• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
ja lično i personalno :mrgreen:
šurak je došao da me izvuče sa rusom i smijao se kao magare
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,661
ja lično i personalno :mrgreen:
šurak je došao da me izvuče sa rusom i smijao se kao magare

jesi malo driftao, aaaaaaaaa?????:partyman:
pun gas pa u zavoj...hihihihi, probal sam i ja danas, pa kad sam poletil s brega sreća da je bila ralica, stigal sam ju spustit da me zaustavi...
sklisko je ko vrag...trebalo bi lance imat na kotačima, al šteta ih kad su lijepo masni na klinu...:supz:
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Jaoo,stari!Šta uradi.Prošle godine je bilo isto na desnu stranu ili se varam?Ajd sreća pa je rus i još k tome na srednjem podešavanju.Da je Ferđo,ostal bi bez kartera.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
ma kakvo crno driftanje , iz nekog nepoznatog razloga prednji kraj je se bacio u desno kao da me udario kamion sa strane :confused:
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Upalio sam danas Vlatka isto lako i malo se provozao,slika nemam,pokušavao sam snimit video i stavit al mi neide.
Savo dobro si prošao,neznam zašto al mi se čini da vladekov prednji kraj na snijegu ispada dosta lagan
Darijus jel mozeš stavit još koju sliku ralice,jel to samogradnja ili?
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,661
nego kaj nego samogradnja, za vuru je bila spremna...
niš posebno, dva bolcna dole i prihvat za poteznicu gore...i sused ju je gnjavil s viljuškarom da smo ju malo zaokružili...
inače ja ravnam njive (glave na kojima se okrećem s traktorom) s njom, pa i di koji kamion zemlje sam s njom poravnal...čupaju si kosu po selu kad me vide s njom, jer ja ju mogu upičit prema dolje a niko drugi ne...:supz:
 

bosanac 80

Član
Tu od
27 Sij 2012
Poruka
32
a može i ovako :supz:

scaled.php

jesil se ti povrijedio?nisi, ma ko ga sisa bitno je da tebi nije nista a vlatka je lahko sredit:gitarist:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
ma nije ništa bilo ni meni ni vlatku , imao sam i kašiku naprijed samo se ne vidi u snijegu , sva se zabila

@edosoko
nije ništa blokiralo , izgleda je splet mnogih okolnosti
nije bila poledica , bačena je sol i gornji sloj je otpustio tako da je bio onoga snijega koji se gužva pod gumom
izgleda mi točkovi nisu paralelni pa je jedan ''zagrizao'' a drugi bio na klizavom
 

dulebdp

Član
Tu od
21 Ožu 2011
Poruka
246
nego kaj nego samogradnja, za vuru je bila spremna...
niš posebno, dva bolcna dole i prihvat za poteznicu gore...i sused ju je gnjavil s viljuškarom da smo ju malo zaokružili...
inače ja ravnam njive (glave na kojima se okrećem s traktorom) s njom, pa i di koji kamion zemlje sam s njom poravnal...čupaju si kosu po selu kad me vide s njom, jer ja ju mogu upičit prema dolje a niko drugi ne...:supz:
Druže ubaci još koju sliku da vidim kako si je odradio tako nešto bi i ja napravio valja je imati u dvorištu za svakojake poslove ,sneg , zemljani radovi stajnjak
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,661
evo, svečano obećavam da ću je sutra poslikat...još je na rusu...a nije ni široka, samo 2 metra...:weedman:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
Prije par postova bilo je riječi o grijanju u Vladimircu. Evo , kako je to rješeno na t-30. slike preuzete sa Agrofoto.pl stranica.

nije li suvišan ovaj ventilator :confused:
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Ništa to nije slabo,za 10cm snijega i dežuranje,ja nemam ni takvu a čistim 50x5m minimalno samo svog dvorišta i ti samo lopata pa ti vidi
Volio bi više snijeg vuć za sobom nego gurat u rikverc jer sam tako slabiji
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Evo malo posla od danas ,ukupno izvezeno 5 prikolica ovog bijelog govna
Dobro nas je umorio
 

Prilozi

  • PC290101.jpg
    PC290101.jpg
    43.1 KB · Pregleda: 173
  • PC290103.jpg
    PC290103.jpg
    41.3 KB · Pregleda: 176
  • PC290104.jpg
    PC290104.jpg
    38.4 KB · Pregleda: 156
  • PC290105.jpg
    PC290105.jpg
    37.7 KB · Pregleda: 154

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
nemoj tako , sve je to voda koja nam je prijeko potrebna :prayer:

nego , jeli ovo vlatko na domaćem terenu , snijegu :mrgreen:
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Prvu prikolicu smo vozili na poljski put u kanal,stari mi veli ma odi slobodno tu na most se okrenut
Most je naravno bio loš i dubok,kako sam ušao s prvim kotacima bilo je jasno da će bit sexa
Vlatko je nasjeo do kartera i jedva uz pomoć lanaca smo se uspjeli izvuć van
Fotić naravno spava kad ga trebaš
 

Najnoviji postovi

Na vrh