• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

S

senadkase

Guest
druze vidim postavljo si dobose,zanima me kolika je debljina dobosa.ako moze da mi kazes
 

cira92

Član
Tu od
11 Sij 2014
Poruka
368
Kod mene je volan od tamića znači upravljačko kućište sa volanom do upravljačke cijevi. Nema gotovo ništa praznog hoda , čuva ruke i što je najvažnije lako se mota te ne bježi nikuda. :)

Ajde molim te malo naslikaj kako se to sve uklopilo????????? Zanima me da to bude funkcionalno a da ne bude neko veliko budzenje!!!!!!
Molim te naslikaj to da vidim... :(clap):
 

kiki1903

Član
Tu od
9 Svi 2013
Poruka
223
Sutra ću ti postaviti slike a taj volan je ugrađen još prije nego što sam se ja rodio i dan danas odlično funkcjonira :icon_biggrin:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

cira92

Član
Tu od
11 Sij 2014
Poruka
368
Zanima me samo dal je bilo potrebno mnogo prepravki da se taj volan namontira na Vladimirca??????
KAzes da nisi ti to montirano ali ovako vizuelno jer treba mnogo sta prepraviti??
 

kiki1903

Član
Tu od
9 Svi 2013
Poruka
223
Nego dru[tvo jeste li počeli sa prolećnim radovima moj vlatko je već odradio dobrog posla od spremiranja ,bacanja mineralnog ,do setve krompira
I moj se naradio iako je sad dosta sređen što se tiče vanjštine polako dolazi do izražaja potrebe za unutarnjim uređenjem. Ove godine kod mene na ovom tlu koje radim ne pamtim da sam tako teško oro prije sam išo drugom bez problema sad jedva jedvice prvom. Imam još dva jutra za po orat nadam se da ću pripremit velikog rusa za rotodrljaču a onda opet mali za umjetno gnojivo i za sijanje kukuruza.:)
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
Nego dru[tvo jeste li počeli sa prolećnim radovima moj vlatko je već odradio dobrog posla od spremiranja ,bacanja mineralnog ,do setve krompira

Ja moje gveć polako ''ubijam'' malo roto drljača malo freza , nije mu drago nikako :(giggle):

Gledao sam ja to kućište postavljeno na vladimirca , ništa impresivno po meni a nije ga teško staviti
 

cira92

Član
Tu od
11 Sij 2014
Poruka
368
Zasto Savo nije impresivno??????? Jer je i to kuciste lose ili?????
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
Nekako mi opet volan težak i sa njime zato kažem ništa impresivno za moj ukus
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
od tamica jeste kvalitetnije kuciste i nije veci problem postaviti ga komplet sa osovinom. jedna medjuploca i izlaznu osovinu produziti. ali mala poluga na rukavcima diktira opet tezak volan. bez hidraulike nista samo sto je to skuplja opcija ali i najbolja.
 
E

el pibe

Guest
Ja sam samo upalio Vladimirca.Sad sam raskopao hrpu stvari.Tako da ništa od radova neko vrijeme.Jučer sam ga paralizirao.Skinuo mu prednju glavčinu kotača.Kupljeni novi lageri ali kučište dobilo po njonji :(sweat):Sve u tokarski,izrada i uprešavanje pikse i u nove izazove.Srećom tu je Zekan ,on je već dobro zagrijan.
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
resio sam sistem za gorivo. nema vise zezancije. kad sam ubacio providno srevo tek sam video da dzep sa vazduhon konstantno je ispred pumpe za gorivo i sve po malo ga uvlaci. sad je probusen rezervoar na dnu ,zavarena matica sitnog koraka navoja koja odgovara holenderu i direktno na pumpu. izlaz iz nepovratnog ventila i sa dizni spojen na dvostrani holender onaj sa pumpe i radi ko singerica. sad nema vazdha uopste jer dobija padom direktno i sve se vidi na srevima.drugi motor je sad reze ko benzinac. pali na zub .ali otkaza mi nov lezaj u turbini sto sam skoro promenio. ni 5 casova nije radio. vracen stari originalni ruski i radi.bice i slika dok uplodujem
 

stefan07

Novi član
Tu od
8 Ožu 2014
Poruka
7
I mene muci dovod goriva ali mene muce gumice na finim filterima,non-stop tu vlazi!!!!Znali ko gde imaju da se kupe te nove gumice,hvala i pozdrav!!!
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
ima kod ukrajinaca sve za uzeti u Novom sadu ili u rumi na pijaci. samo kvalitet je upitan.zeznuce ove traktore sa ovakvim delovima. vecinom sve skart donose.
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
kakva je kvaliteta kod one ruskinje, što bude sa bijelim kombijem????

bude dosta ljudi tamo....
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
Mila ruskinja, ili je ukrajinka nisam siguran. ona ima nesto starijih delova iz zaliha a ako ima kvalitet i trazis kaze sta ima od toga ili sta bi preporucila. mozda je po meni najbolja po tom pitanju. ove sam nabavio u Mitrovici u prodavnici jer nisam stigao u Rumu da kupim.moracu sad 3 -eg da odem po jos nesto sitnica .
 

ceki

Član
Tu od
18 Ruj 2009
Poruka
366
ja nosio neki dio i ona je odma znala od čega je to i di dođe, a ovi muški blage veze nisu imali.
još sam htio kupit dihtunge one plutene što dođu ispod poklopaca od šipki mjenjača, al je imala samo u kompletu i nije htjela rasparivat, al mi rekla kako to to napravit sa silikonom, a to uopće nije morala reć jer tako šta trgovcu nije u cilju
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
kakva je kvaliteta kod one ruskinje, što bude sa bijelim kombijem????

bude dosta ljudi tamo....
Ma sve su to isti trgovci sa istom robom , ni ona nije nešto različio tod njih samo što ona obično ima različitih proizvođača , ništa nije to ''original''
 

ceki

Član
Tu od
18 Ruj 2009
Poruka
366
kupio sam kod nje sajlu traktormetra, kad sam došo kući šok - ono kako rusi imaju na svakom djelu mjesec/godina proizvodnje, e na sajli pročito da piše kako je napravljena '69 sssr - di je to čamilo tolke godine
 

boristanja

Novi član
Tu od
6 Ožu 2014
Poruka
21
Odnešena pumpa i dizne kod bošiste. Dijagnoza ulošci dizni ( 1. baca na 80 bara i samo na 2 rupe, a 2. na 100 bara ali na čak sve 3 rupe) koliko sam saznao treba biti 170 + 5 tako da sam danas kupio nove u Pečuhu za 40 kn komad. Uglavnom sam kupio u Pečuhu zadnja svjetla, prednje pozicije s žmigavcima, sve sijalice, remen, brtvu za boš pumpu, sajlu obrtomjera, sijalice za radna svjetla i farove, bakrenih podloški, topling, gore navedene uloške dizni, sve za 450 kn. Čovjek zna naš jezik super i sve se može dogovoriti. Jedino na što sam ostao bukvalno zapanjen je cijena guma 600x16 800 kn unutrašnja + vanjska 1 kom!!!!!!!!!!!!!!! a zadnja 2800!!!!!!!!!!!:mur: pitao sam za svaki slučaj još jednom i to je to. Gume su ruske. Znam da Mađari ne mirišu Ruse ali puno je puno. pozz
 

Najnoviji postovi

Na vrh