• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

cira92

Član
Tu od
11 Sij 2014
Poruka
368
Bez ikakvih problema i izvuce u dovriste i izadje van.... Ko zna koliko puta je to radio pa naucio valjda... Hahahah...
 

cira92

Član
Tu od
11 Sij 2014
Poruka
368
Ima nagib pri ulasku u dovriste ali je beton tako da nema problema.... Ovu prikolicu tu mogu da izvucem punu i to mu je knap... A mogu i 2 prikolice kukuruza u klipu tu da izvucem isto sa njim...
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
Ma vladika je ko pas, kako ga gazda nauči tak on radi![emoji12]
Luđe izjave odavno nisam čuo :icon_thumright:

Jeste betonirano ali je uspon ohoho , zato sam i pitao
 

cira92

Član
Tu od
11 Sij 2014
Poruka
368
Ma cudo od traktora.... Nisam naisao na teret koji on NIJE mogao da makne iz mesta... Vukao sam i 6t Psenice u vecu prikolicu sa njim,naravno tad idem sa 3-4 brzinom nemoze 6 ali dovucice do kuce...
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
Jeste jeste , već treća radilica je u njemu :icon_fU:
Definitivno to je model traktora koji je oživio najviše silovanja na planeti zemlji
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Jeste jeste , već treća radilica je u njemu :icon_fU:
Definitivno to je model traktora koji je oživio najviše silovanja na planeti zemlji
To samo dokaziva da duša želi ali telo neda! [emoji24]
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
Da sam nemilosrdan prema njemu , to jeste , da se ne lažemo
Ali da i mene nekada izenadi šta može , iznenadi me
Ali neki dan me obrukao da nije izvukao manji teret kuda je 539 prije mene prošao sa većim teretom e to mu nikako nije trebalo , izbio mi je odmah 350 savremenih novaca iz džepa za nove gume
 

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,821
Vidis da mu trebalo on nece vuc i odma dobi nove gume pa ti reci da strojevi nisu ka i ljudi:(y):
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
A čuj , bil' ti mogao gladan da nosiš nešto na leđima
Mašina je dobra prema tebi onoliko koliko si ti dobar prema njoj i tu nema dileem koji je traktor u pitanju , važi sa sve

E da , imam još da se nakanim zamijeniti hidraulični razvodnik jer mi moj propušta i priključak PREbrzo pada , sreća pa imam onaj ventil koji koristim za transport ali je nezgodno jer toliko brzo propušta da se plugovi spuste dok se okreneš , stvarno previše
 

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,821
Jasno mi je i sam sam takav!!!!
Evo ja danas dao 100kn za stkla od zmigavca i stop-pozicije puno al jbg.kad treba onda treba i gotovo!!!!
 

luka009

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2013
Poruka
1,322
Ja sam prije 2 god. kupovao svu signalizaciju u Vinkovcima. Mislim da je prednji svj. sign. uređaj pozicija-žmigavac koštali po 40 kn, a zadnji pozicija-žmigavac-stop 60 kn, dok su samo stakla koštala 15 kn.
 

luka009

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2013
Poruka
1,322
Da u Gibnju, a za stakla sam mislio bijelo-crveno staklo, tj. plastiku od signalizacije.
 

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,821
Ovo je za t40 traktor ovo su okrugla stakla jedno crveno jedno zuto.
zvao sam u gibanj pa nemaju!!!
 

Najnoviji postovi

Na vrh