• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
Prvo moraš uploadovati snimak na (najčešće) YOUTUBE i onda u tekst svoga posta napisati link od snimka , onda ''čekiraš'' taj link i klikneš na ikonicu youtube koja se nalazi iznad editora za pisanje poruke i srveno-bijele je boje
 

veselin

Član
Tu od
24 Kol 2012
Poruka
131
zanima me vase misljenje o ovim grabljama za detelinu sta mislite mane dobre strane i tako to , nasao sam za 120 eura lik ih prodaje pa bi da kupim ali nisam nikad radio sa njima

sip-favorit-220,e6691272.jpg
 

care

Član
Tu od
23 Stu 2011
Poruka
230
Ja ih imam i moji su ih imali otkad znamo za sebe i nista bolje nebih trazio za brdovite terene.Sunce je dobro isto ali balirka teze balira to sijeno posto ga uvalja u klupko ali balira nije problem,medjutim sa ovim grabljama ili prevrtacem kako ih tko zove nije problem puno lakse ide balirka i traktor,mozes i u rikverc popraviti dizgu ako treba mozes i sijeno prevrtati skines zastitu i samo gas do "tabana" mozes sve.Ja imam Panonija 220.
 

danijel79

Član
Tu od
23 Kol 2012
Poruka
40
Savo pitanje za tebe. koliko prije gornje mrtva točke u taktu kompresije pvp treba baciti gorivo da bi radio optimalno? ili se ravnati po oznakama na remenici?!
 

dulebdp

Član
Tu od
21 Ožu 2011
Poruka
246
kolega možeš li slikati ovaj tvoj sistem španera i ove poteznice inače dobra makina ,što si digao ovoliko kabinu
 

care

Član
Tu od
23 Stu 2011
Poruka
230
A sunce ti zarko kabine mozes sa nje salto 4 puta napraviti prije nego stanes na zemlju,hmmm mislim da nije dobar sistem spanera radi pojedinih strojeva a kuka je odlicna.
 
V

Vladimirko

Guest
ja na njemu nisam nista radio,takvog sam ga kupio pre 2 meseca.platio sam ga 1400e,uradjen motor,instalacija,bos pumpa,nov akumulator....ni najmanji kvar nisam imao,dovukao sam dosta drva sa njime,potrosnja smesna :rolfer: ...odem 5km u jednom smeru sa erdevickom prikolicom 3.8t nosivosti,natovarim 4 metra drva,vratim se a on potrosio 1.5l biodizela...a d2 blizu 2 litre.... :drinkers:
i da,jedino sto planiram kaciti na njega je plug i drljaca,nista vise...
 

care

Član
Tu od
23 Stu 2011
Poruka
230
Savo doktore za "ruskinje" i ostale kolege koje ulje sipate u getribu od Vladike,ja kumova jutros nema sanse izbaciti iz brzine,temperatura +2 tako je bilo i prosle godine ali mislili staro ulje on metnuo novo sae 90 i opet isto sranje.Sad radi ali sa macolom od 5kg na kvacilu dok se ne ugrije malo.Kad ga ostavis u leru jedva mijenjac povlacis dok malo ne proradi.Poslije kao u sir ide.Sad kava i rakija pa stajnjak se voza onda.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
Za početak skini bravu i odozgo na kuglice i opruge od brave naspi malo rjeđeg ulja , čak bi prije ulja mogao izduvati prljavštinu kompresorom samo pazi da ne iskoče kuglice i opruge kao meni :mad:
 

care

Član
Tu od
23 Stu 2011
Poruka
230
Budem kad stignem pogledao mu to ali iznenadio sam se da traktor pocijepa 20m drva i potrosi 3 litre nafte,sam sebi nisam mogao vijerovati ali da sam ga bar s mijesta pomakao ja ili netko drugi.Znam da malo trosi ali toliko malo nisam vijerovao sam sebi jer to nikad nismo kontrolisali.Naspe se ona "bukara"od rezervara i pogleda za par dana zavisno sta se radi.
 

Najnoviji postovi

Na vrh