• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

V

VTZ

Guest
Re: Vladimirec

Bez obzira o kojem se modelu radi, pretpostavljam da mjenjač nije ušaltan kako treba, i zbog toga se javljaju takvi "problemi".
 
F

florijan

Guest
Re: Vladimirec

kada ubacim u brzinu 2ili4 malo drži pa onda izbaci tako i iz sporih
 
F

florijan

Guest
Re: Vladimirec

da traktor je stariji A1 a inace sve mu je valjda dobro¨?
 
F

florijan

Guest
Re: Vladimirec

na koji princip radi bravica za brzine ja sam raskopal i videl da mi brzine ne dolaze kak bi trebale ali bravica ima rupu za spore br a ostale imaju granicnik?
 
V

VTZ

Guest
Re: Vladimirec

Radi se o nekoj vrsti mehaničke blokade, kad je kuplung otpušten, sve bi trebalo biti blokirano u položaju u kakvom je bilo zadnje šaltanje.

Prije nego ideš nešto pomicati ili mjenjati podešavanje šalt-viljuški na mjenjaču, uvjeri se dali si stvarno dobro prebacio (ušaltao) izbor brzina, po shemi kako je nacrtao savoris.
 
F

florijan

Guest
Re: Vladimirec

bravica je zablokirala jel zna ko de se da kupit druga
 
V

VTZ

Guest
Re: Vladimirec

U Letenyu u Mađarskoj imaš trgovinu dijelova. Vlasnik trgovine govori hrvatski jezik, i možeg ga nazvati na telefon. U ovoj temi ja sam napisao njegovu adresu i telefon, samo potraži malo...
 
V

VTZ

Guest
Re: Vladimirec

150 eura baš mi ne izgleda previše jeftino, ali ne znam koliko je to dio, možda se radi o cijelom sklopu blokade....
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,096
Re: Vladimirec

florijan kaže:
bravica je zablokirala jel zna ko de se da kupit druga
stani , polako covjece
kazes zablokirala , sta i gdje je zablokiralo nema tu nikakve matematike jebote to je obicna poluga i najobicnija sipka koja ima utore na sebi , tu nema sta da se pokvari a da nemoze da se rijesi zavarivanjem i brusenjem ;)
http://www.autosoft.ru/online/acat/data/vtz/25/051.gif
ajd sad pojasni na slici sta te zeza ?
 
F

florijan

Guest
Re: Vladimirec

za blokirala je osovina na kljucu mjenaća tako da ostala u otvorenom položaju sve brzine su od ključane probo sam ju ja pokrenit ali nista grijo sam ju i nista
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,096
Re: Vladimirec

ajd slikaj sta si grijao i gdje ti je zablokirala
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Re: Vladimirec

Ajde , ajde ..nemojte se polomiti ..vidite da vas ne sluša i radi po svom
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,096
Re: Vladimirec

puknuti kaže:
Ajde , ajde ..nemojte se polomiti ..vidite da vas ne sluša i radi po svom
lici na tebe :finga:
 
F

florijan

Guest
Re: Vladimirec

nesto me je.. nemrem sliku poslat malo sam razmišljal gledal šeme dali bi bilo moguče da se u nutra pomaknulo pa ne seda na mjesto ? jel jesam pogledal onu semu koju je dao savoris brzina i sve je tak dobro ali zarezi na stangama ne dolaze dosta da sedne špica bravice u nju
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,096
Re: Vladimirec

puknuti kaže:
Kaj lici na mene ..gdje ja nisam slušao?
sta si se napalio zezim te malo :partyman:
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Re: Vladimirec

Nevezano uz problem s mjenjačem, MOLIO bi VTZ da mi napravi gornju poteznicu. Uf krenem radit poteznicu po slici i objasnjenju VTZ-a i izgori mi aparat za varenje točnije namotaji a poteznica mi treba hitno.

Usput slozio sam komplet elektro instalaciju i krepa mi aparat. :madmana:
Jel mi možes pomoć VTZ?
 
F

florijan

Guest
Re: Vladimirec

znate kaj vam budem reko da si razmišljam da ga prodam pa nek se neko drugi muči
 

Najnoviji postovi

Na vrh