• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
Izgleda vi spavate na času , ja sam već stavio tu linijsku pumpu od 4 klipca i radi bez greške , puno bolje nego rotaciona i ne mislim nikad više staviti rotacionu , ustvari prodao sam je

Ovaj sa oglasa što već ima original 2klipnu čini se kao solidan traktor , 90to je godište i mislim da mu je cijena 3000e
 
E

el pibe

Guest
Kako god i da se vratio iz 2017.godine to je previše pinke za takav traktor.Da se najti puno bolja makina za te novce.Malo manja cijena mu je bila 92 kad smo ga dovezli iz dućana novog.Nedugo je blizu mene tržen Deutz za približnu svotu.Mašina ko bonkas čovjek ga prodao jer je stariji,živi vani i više ga ne koristi.A novci mu ne igraju veliku ulogu jer ih ima dosta:icon_smile:Upali ga ponekad i malo se provoza okolo.Da sam imao novce taj bi sad bio kod mene garant.Neusporedivo bolji u svakom pogledu od VTZ-a i jači desetak konja.A bogami i u svojoj kategoriji jedan od boljih traktora na našem tržištu.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Boga mi nebi videl od mene te novce sigurno, rađe bi onda uzel za 30-35000kn vtz 55 i još ga za 20000kn sredil ko bombončeka.

Sent from my move 2 using Tapatalk 2
 

ceki

Član
Tu od
18 Ruj 2009
Poruka
365
bolje da sam odmah stavio ovako ...

vladimirec-vtz-2048a-slika-25994392.jpg

vladimirec-vtz-2048a-slika-25994399.jpg
 
E

el pibe

Guest
Ma ljudi na ovo moram reagirati.Za taj promašaj 53000kn?Pa tu je negdo na gadnim ljekovima.Za te novce kupiš Torpedo 7506.Na tak nešto gore uložiš 20 soma kuna. Onda moreš reči da imaš traktorčinu a ne ovak nekaj.Pa meni da je to neko dopeljao zabadava neću viditi u dvorištu.
 

ceki

Član
Tu od
18 Ruj 2009
Poruka
365
nisam taj link i slike sigurno postavio da bi razglabali o cijenama ruskih traktora (za to ako vam treba otvorite drugu temu, a ne ovu kvarit)

evo još jedne slike od boš pumpe kakva je tvornički dolazila na takvim traktorima
prodajem-traktor-rus-vladimirec-vtz-2048-slika-19407505.jpg
 
E

el pibe

Guest
Mislim da je i fulana tema sa slikama 2048-ice.Istina je da je vtz ali nije Vladimirec T-25.Tak da se bi i za taj model mogla otvoriti tema.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
Ima tema i o 2048 , a pričalo se o upoređivanju klipne i rotacione pumpe tako da to može ostati ovdje
 

ceki

Član
Tu od
18 Ruj 2009
Poruka
365
Jeste, a par stranica prije je mislim vica pričao da ga muči falš zrak ili prelivni ventil i da razmišlja o ugradnji pumpe od rusa četveroklipca, a ove slike kažu da pumpa nemora striktno bit od rusa. Na toj crvenoj bosch pumpi nevidim ac pumpu.
 
E

el pibe

Guest
ceki ne prepoznajem model pumpe.Ali mogu zaključiti da je već bila na nekom rusu farba je odbrukala:icon_lol:prepoznatljiva crvena.Niti ja ne vidim AC pumpe na slici.Možda netko ima kakvih podataka pa neka slobodno kaže nešto o kojem modelu se radi.Znam da su pumpe bile u prvom planu.Ali malo sam se osvrnuo na cijene kad sam vidio čitav oglas.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
Ni ja ne vidim AC pumpu ali možda je i nema , rezervoar mu je dovoljno iznad boš pumpe a linijašici i ne treba neki predpritisak
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
AC pumpa na takvu Boš pumpu ide pod poklopac kojeg drže tri matice M6
Pošto je rezervar gore onda je moguče da radi bez AC pumpe, ali to nije to kaj bi trebalo biti.

Gde je inače AC pumpa u orginalu. Ono kaj se vidi na Boš pumpi ili?
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
Direktno na boš pumpi , bočno od nje , pogoni je rotor boš pumpe koji ima brijeg za nju
 

veselin

Član
Tu od
24 Kol 2012
Poruka
131
ako nekome trebaju stakla za vladiku ima u pancevo , mozete naci na iternetu broj tele ... radnja se zove TUMBA STAKLO nije skup .. posto ja lupam redovno stakla svake godine , recimo stakla dimezije kao sto su na vratima i bocna stakla kostaju 1500 dinara zadnje staklo 1800..... na ja svake godine porazbijam bar 3 da imam vazdufa leti a zimi kupim axaxaxax :icon_super: salje postom danas za sutra
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
Bilo bi lijepo da cijenu izraziš u evrima da bi svi mogli imati predstavu koliko to košta , takođe možeš i napomenuti da on ne šalje van granične pošiljke nego samo pošiljke po SR

I ja sam kupovao kod njega pa sam posle prešao na dvoslojne šajbne koje kupujem na sječenje , po meni bolje rješenje jer obično nakon udarca staklo ostaje na mjestu ali sa napuknućem dok kaljeno se raspe u milion komadića
Ovu dvoslojnu šajbnu sam plaćao 30e po M2 +10% ako mi oni sijeku a naravno oni sijeku , čime bi ja to
 

veselin

Član
Tu od
24 Kol 2012
Poruka
131
pa u eurima je cena 12, 5 eura znaci na meru je obradjeno to su bocna stakla , zadnje je 15 eura . neko ima moda i manje staklo sve zavisi znaci mere mu izdiktiras ako nisu standardne .... sad dali salje van granica to neznam , ali lako moze da se pita covek ima mell ... na sajtu je postavljeno sve ....
 

Najnoviji postovi

Na vrh