• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Rus je umro!!! moj dragi i predragi otac ga JE USPIO ubiti

neki dan veli da bi isao orati i ja mu prikopčam plugove,malo postimam i odem na posao

zove me nakon 3 sata da je traktor samo naglo izgubio snagu i prestao radit
Kad sam dosao kući imam sta i vidjet, suh rezervoar i suh karter

šta reć sto puta sam ponovio da trosi ulje i da sam onih deset litara kupio za nadolit ,ali ne on je to potrosio za motorku i podmazivanje lanca i otisao orati bez ulja

jednostavno nemam volje ulagat u taj traktor a opet mi treba.
Kaj i mješavinu radi od motornog ?
eto ga na ..i da nije stari umorni otac kriv sigurno bi bila kriva elektronika
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,231
Kaj i mješavinu radi od motornog ?
eto ga na ..i da nije stari umorni otac kriv sigurno bi bila kriva elektronika
Ovaj post si bum moral nekam na sigurno pospremiti.
To sam čekal več jako jako jako jako jako jako jako jako jako dugo :prayer::prayer::prayer:
 
V

VOJVODJANIN

Guest
Ja danas sa mojom aždajom orao detelinu....samo leti...
Šalu na stranu ide ali samo prva, tvrdo kao kamen...nije orano 5 godina.
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Jadno,ali doslovno jadno.To je sve kaj morem reći i zna se na kaj mislim.Prijatelju,mene muči isto kaj i Savorisa.Jesi li otvaral motor.A dok sam bil pri tebi,već je bil dobar potrošač ulja.Kaj kaniš napraviti nakon ovoga?
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
@malirus
samo da znaš , cijena ležajeva radilice je 20tak evra , tome dodaj rasklapanje-sklapanje i obradu radilice i opet vlatko u akciji
ako uzmemo da je greška rukovaoca u pitanju onda se isplati zezati sa njim

poredjenja radi evo ovih dana mi podižemo iz mrtvih jedan ursuz 335 , i na njemu treba uradii mnooooogo više nego što zahtijeva tvoj vlatko , ali ne odustajemo :heart:
 
K

krcko

Guest
Savoris puno hvala na pomoći.ja promjenio gumice i semeringe na pumpi sada hidraulika radi kao nova. U leru podigne sam sebe. Još jednom puno hvala:gitarist::gitarist::supz:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
nema na čemu , zašto smo inače tu :partyman:
a svi rusi su ti takvi , hoće stalno da nešto čačkaš po njemu , ne traže mnogo para za održavanje ali iziskuju malo više posla , znači uz njega veoma brzo naučiš i da popravljaš traktore :rolfer:
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Savo nisam ga rastavljao, radim po cijele dane u firmi, krajem tjedna će doć mehaničar pa ćemo vidjet.
Vjerovatno će ici komplet generalka ali treba vidjet koliki je kvar
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Hej majstor , svaka čast , vidim kod vas se radi punom parom .
Pozdrav , živio :supz:
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Hehe, fora za vidjet:supz:....nego, kako ih transportiraš.....kopčaš jedan iz drugog pa kao vlakić, ili..:mrgreen:
 
V

VOJVODJANIN

Guest
Hehe, fora za vidjet:supz:....nego, kako ih transportiraš.....kopčaš jedan iz drugog pa kao vlakić, ili..:mrgreen:

Ovako kako stoje, tako i transport,samo što ne može brzo voziti.Svaki od ovih valjaka teži 250 kg, pa bi bila muka to prekopčavati.
 

dulebdp

Član
Tu od
21 Ožu 2011
Poruka
246
komso dobro ti izgleda ova masinerija , nego gde si ga to zakacio na mesto toplinga ili imas na tom mestu poteznicu
 

Najnoviji postovi

Na vrh