• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

Ruki

Član
Tu od
11 Pro 2014
Poruka
92
Ljudi ovo kod nas je katastrofa,u malim mjestima trgovine sa dijelovima ili su poluprazne ili ih nema,ako želiš naručiti od nekog od većih trgovaca koji se ovdje spominju više te košta dostava nego predmet,samo da usporedim- paket iz Njemačke u Hrvatsku dim. 70x70x70 je nekih 13 eura a u Hrvatskoj za skoro toliko novca ja bih trebao platiti slanje i pouzeće za set gumica za reparaciju klipa hidr.,što reći,tko preživi pričat će.
 

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,821
Ma dozivio sam svasta pa cak i to da je umjesto pikse oko lo bio smotan lim!!!
Zato kazem!!!
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
svasta se moze naci od nadri majstora ali ono sto je fabricki trebalo bi tako nesto i vratiti. iglicasti lezaj mozes pokusati da stavis ali u kratkom roku ce uvuci prasinu od grafita i koje cega i blokirati.tako da biksne od grafitne bronze su zakon pogotovu ako se na meru prave po lezistu rotora.
 

Mio84

Član
Tu od
29 Pro 2014
Poruka
39
Evo kako sam prebacio spanere,mislim da je idealno rijesenje.,

picture.php



picture.php



picture.php

kakvo je vase misljenje?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Mio84

Član
Tu od
29 Pro 2014
Poruka
39
ima,okrugla distanca je orginal njegova sam osjecena alka za koju se kaci lanac,
okrugla distanca je sa slike
lanciiprirubnica.jpg


ploce su debljine 10mm i dovoljno su jake ne motaju se ja sam tanjirajuci bio prekinuo ovaj desni spaner ali ploci nista.

-isto tako ostavio sam u potpunoj pripravnosti i unutrasnje spanere,kada vozim masinu koja se ne pogoni na kartan mogu skopcati i unutrasnje x spanere.

inace orginal se spaneri mogu montirat ako je traktor podesen na srednju visinu kakav dodje iz fabrike.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

cira92

Član
Tu od
11 Sij 2014
Poruka
368
Ponovo malo akcije na ovaj debeli minus... Da se iz avanture ne bi vratio praznih ruku reko da po povratku nasecem malo drva taman sve to istovarim u kotlarnicu i imam za par dana da ne nosim kolicima.. :icon_fU:

Vladimircu ovaj debeli minus nista nesmeta....

010115141145.jpg


010115141136.jpg


I na kraju me je cale ubedio da poziram za jednu sliku sa Vladimircem... :icon_mrgreen:
Ovo svedoci kako sam malo natovario... :icon_fU:

010115142831.jpg
 

cira92

Član
Tu od
11 Sij 2014
Poruka
368
Ma volan je mnogo laksi nego hidraulicni... Hehehe... Jedva ga pohvatam po ledu... :(rofl):
 
E

el pibe

Guest
Ljudi ovaj cira92 podiže traktore ko od šale:(devil):Ja sam jedva svog Vlajka sa dizalicom dignuo.Ne znaš da li više škripi moja kičma ili dizalica.
 

cira92

Član
Tu od
11 Sij 2014
Poruka
368
Ljudi ovaj cira92 podiže traktore ko od šale:(devil):Ja sam jedva svog Vlajka sa dizalicom dignuo.Ne znaš da li više škripi moja kičma ili dizalica.

Moras vezbati svaki dan.... Ili zakaci korpu punu drva... :icon_wink:
 

Mio84

Član
Tu od
29 Pro 2014
Poruka
39
I ja da se pohvalim danas sam sa vlatkom odvukao jednu prikolicu stajnjaka.Inace do njive gdje sam vozio penje se uz jednu veliku uzbrdicu medjutim za vladeka sa lancima to nije bio nikakav problem.Inace zaboravio sam slikati ga u njivi.
Evo slicica posle stavljanja lanaca.

picture.php


picture.php


picture.php
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh