• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,661
čisti dizel u vladimira???
iliti još taj "poboljšani" od lukoila????
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!
loža...daaaaaaaaaaaaaaa!!!
moj s kabinom se raspal od našeg bajnog plavog dizela, ja ga malo jače odšerafil na pumpi, dok je štrocal na loži nije bilo problema, a na plavcu isteral klip pravo u bošpumpu (naravno preko bloka motora) :lol::lol::lol:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
aditivi :shock: bla bla bla :axe:
mislite da su aditivi bili napravljani prije 50 godina ? jesu al' :finga: malo morgen

sipaj ti njemu ložaru kako darijus reče i ne izmišljaj rupu na saksiji , izmišljena je već
aditivi i ostale ''super,turbo,ekstra,najnovije na tržištu'' zaobidji , to je u većini slučajeva porez na lakovjerne , da ne kažem nešto drugo

ventile naštelovati , to da
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,661
sljedeće slike će vam pokazati učinak perestrojke na kvalitetu vladiimirca...
radi se o rezervoaru s traktora koji ima 600 rs, zdelano v cccp 1987.
žao mi je što staljin više nije glavni, imal bi ljudstva za poslat u sibir...grrr...

pc170002.jpg

By darijus at 2011-12-27

ono, bilo mi nešto masno ispod rezervoara (tu i tamo koja kap ćuknula), pa ja to odlučio demontirati i pregledati...a kad tamo:

pc170001.jpg

By darijus at 2011-12-27

SITO I REŠETO!!!

a onda smo to lotali...

pc170006u.jpg

By darijus at 2011-12-27

i na kraju popizdil i sve skup zamazal s tekućim metalom, jer ni četvrti pokušaj lotanja nije dao rezultate...:cry:

pc170008.jpg

By darijus at 2011-12-27

sad je na sušenju, moram ga poslije i ofarbat...i nadam se da nebu curil...
ruski ljubitelj votke je oštetil taj rezervoar na samo njemu poznat način, pa ga je lijepo na debelo ofarbal i poslal u jugovinu...i baš sam ja moral naletit na toga....jes da mu moram odat priznanje, izdržala mu farba neš više od dvadeset godina...:drinkers:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
pa po stanju bih rekao da je krivac za ovo voda u gorivu :blackeye


nisi valjda mislio kalajom da lemiš ovakvu havariju :scratch
ja takve incidente varim sa CO2 ili autogenim
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,661
pa po stanju bih rekao da je krivac za ovo voda u gorivu :blackeye


nisi valjda mislio kalajom da lemiš ovakvu havariju :scratch
ja takve incidente varim sa CO2 ili autogenim

vareno je s autogenim, mesingana žica u borax...al kad se hladio stalno je pucal, kao da je lim nekog čudnog sastava...valjda pretvrd...a kaj se tiče rupica, bile su baš zapunjene farbom, tak da mislim da nije kriva voda, pogotovo jer još imam orginal ruske prve gume pa traktor malo visi prema nazad, znači da je trebala strunut druga strana rezervoara...a nije...:?
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,661
Evo snimak mog vlatka kako radi View My Video

dobro reže, samo mi nikak neide ona kontrolna tabla s tim traktorom, takvu ima moj vujac na onom starijem tipu...onom s zaobljenom haubom... :scratch

a vidi mog kak radi :lol: :rolleyess::lol:

hirošimaaaaaa!!!
pc180013.jpg

By darijus at 2011-12-28
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
i na kraju popizdil i sve skup zamazal s tekućim metalom, jer ni četvrti pokušaj lotanja nije dao rezultate...:cry:

pc170008.jpg

By darijus at 2011-12-27

sad je na sušenju, moram ga poslije i ofarbat...i nadam se da nebu curil...
ruski ljubitelj votke je oštetil taj rezervoar na samo njemu poznat način, pa ga je lijepo na debelo ofarbal i poslal u jugovinu...i baš sam ja moral naletit na toga....jes da mu moram odat priznanje, izdržala mu farba neš više od dvadeset godina...:drinkers:
Tekuči obično s vremenom otpadne jer ga kojekakvi sajtoci iz nafte negrizaju. Da si to odradil sa proizvodom koji služi za krpanje rezervoara, to bi bil posel :rolleyess:
Kaj se tiče vode ona obično sedne na dno tak da ......., a možda si ga trebal imati uvek punoga do čepa :scratch
 

hrvoje007

Član
Tu od
29 Stu 2011
Poruka
117
Evo snimak mog vlatka kako radi View My Video

lijepo radi makina pritisak ulja odličan vidi se da je motor dobar ali obrtomjer začudo vrlo mirno radi kod mene kazaljka radi jako nemirno prije par godina sam zamjenio obrtomjer i sajlu i opet ista stvar:??:
 

stefanmkd

Član
Tu od
8 Ruj 2010
Poruka
417
Tekuči obično s vremenom otpadne jer ga kojekakvi sajtoci iz nafte negrizaju. Da si to odradil sa proizvodom koji služi za krpanje rezervoara, to bi bil posel :rolleyess:
Kaj se tiče vode ona obično sedne na dno tak da ......., a možda si ga trebal imati uvek punoga do čepa :scratch

Najbolje poliester, ja tako sam zakrpio pistolj za farbanje i nema da mrdne celu godinu i to pod dejstvo na nitro, a ne pa nafte ne bi bilo nikakve probleme.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,661
zafarbal sam to ja sve skupa na debelo, procjena je da će izdržat još dvadeset godina, ko i prva farba :finga:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
zafarbal sam to ja sve skupa na debelo, procjena je da će izdržat još dvadeset godina, ko i prva farba :finga:
I to kaj veliš. Farba i oči zamaže, a gde nebi par rupica
 

hrvoje007

Član
Tu od
29 Stu 2011
Poruka
117
evo imam ponudu da kupim motor od vladimirca cijena 150 eura treba mu raditi generalku ajmo zna li ko koliko bi koštali dijelovi pa da vidimo dal je to sve skupa isplativo
 

vladimirec81

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
298
Fleksa, 1mm lim, CO2 aparat i nema brige... na dulje vrijeme :weedman: E da i jedan mali čekič.

Ako je radilica u redu još tolko, 150 €, i motor je tip top.
 

zcepic

Član
Tu od
17 Tra 2011
Poruka
369
dali netko zna kakav je model VTZ T 50 ima li ga kod nas u prodaji. Vidio sam ga na slici i za mene je odličan samo me zanimaju uskustva oko tog stroja i naravno ima li za njega dijelova uopće
 

vladimirec81

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
298
Ako su na njemu riješili bolesti koje su mučile 2048, a gle čuda vladimirca nisu.... odo malo u off. Probaj pitati GEA Čakovec. Oni uvoze strojeve iz rusije pa vjerujem da je moguće kod njih sve naručiti. Ovak stroj izgleda jako dobro.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,661
evo imam ponudu da kupim motor od vladimirca cijena 150 eura treba mu raditi generalku ajmo zna li ko koliko bi koštali dijelovi pa da vidimo dal je to sve skupa isplativo

ak si sam neznaš niš napravit, tj. daš sve "majstorima" v ruke pripremi hiljadu ojrića...
1200 kuna je bio jedan sklop kad sam ja delal generalku (trebaš dva),
uređenje bloka s radilicom i glavama oko 2000 kunića, uljna pumpa i možebit kakva piksa ili zupčanik s razvoda još par stotina kuna i ruke oko 1500-2000, pa zbroji sam...
ili uzmi dva dana, pročitaj temu od početka i delaj sam...ušteda 1500-2000 kuna!!!
daklem, pet iljadarki minimum (ak oćeš full generalku, ostalo ne priznajem pod pravi posal) :finga:
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,661
dali netko zna kakav je model VTZ T 50 ima li ga kod nas u prodaji. Vidio sam ga na slici i za mene je odličan samo me zanimaju uskustva oko tog stroja i naravno ima li za njega dijelova uopće

ne misliš li da bi za min. 110 tisućica (ako nije i malo više) mogo kupit i nekaj bolje?:vragek:
 

vladimirec81

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
298
U jbt sad sam skoro dole opal :lol:. Ja još živim u bajki o jeftinim djelovima :madmana:.Očito da su djelovi 'malo' poskupili od kad sam ih ja gledal. Ja sam si računal cilindar,klip,karike i leteći. A dobro ak se oče baš biti objektivan: možda treba mijenjati i bosch pumpu, radilicu ak nije ni za II specijalu... Za tih 1000€ onda bolje kupiti cijeli traktor a ne generalku :lol:.
 
Posljednje uređivanje:

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,661
ja kažem da je bolje sve napravit, pa nek košta kolko košta, opet to na kraju i nije neka cifra (ako se uspoređuje s ostalom tehnikom), nego da uzmeš drugi traktor pa imaš dva neispravna :lol::lol::lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh