• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

veselin

Član
Tu od
24 Kol 2012
Poruka
131
i namazi ga diht masom xaxax .......nije sala samo novi dihtung i diht masu za svaki slucaj i to je to
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
Ako je novi dihtung i svi vijci mogu da se propisno dotegnu nema potrebe za diht masom 8)
 

danijel79

Član
Tu od
23 Kol 2012
Poruka
40
imam sve nove brtve samo nemogu rastaviti sve do zadnje strane razvoda jer je netko prije jako oštetio vijke(valjda ih je stezao sijekačem) pa sad neznam kako skinuti te vijke i ima li novih za kupiti ili mogu i neki drugi?! inače stavljam nove brtve i mažem ih tanko diht masom
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
Pa i ti ih odvrni sjekačom :mrgreen:
A novi (čuj mene , novi :lol: ) potraži po auto otpadima vijke koji drže bravu na golfovima , oni su M8 i imaju upuštene glave a zavrću se imbusom ili torksom , ne sjećam se tačno:( možeš naći i nove samo je pitanje kvaliteta vijka kao i sa svim novim stvarima , ovo je provjeren kvalitet materijala
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
Bar tih vijaka danas ima u svakoj malo bolje opskrbljenoj željeznariji.
 

danijel79

Član
Tu od
23 Kol 2012
Poruka
40
več sam sve stegnuo sjekačem i prebrtvio dekl, probat ču pa ako bude curio morat ču to sve raskopeti pa nebaviti vijke i sve izpočetka. hvala na savjetima!
 
D

dario01

Guest
znači ovako ide priča... danas stric i ja bili u šumi... i taman da ćemo krenuti kući on se nešto uzje**o oko traktora i naletio je na panj i pokidao volan... najednom volan ima jako puno lufta, teško se okreće i krči nešto u njemu... jel to puž otišao ili ? i koliko bi koštao odprilike popravak ako je puž... hvala :)
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,661
znači ovako ide priča... danas stric i ja bili u šumi... i taman da ćemo krenuti kući on se nešto uzje**o oko traktora i naletio je na panj i pokidao volan... najednom volan ima jako puno lufta, teško se okreće i krči nešto u njemu... jel to puž otišao ili ? i koliko bi koštao odprilike popravak ako je puž... hvala :)

zdrobil si ležajeve, hehe, igličaste...:lol:
 
D

dario01

Guest
zdrobil si ležajeve, hehe, igličaste...:lol:

koliko bi koštao popravak/zamjena tih ležaja ? jel to samo oni idu ili ide i puž s njima ?
hvala na odgovoru
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
Šlag na tortu je bio da sam danas morao zamijeniti i druk ležaj :evil: skoro sam ga stavio , izgleda da im je kvalitet ispod nule :mad:
 

danijel79

Član
Tu od
23 Kol 2012
Poruka
40
Bok. Savo bio sam danes vidjeti jednog vladu, 81 godina,3500 sati. na oko odličan, ima jedan mjenjač samo se dosta slabo odaziva na gas, slabo reže što misliš o tome, cijena 1000E.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
Pa to je ''atraktivna'' cijena , odazivanje nebi trebao biti neki problem
Kod nas za te pare teško možeš kupiti i motokultivator :scratch
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
Moguće ali teško je reći dok se ne proba traktor , treba podataka kao što je zvuk i dim ;)

Inače evo malo njuškam po njuškalu i vidim vladimiraca i po 6000 kuna , jesu li to realni oglasi ili je sistem zezanja ?
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,661
realno, ali su to groblja...
znaš ono, uzmeš traktor i tjeraš ga dok ne crkne on ili ti, a onda tvoj nasljednik riješava rusa jer to niš ne valja i traži ferđu...;)
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
Pa ja bi možda i kupio jednog takvog krša za sitne novce pod uslovom da ima papire ;)
Ima li neko kakav prijedlog sa oglasa?
 

danijel79

Član
Tu od
23 Kol 2012
Poruka
40
Savo traktor dimi malo bijelo, nema onaj oštar zvuk i nije bas vesel na gasu. u 6 brzini teško kreče s mjesta bez opterečenja. na nuškalu ima svega treba tražiti traktor od čovijeka u okolici pa odeš vidiš ali večina su groblje do bola.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
Ma nema veze , neka je groblje samo da je malo para :partyman:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
Možda ugao predpaljenja , možda , možda i količina nafte , doza
 

Najnoviji postovi

Na vrh