• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

marko1985

Član
Tu od
22 Ožu 2012
Poruka
47
ja imam takvu bravicu na jednom vladeku i baš sam danas nešto prolazio pored njega kad vidim gori kontakt žarulja a bravica ugašena, ja ju okrenem da upali i ponovo ugasim i ugasi se žarulja nakon par sekundi počne polako sijati pa sve jače i jače i opet svijetli pa sam skinuo klemu dok sutra ne uhvatim vremena da rasklopim da vidim što je.A na ovom drugom imam novu bravicu što se stišće gore da se upali a sa strane se gasi i zadovoljan sam s takvom.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
Jel znas mozda koliko kosta onakva bravica, treba komsiji da dam pare sutra da mi kupi u Novom Sadu posto ide na sajam ????

Ja mislim da je oko 10e , nisam siguran
 

stefan81

Član
Tu od
11 Svi 2012
Poruka
40
ja imam takvu bravicu na jednom vladeku i baš sam danas nešto prolazio pored njega kad vidim gori kontakt žarulja a bravica ugašena, ja ju okrenem da upali i ponovo ugasim i ugasi se žarulja nakon par sekundi počne polako sijati pa sve jače i jače i opet svijetli pa sam skinuo klemu dok sutra ne uhvatim vremena da rasklopim da vidim što je.A na ovom drugom imam novu bravicu što se stišće gore da se upali a sa strane se gasi i zadovoljan sam s takvom.

a koliko vec dugo koristis onakvu bravicu ???
 

marko1985

Član
Tu od
22 Ožu 2012
Poruka
47
a koliko vec dugo koristis onakvu bravicu ???

ova okretna je stara oko dvije godine a ovu na pritiskanje sam stavio jesenas a isto je bila okretna.Već godinam se koriste takve okretne na mojim traktorima ali sam naletio na ovu na pristiskanje i prisjetio se kako je takva bila dok sam bio mali pa sam stavio takvu. A imam i klinca od 3 godine koji se penje stalno na trakto pa zna upaliti kontakt na onoj okretnoj a ovu treba malo jače stisnut pa mu baš ne ide:lol::lol::lol:
 

Tajo pajo

Aktivni član
Tu od
22 Kol 2011
Poruka
537
Moja saga sa bravicom mjenjača koja ne radi se nastavlja. Danas sam imao vremena pa sam krenuo u raskopavanje. Nakon skidanja raznog pleha od kabine od koji 2 sat i više došao vrlo blizu, ali ne i do kraja.


Ispriječila se prvo poluga kočnica koju očito moram maknuti van (ako griješim ispravite me) da bih dignuo poklopac mjenjača. A da bih izvukao polugu moram skinuti kotač :evil: No, dobro to i nije tako teško. Nego, zani me ova poluga za uključivanje špere. Da li će ona samo ostati tak u zraku dok podignem poklopac koij cm-dva ili me još čeka neko iznenađenje?

 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,661
špera će ostat tak kak je, neboj se da će ti opast u getribu...
a poklopac će ić dolje kad malo popustiš crijeva od hidraulike i skineš mjenjač dolje s njega...onda se samo odšeravi onih sto šerafa kaj ga drži i pomakneš malo naprijed i van s njim...netreba skidat ovo od brenzi osim ak neš i njih napast...
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
Cijevi od hidraulike odmah skini , to je prilično malo posla a samo smetaju , čak i čisto sumnjam da poklopac možeš skinuti a da ih ne diraš

Isto tako i tu šipku kočnice izvadi , ona se samo provuče u lijevo kroz onu ''kocku'' od kočnice ,čak možda ni točak nemoraš skidati i ne zaboravi da odrvrneš vijke koji je drže na krajevima i izvadiš onaj mali štiftić ispod poklopca kočnice
Poklopac je moguće skinuti i da ne skidaš šipku kočnice ali vratiti ga nazad i nije baš lako , najveći problem je diftovanje , sve se poremeti kada ga vraćaš , znači SKINI


Za blokadu ne brini brigu , možeš i prije dizanja poklopca izvaditi ovo kućište blokade kojeg drže ova tri vijka sa slike , samo odšarafi i podigni
 

Tajo pajo

Aktivni član
Tu od
22 Kol 2011
Poruka
537
Cijevi od hidraulike odmah skini , to je prilično malo posla a samo smetaju , čak i čisto sumnjam da poklopac možeš skinuti a da ih ne diraš

Isto tako i tu šipku kočnice izvadi , ona se samo provuče u lijevo kroz onu ''kocku'' od kočnice ,čak možda ni točak nemoraš skidati i ne zaboravi da odrvrneš vijke koji je drže na krajevima i izvadiš onaj mali štiftić ispod poklopca kočnice
Poklopac je moguće skinuti i da ne skidaš šipku kočnice ali vratiti ga nazad i nije baš lako , najveći problem je diftovanje , sve se poremeti kada ga vraćaš , znači SKINI
Za blokadu ne brini brigu , možeš i prije dizanja poklopca izvaditi ovo kućište blokade kojeg drže ova tri vijka sa slike , samo odšarafi i podigni

Kotač mora dolje, jer fali 1 cm da bi se šipka provukla kroz rupu na felgi.
Da, pravo kažeš. Nema baš puno mjesta (cca 0.5 cm) od poklopca do šipke.
Znači, ta tri šarafa nemaju maticu ispod poklopca, već navoj ureza u poklopac?
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
Nemaju maticu , urezan je navoj
I još , obrati pažnju kada budeš šrafio poklopac nazad da ne desnoj strani (tamo paralelno sa bravom) nebi ubacio neki duži vijak , udarat će u viljuške :?
 

Tajo pajo

Aktivni član
Tu od
22 Kol 2011
Poruka
537
Nemaju maticu , urezan je navoj
I još , obrati pažnju kada budeš šrafio poklopac nazad da ne desnoj strani (tamo paralelno sa bravom) nebi ubacio neki duži vijak , udarat će u viljuške :?

Hvala majstore! Ako budeš prolazio ovim ZG krajevima, imaš rundu i malo za pod zub. :partyman:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
No frx ;) ako šta zapne tu smo , nema da se nemože riješiti , samo neka je Rusko :prayer:
 

Tajo pajo

Aktivni član
Tu od
22 Kol 2011
Poruka
537
Jučer sam opet kopao po Vladimircu. Hvala Savoris za savjet kako skinuti poklopac mjenjača. Uspio sam ga otvoriti i otišao po gajbu pive da proslavim . :partyman: Evo što sam našao:


To sam nekako i očekivao, pukla "capa" ili kako se to već zove. Pravo iznenađenje je tek slijedilo. Kak sam malo mrdnu polugu prema van, izbio sam čep koji je bio kakti zavren. Ček malo, ko to koga ...:scratch Ovaj čep koji se činio kao zavaren:


nije zavaren nego nataknut, i nije od metala nego od vinske flaše. :madmana:


A poluga na sebi ima neku šipku.

Koja je njena uloga , stvarno nemam pojma. Jel to tako i kod drugih?

Na kraju priče ovak izgleda ta capa:


Jel ona mora tak biti smotana, ili je dobila negdje. Inače je cijala van vinkla, kao da su je djeca radila, rekli bi u mom raju.
 
Posljednje uređivanje:

Tajo pajo

Aktivni član
Tu od
22 Kol 2011
Poruka
537
Onda sam usput kad je već raskopan zadnji kraj pogledao i filter ulja za hidaulik. I tu sam našao primjer udarničkog rada. Nije mi jasno zašto moraju tako loše to napraviti.




I onda sam još malo kopao i konačno maknu iz kabine ono čudo od grijača kabine preko ulja iz hidraulike.



Genijalno zamišljeno, ali sa upitnim rezultatima. Ako kome treba, nek se javi.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
Idemo polako , na ovome uljnom filteru , gdje su ti pločice koje su ustvari filter ? imaš li ih ?
ovaj var nije fabrički , to je nekada prije puklo pa se neko učio da vari :axe: zavari to kako treba

Što se tiče capice , i nju možeš navariti , ili navariti jednu pločicu pa je kasnije oblikovati da bude kao polukružna , znači da zapa može da se zakreće u tom prorezu na bravi .
Čak možeš i duplirati taj limić sa strane jer imaš prostora , tako nećeš razmišljati dali je dovoljno čvrsto.
Obavezno provjeri imaju li snopovi lufta u ležajevima a posebno obrati pažnju na ona tri prednja zupčanika koji su ustvari reverzer
Nemoram ti ni govoriti da pregledaš sve zupčanike dali imaju sve zube na sebi :D
 

Tajo pajo

Aktivni član
Tu od
22 Kol 2011
Poruka
537
Idemo polako , na ovome uljnom filteru , gdje su ti pločice koje su ustvari filter ? imaš li ih ?
Ima pločica, samo sam ih skinuo da ih se opere.

ovaj var nije fabrički , to je nekada prije puklo pa se neko učio da vari :axe: zavari to kako treba
Pa gdje baš na mom filteru da se uče.:twisted:

Što se tiče capice , i nju možeš navariti , ili navariti jednu pločicu pa je kasnije oblikovati da bude kao polukružna , znači da zapa može da se zakreće u tom prorezu na bravi .
Čak možeš i duplirati taj limić sa strane jer imaš prostora , tako nećeš razmišljati dali je dovoljno čvrsto.
Obavezno provjeri imaju li snopovi lufta u ležajevima a posebno obrati pažnju na ona tri prednja zupčanika koji su ustvari reverzer
Nemoram ti ni govoriti da pregledaš sve zupčanike dali imaju sve zube na sebi :D

Dobar savjet, pogledati ću.
 

bosanac 80

Član
Tu od
27 Sij 2012
Poruka
32
Jos prije par godina ja sam poklopac od mjenjaca presjekao po pola, tako kad je potrebno cackati po mjenjacu cas posla:rolfer:
prilikom montaze silikoniram i to jeto.
veoma je prakticno ali ne tvrdim da je bas najbolje rijesenje;)
bilo je rijeci oko tog poklopca pa reko da dam i ja svoje skromno misljenje:lol:
savo i ostali maistorcine ce sigurno znati dali je to dobro.:partyman:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
:lol: presjekao poklopac :lol:
Pa sigurno ima svojih prednosti nema šta , samo da te pitam , koliko često dižeš poklopac ?

Evo ja danas rasturio motor od vladimirca , onaj pritisak ulja što mi je varirao , pa ni ne čudi me jer su ležajevi otišli u tri lijepe

Čekam 15. da idem na vašar i kupim dijelove pa obrada radilice i montaža
 

Najnoviji postovi

Na vrh