• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

kukas

Član
Tu od
8 Pro 2012
Poruka
154
pozdrav dali mi moze neko reci sta se nalazi u rukavcu vladimirca jer kad motam pun desno on kao nesto malo tu preklopi trzne i onda mi malo vuce u stranu kad vozim tad stanem namotam pun levo on opet nesto uklopi i teraj sve po starom mislio sam da su krajnice ali ne to se desava bas u sklopu onog dela dje se glavcina tocka rotira ...
 
E

el pibe

Guest
Na stupu bi trebala biti dva lagera.Slično kao na Zetoru.Digni prednji kraj i onda buš vidio di ti šteka,kad motaš.Ak je lager otišao čul buš kad preskoči(pukne).Ak je problem u stupu koliko sam te razumio ,onda je lager garant otišao pa zagrizne,drugo nemre niš biti.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,595
meni u nedjelju (to je tak kad radiš nedjeljom) preskočio volan...ne prima ni leve ni desne...
sreća pa je bil jedan viška...kvar otklonjen za pola ure...
a ovog pokvarenog...e tog ćemo slikati sa svih strana...prilikom popravka:(nod):
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,083
pozdrav dali mi moze neko reci sta se nalazi u rukavcu vladimirca jer kad motam pun desno on kao nesto malo tu preklopi trzne i onda mi malo vuce u stranu kad vozim tad stanem namotam pun levo on opet nesto uklopi i teraj sve po starom mislio sam da su krajnice ali ne to se desava bas u sklopu onog dela dje se glavcina tocka rotira ...

Gdje se ''bumerang'' sastaje sa nosačem rukavca ima kajla , u njoj ako ima lufta ili bumerang nije dovoljno stegnut malo pomijeranje se mnogo odražava na položaj točka , provjeri taj spoj
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
pozdrav drustvo. posle pauze eto me opet. pre neki dan sam promenio malu pumpu za naftu celu .dugo me mucio problem da kad se zagreje pocinje gubiti obrtaje. e ovog puta i to je reseno
 

kukas

Član
Tu od
8 Pro 2012
Poruka
154
Gdje se ''bumerang'' sastaje sa nosačem rukavca ima kajla , u njoj ako ima lufta ili bumerang nije dovoljno stegnut malo pomijeranje se mnogo odražava na položaj točka , provjeri taj spoj

savo hvala na odgovoru samo staje bumerang meni ima lufta,pomeranje tocka na djelu dje se vrsi rotiranje tockova to jest t imam mazalicu de se podmazuje taj deo dali mogu resit taj problem da ne skidam sve il moram rastaviti
poz...
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,083
Njega mora držati kajla , zatezanje ga nemože držati dovoljno jako , znači kada otpustš onaj vijak bumerang se ne smije zakretati na kajli
 

kukas

Član
Tu od
8 Pro 2012
Poruka
154
Njega mora držati kajla , zatezanje ga nemože držati dovoljno jako , znači kada otpustš onaj vijak bumerang se ne smije zakretati na kajli

savo otpustio sam nema lufta kot mene ima luft u mislim rukavcu znaci ona sipka na koju je zavrnut bumerang i ona ide kroz onaj deo dje podmazujemo preko mazalice tu ima lufta to neko preskakanje se desava kao da se tocak zakosuje napred nazad zanima me sta se nalazi u tom djelu dje mazalica dali je problem vratit,spakovat to sve nazad mislim da je tu neki kvar...:(wait):
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,083
Nije problem rasklopiti , kada skineš bumerang izvadi kajlu i sve izvuci na dole pa ćeš vidjeti šta te muči
 
E

el pibe

Guest
Vica, kućo stara pa tebe nema ko plate:icon_wink:Daj reci što podrazumijeva "mala pumpa".To si mijenjao AC pumpu?Kakvih pomaka ima?Meni se čini da moj Vlado nema dovoljno snage.Možda bi trebalo malo snage dati i zavrnuti na bosh pumpi.Ili možda treba problem tražiti negdje drugdje.Jer ima malo sati tak da ta mašina praktički nije ni razrađena a kamoli razlohana.Gore na pumpi su još blombe nitko nije ništa prtljao.Da barem netko ima u blizini pa da poredimo traktore.Onda bi znao na čemu sam,jer ovako imam osjećaj da mu fali malo snage ,da bi se moglo još izvući.
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
da menjao sam AC ili malu klipnu pumpicu. zezao me cim sam sam stavio nove filtere jer ih nije bilo i nepovratni ventil me zezao i zaglavljivao. zamenim i njega ono radi dok se malo nezagreje i pocne gubiti obrtaje ili se gasiti. e tad sam i novu AC pumpu narucio i sad radi kako treba. sad na preliv sa nepovratnog [sigurnosnog] ventila skoro stalno tece nafta u rezervoar sto pre nije bio slucaj. cim malo duze treba pun gas on pocne trokirati. sad toga vise nema. ako ti fali snage malo ga vijku za kolicinu goriva dodaj ali ne previse jer ce trositi ko tenkic. moramo mi ipak shvatiti da je to dvoklipac i prilicne tezine gde startnost previse neznaci. nismo imali interneta skoro ni telefona od ovih poplava se sve poremetilo tako da ni sad nije mnogo bolje.a bio sam i na nasipima jedno vreme jer samo jedan ovaj u selu ravnju da je prelilo cela Macva bi bila potopljena.srecom dobro je proslo mada za Krupanj gde sam do skora ziveo i gde su mi roditelji i sestra je tuga.
 

Majo

Novi član
Tu od
29 Svi 2014
Poruka
7
Pozdrav svima!
Imam T25 85. god. Na bosch pumpi na ulivnom čepu sa odzračnikom šprica mi nafta na obje rupice van. Što bi mogao biti uzrok i kako ga riješiti.
Zahvaljujem.
 
E

el pibe

Guest
Stigli mi dijelovi već davno ali nisam ništa stigao namontirati.Skroz sam u poslu tako da nisam puno šerafio oko traktora,Još je na klocnama:mad:Uzeo sam drukalicu za gorivo,kočione obloge,kočioni bubanj,kardansko vratilo.Ajde barem sam kardansko vratilo jučer namontirao.I odnio sam rezervar da mi zavare novi holender za dovod goriva(od ispod).Ova poplava je tragedija.Danas su vatrogasci iz mog mjesta otišli sa dva vozila.Išli su u Gunju i Rajevo Selo.Bio sam sprečen pa nisam mogao sa njima.Čuli smo se telefonski,kažu da je prizor stravičan.
 

luka009

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2013
Poruka
1,322
@el pibe koja je cijena kočionih traka - obloga i bubnja?

Pomoć strujari........
Kada dam kontakt kazaljka temperature krene desno i zaustavi se blizu 40 i tako stoji bez obzira dali je traktor ugašen ili je opterećen cijeli dan. Kupio sam novi sat, mijenjao onaj dio što se uvrne u uljni filteri opet isto. Dali su neispravni stari i novi dijelovi.
 
E

el pibe

Guest
Obruč kočioni 154.98 kn.Kočioni bubanj 160.00kn.Samo ako ti je trgovina negdje bliže odi i kupi sam.Ovi dostavljači su pljačkaši.Da sam znao koliko će me oderati otišao bi sam po to.Nalazim se u Zagrebačkoj županiji kao i trgovina a naplatili dostavu kao da sam naručivao iz Novosibirska.I onda ovakve službe kukaju kako nemaju zarade.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,595
Pozdrav svima!
Imam T25 85. god. Na bosch pumpi na ulivnom čepu sa odzračnikom šprica mi nafta na obje rupice van. Što bi mogao biti uzrok i kako ga riješiti.
Zahvaljujem.

probila nafta elemente...
jel šprica samo pod većim gasom, ili i pod lerom?
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
tesko je sad utvrditi Luka sta je od toga neispravno.jer i sat moze tako zezati a i sonda .novi delovi su uzas i neuskladjeni cesto jer ruska elektronika je precizna strasno. moze se desiti sat da zaglavljuje ili sonda nema odgovarajuci otpor i promenu otpora spram temperature.po meni ce pre biti sonda da nije kako treba
 

Najnoviji postovi

Na vrh