• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,821
Izmjeris sirinu gume i podjelis sa 25.4 i rezultat ti je sirina gume:icon_thumright:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
Hm , neznam da imaju te sa 6 vijaka , znam da T30 i 2048 nosi 8 vijaka , znači uduplani su u odnosu na t25
 
E

el pibe

Guest
Evo felge sa šest kraka ipak postoje.Ništa nije dodavano ni švasano,takve su došle sa traktorom:icon_mrgreen:
 

Prilozi

  • 047.jpg
    047.jpg
    36.7 KB · Pregleda: 95
  • 044.jpg
    044.jpg
    60 KB · Pregleda: 93
  • 049.jpg
    049.jpg
    53.6 KB · Pregleda: 92
  • 052.jpg
    052.jpg
    34.3 KB · Pregleda: 95

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
jesu li to uze i vislje ili mi se cini. verovatno su namenski radjene za neke poslove.
 

strongboyy

Član
Tu od
2 Stu 2010
Poruka
389
moj ide do 2000 obrtaja
citao da idu do 1600 i 1800...nisam znao da ima sto idu i do 2000....pa ja odmh pomislio da nesto nije u redu sa mojim vladkom... ;).
snimio sam i jedan klip od oranja ,pa ako ga uspem postaviti videce te kako radi moj vladimirec.
[YT]www.youtube.com/watch?v=En8QA4qBzrw[/YT]
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
E

el pibe

Guest
Tako je uže su i rađene su sa nekom namjenom samo ja je još nisam otkrio:icon_pidu:Šala,ja mislim da je namjena za neka kultiviranja i međuredne obrade.
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
vrlo lepo oranje sa ruskim konjima. ja kad vidim ovako uzoranu strnjiku dodje mi da jaucem kakvo je moje oranje. izgazili mi parcelu prolazeci kombajnima po vlaznom pa sam se ubio pre neki dan oruci. ovo je ko kod mene kad bih presao frezerom i to 2 puta. el pibe negde sam na ruskim sajtovima video vlatka sa visljim tockovima a uzim ali dal su ko kod tebe iskreno nisam ni obracao paznju. za medjurednu ili prskanje gde treba malo vislji biti ,tako nesto je bilo . dal 32 col imaju ili vise nisam siguran. evo upravo sam u katalogu vladimirca pronasao da je isporucivan uz posebne narudzbe sa 9,5 -32 tockovima
 
Posljednje uređivanje:

ceki

Član
Tu od
18 Ruj 2009
Poruka
365
Evo slika od mog vladimirca. Gume su kao i na tvom el pibe 9.5-32 zadnje, prednje su mi 6.50-16 sve još fabričke kao nove što se tiče ripne, ali su ipak stare 20 godina. Ove 32-ke su višlje i od 12.4-28 za jedno 3 cm. Inače sadi se dosta krumpir u rusiji (kartofel) ... pa ...






BTW. našao sam jedan video na YT pa reko da ga podijelim s vama
[YT]www.youtube.com/watch?v=QtSlEy0gXbk[/YT]
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
E

el pibe

Guest
Ceki to je ruski anlaser:(rofl):Nego vidim pošto imamo iste felge kaj budemo kad poderemo te gume?Ima takvih dimenzija za kupiti ili moramo i felge nabaviti?Moram doma na drugom traktoru izmjeriti imam 12ice.Samo nikad nisam obračao pozornost na sam promjer felge.Uže znam da jesu jer takve stvari vidim bez mjerenja a promjer nisam ni gledao.Mislio sam da je standardan ko na svim traktorima jedino što je obruč uži.E ako je samo obruč uži (možda) bi se nekako mogla ugurati šira guma ali ako promjer nije standard onda banana.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
Pa nemožeš 28micu gumu staviti na 32ku felgu , nema teorije
 

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,821
Nebi reko da promjer nije standardan ai na tu felgu mozes staviti sirje gume.
Vi imate gume 32 cola
Ovi drugi ako se nevaram imaju 28 cola.
 

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,821
Jasno da nemozes.
Na te felge koje oni imaju mogu staviti sire gume nisam reko da mogu stavljat manje ili vece po visini!!!
 
E

el pibe

Guest
Velim,nisam obraćao pozornost da su R32.Mislio sam da su 28ice.To samo komplicira stvar ja inače nabavljam gume u Sloveniji jer mi je bliže i jeftinije.I koliko vidim 32 su puno skuplje od 28 i to mi nikako ne ide u prilog.Oko 400EUR kom.
 

boscanin

Član
Tu od
21 Sij 2014
Poruka
83
nisam se odavno javljao
evo malo slika
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
E

el pibe

Guest
Kakav je to tip reduktora?Vidim drukčije izgleda većina dijelova i koliko vidim drukčiji sistem kočnica.Nisam još vidio takve reduktore.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
To ti je T30 , ima isto kočenje kao 2048 sa diskovima

Evo ja mojeg danas počastio novim gumama , CULTOR 12,4X28 obje 350e , nije malo a nije ni puno kada pogledaš koliko ima šare
 

Prilozi

  • IMG10158.jpg
    IMG10158.jpg
    49 KB · Pregleda: 157
Na vrh