• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Od svega toga razvilo se uključivanje kardana na "gumb" gdje su riješili sve ove dječje bolesti .... ako imate koja inovativna riješenja krenite od "gumpa "prema dalje .....ovo je več sve prožvakano .
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
da, nemoraš stajati sa MTZ, pogotovo u branju kukuruza.......jer npr. njiva kod mene ima 40 redi za 1 jutro, znači 80 uključivanja i isključivanja (stajanja sa 533)........skupi se to....

Od svega toga razvilo se uključivanje kardana na "gumb" gdje su riješili sve ove dječje bolesti .... ako imate koja inovativna riješenja krenite od "gumpa "prema dalje .....ovo je več sve prožvakano .


više bi volio da mi ode lamela, nego taj "gumb"........
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,725
pozdrav cjenjeni kolege forumaši, evo ja gledo jednog vladimirca traži gazda 4000 kune, kaže samo oče u prvu brzinu ,dobiva od otpada 2500 kuna bez guma, stanje onako , nema akumulator ali gume su nove, žena je samo bila kod kuće kaže da ima neke papire.
t25001.jpg
 
V

VOJVODJANIN

Guest
Ako sam dobro preračunao to je 530 eura. Ako je tako kupuj i ne razmišljaj.
 

zagorec

Član
Tu od
16 Svi 2011
Poruka
99
maši mu pred nosom sa 3500 kn i reci mu da mu je to više od 2500 i nemora ga vozit na otpad ili platit vučnu.
i za te novce uzmi
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,725
maši mu pred nosom sa 3500 kn i reci mu da mu je to više od 2500 i nemora ga vozit na otpad ili platit vučnu.
i za te novce uzmi
imam problema sa postavljanjem slika, tek sam počeo gledat vladimirce, još ču ih ići pogledat pa ču onda vidit šta je bolje.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
ako ti treba traktorak i ako želiš da to polako središ odnda nema šta da razmišljaš 500e je džaba , da je kod mene ovdje ja bi uzeo još jednog samo da ne prekačujem priključke , ili da mi vozi prikolicu sada na branju kukuruza
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,725
ako ti treba traktorak i ako želiš da to polako središ odnda nema šta da razmišljaš 500e je džaba , da je kod mene ovdje ja bi uzeo još jednog samo da ne prekačujem priključke , ili da mi vozi prikolicu sada na branju kukuruza
evo odgovaram danas jer sam sinoč rano išo spavat, pa treba mi i netreba, stric i ujak imaju traktore i oni nam obrađuju tih 1 hektar, ali volio bi imat nešto svoje, a volim mehaniku i šarafanje, po struci sam tehničar telekomunikacija, pa sam siguran da bih uz vašu pomoč uredio traktor ako ga kupim.
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Ako imaš volju,nekaj love,i još jenput volju,onda uzimaj.Mislim da je to za početnike najjednostavniji traktor kaj more biti i kolko i sam vidiš po forumu da ga dosta ljudi koristi,jedino kaj nije tak uobičajen na našim prostorima,ali nek te to ne brine.Za delove tebi nije problem,jer ima jedan fin gospodin iz Vinkovaca koji ti ima delove,a i prodaje ti dva Vladimirca već duže vreme,pa nebi ti loše bilo da i kod njega odeš pogledati kaj sve nudi.Negde na forumu ima i broj njegov,zove se Mirko,a i ja ga negde imam,al trenutno neznam gde je.No da ne duljim preveč,hidraulika ti je jednostavna,motor isto tak,jedino getriba ti je drugačija malo nego kod IMT,Ursus i to.Snažan je dosta za to kaj ti trebaš.I mislim da nebi pogrešil ako ga zemeš.Ak samo gledaš da jedna generalka na IMT-u košta ko celi taj Vladimirec,onda ti je sve jasno,a taj Mirko ti za 150 eura pošalje komplet za generalku za Vladimirca.Kak je jedan član foruma rekel da traktor nije samo motor,ali ja sam ti dal primjer cene delova pa da usporediš s ostalima.Bez nekog picajzlanja ta makina se kroz godinu dve tebi otplati.
 
V

VOJVODJANIN

Guest
dlesa18 , hrvoje Ti je sve objasnio, a ako si pratio temu i on je jedno vreme tražio Vladiku i nagledao se svakakvih krševa za tri puta veće pare.
Kupi Ti lepo ovoga i polako sređuj...do proleća imaš pravi traktor za Tvoje domaćinstvo i ne moraš nikoga moliti za uslugu.

Pozdrav....:partyman:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
samo da dodam pošto hrvoje nije rekao , i mjenjač je prilično jednostavan , tako da ne ostaje mnogo prostora za komplikacije 8)
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Fakat ima krševa za nepovjerovati.Ja znam za par Vladika 1995 godina i jedan 1999 godina.Oba sa oko 700 do 1000 sati.Cijena oko 2000 eura.A tolko košta 533 iz 73.Ak imaš pare kupi novijeg,poput ova dva,pa nemoraš šarafat za silu,i imaš usporeniju prvu brzinu i kabinu odličnu.A i manje radnih sati,ako hočeš po istini.Sve je sad pitanje s kolko novaca raspolažeš i za kaj trebaš traktor.Ako je to kakvih 100 sati godišnje,zemeš tog krša i polako popravljaš,odmah naučiš nekaj novo.A ako si više komforniji tip i neda ti se zajebavati previše,a imaš koju kunu više zemi ovaj noviji tip.
 

Krle

Član
Tu od
21 Stu 2010
Poruka
314
Nemoj mnogo da taktiziraš da ti ne ode taj ispred nosa pa da se posle kaješ. Kupi to, probaj malo da se cenjkaš ali ga uzmi ako treba i po toliko koliko je tražio. Posle možeš da gledaš i nešto bolje, a za ovog(ma koliko da se kod tebe naradi) ćeš uvek moći da dobiješ koju paru više nego što ti otpad bude nudio.
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,725
Nemoj mnogo da taktiziraš da ti ne ode taj ispred nosa pa da se posle kaješ. Kupi to, probaj malo da se cenjkaš ali ga uzmi ako treba i po toliko koliko je tražio. Posle možeš da gledaš i nešto bolje, a za ovog(ma koliko da se kod tebe naradi) ćeš uvek moći da dobiješ koju paru više nego što ti otpad bude nudio.
odgodio sam kupnju vladimirca jer moram kupiti i priključne strojeve, a te novce sada nemam, ali vladimirac je nevjerovatno jednostavan traktor i kad tad će biti u mom dvorištu
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
odgodio sam kupnju vladimirca jer moram kupiti i priključne strojeve, a te novce sada nemam, ali vladimirac je nevjerovatno jednostavan traktor i kad tad će biti u mom dvorištu

To su i moje reči,druže!Kad tad.Uvek neka sranja,a najviše banka.
 

Krle

Član
Tu od
21 Stu 2010
Poruka
314
odgodio sam kupnju vladimirca jer moram kupiti i priključne strojeve, a te novce sada nemam, ali vladimirac je nevjerovatno jednostavan traktor i kad tad će biti u mom dvorištu

Ma, daaaj! Priključna oruđa i mašine ćeš u početku zajmiti(posuditi) od prijatelja, šta misliš kako sam ja? Za početak kupiš plug(50-100evra kod nas) da bar za oranje(najskuplja radnja) ne moraš da plaćaš i tamo uoči proleća jednu drljaču(150-200 evra).
Pa, evo ja sutra idem u vršidbu suncokreta sa pozajmljenom prikolicom. Ja imam samo jednu i nije mi dovoljna.
Niko nema sve što mu je potrebno od priključaka i zato su ljudi upućeni jedni na druge, svakako moraš ući u neki ortakluk.
 
Posljednje uređivanje:

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
apsolutno tačno krle , prvo traktor (kakav god da je) pa onda njegovo sredjivanje i priključci dolaze sami po sebi
jer ako ove godine nemaš dovoljno para da kupiš sve komplet , vjerovatno nećeš imati ni sledeće osim ako ne dobiješ na LOTOu , a ako ove godine kupiš kakav-takav traktorak do sledeće on je već sredjen i polako uzimaš priključke

i ja sada imam (skoro) sve priključke , a na početku sam pozajmljivao , kada sam kupio vlatka odmah se našao jedan dobar čovjek i dao mi na poklon neki plug koji i nije valjao ali radio je kako-tako , ja ga malo sredi oi lijepo je orao
 

Najnoviji postovi

Na vrh