• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

damekVTZ

Član
Tu od
25 Sij 2011
Poruka
57
Znači najbolje da ostavim i dalje X položaj. Krle imaš možda veću sliku vladeka ove kaj ti je na profilu. Zanima kak izgleda crveno crna kombinacija.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
joj vidio sam negdje sliku toga vlatka sa crno-crvenom kombinacijom , nosio je drugačiju oznaku , nešto sa brojem 250 , nemogu da se sjetim
proguglaj malo , čini mi se da je to varijanta za USA tržište

mada meni se lično ne svidjaju te boje na njemu ali to je stvar ukusa
 

Krle

Član
Tu od
21 Stu 2010
Poruka
314
Znači najbolje da ostavim i dalje X položaj. Krle imaš možda veću sliku vladeka ove kaj ti je na profilu. Zanima kak izgleda crveno crna kombinacija.



To je to, bolje ne može, odnosno ja ne umem. Klikni na fotku da je malo uveličaš. To je skinuto sa interneta, po svemu sudeći slikano na nekakvom sajmu.
 

vladimirec81

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
295
Pozdrav ekipa!

Evo došlo malo slobodnog vremena pa sam odlučio zamijeniti karike na vladimircu. Sve obavljeno traktor pali, radi, ne dimi više plavo ALI...
čuje se nekakvo kao struganje-cviljenje iz motora.Ne preglasno ali se čuje. Dali je to normalno kod razrade karika ? Znači ništ nije upalo nutra, uljni tlak ima, sve povezano i spojeno kak je i bilo. ja sumnjam da možda 1. kompresijska (ona kromirana) karika možda malo struže po ajnzacu cilindra :?: . Ili možda pušta na spoju glava cilindar pa se to čuje? Mjenjane su samo karike ostalo je staro.:confused:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
nesmije ništa da se čuje , možda ti je pukla karika pri montaži ?
 

vladimirec81

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
295
kupil sam ih u mađarskoj u letenyu još prije 4-5 godina. mislim da su onda bile 7800 forinti valjda. 2x 5 karika s tim da su uljne jednodjelne. Ja uvjeren da su u traktoru klipovi s 5 karika kad tamo 4 :scratch. ma upalil sam ja stroj ponovo sve super radi nije da ono škripi i cvili ali se čuje nakaj kao šum... stvarno ne vidim u čemu bi bil problem ako je radil sav zapečen sa začađenim dizama puno gareži ispod starih pohabanih karika itd. i kad sam stavil vani klip u cilndar išel je poprilično teško gore dole :roll:. Možda karike luđački zapinju.
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
obično ide teško kada staviš nove karike, al ja uvijek stavim malo ulja, namažem cilindar s prstom......ili kod traktora nemogu rukom dohvatiti, pa imam onu penzlu za farbanje sa dužom drškom i s njom lagano namažem......al ako je on radio, onda se sam podmazao......

jesu karike dobro okrenute????

i jel dobro očišćena garež ispod karika.......to jako dobro treba očistiti?
 

Krle

Član
Tu od
21 Stu 2010
Poruka
314
I ja sam pristalica originalnog izgleda i nije me ni malo oduševio izbor boja u konkretnom slučaju. Mogao je po meni i čepove za ulje motora, menjača i hidraulike da oboji u žuto ili belo ili bilo koju drugu boju pre nego ovako sve u jednu dosadnu lonac-plavu.
Postavio sam taj link samo zbog toga što je sve lepo detaljno prikazao kako je radio.
 
S

Sasha963

Guest
Pa plava je boja njihovih Vladimiraca koji se sklapaju u Polskoj a nazivaju ih PRONAR





Ovo je VTZ 2048A , samo sklopljen u polskoj.Tako da je on samo, primenio iste boje na stariji model T-25 A , plavo sa srebrnim felnama i krovom
 

Krle

Član
Tu od
21 Stu 2010
Poruka
314
Pa plava je boja njihovih Vladimiraca koji se sklapaju u Polskoj a nazivaju ih PRONAR

Ovo je VTZ 2048A , samo sklopljen u polskoj.Tako da je on samo, primenio iste boje na stariji model T-25 A , plavo sa srebrnim felnama i krovom

Nisam znao za to, ali sam i dalje tvrdoglavi pristalica autentičnog izgleda ako je izgled iole važan kod nečega što je namenjeno isključivo za rad.
U Slovačkoj se sklapaju MTZ-ovi modeli i po izgledu ne odudaraju od modela iz fabrike u Minsku. Najmanji modeli poput MTZ 320 proizvode se isključivo u fabrici u Martinu i to sa Lombardinijevim motorom.
Ipak na kraju krajeva priznajem da onaj novi ruski Vladimirec sa sve poljskom verzijom više liči na poljoprivredni traktor od ovog belorusko-slovačko-italijanskog "Frankenštajna".

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=UGaSBHxQj94[/YT]
 
P

pergar

Guest
ma dajte ljudi,,malo o oldtajmerima,,ima li netko kakav problem,,,,otvarajte neku temu,,evo zanuma me jel dobijem šta ako stavim širje gume na vlatka,,,širok bude ali to se može riješiti na šarafima od felgi,,,,,jel tko probao,,kakva su iskustva ,,ne bih želio da se z,,,,,,m pa da mi vlatko bude širji zbog šume,,a i previše bude van blatobrana ako se nemože na felgama suzit!!!!!!!!
 

Najnoviji postovi

Na vrh