel neko probavo stavljat nesto drugo?
Aluminijske su bolje, ali i skuplje.
Napravi kak ti je Savo opisal.
 

Najnoviji postovi

Na vrh