• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Re: Vladimirec

Malirus kaže:
Dečko,isti tata voli sise,i spavat a kad usere zna cijelo selo :lol: :lol:
Znaci zbogom grunt , imanje i dukati
 

karlo22

Član
Tu od
22 Srp 2009
Poruka
122
Re: Vladimirec

evo danas sam vidio traktor za traktor traži 500e i uzet ću ga skupa s 533 imt 10000kn
 
V

VTZ

Guest
Re: Vladimirec

Kupit ćeš oba dva traktora? Za 500 eura, to se valjda radi o nekom dosta starom traktoru?
 

vladimirec81

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
298
Re: Vladimirec

Čestitam na kupnji(ovog prvog :mrgreen: ),SLIKE očemo SLIKE. Kakav je stroj, u kakvom stanju, prvi dojmovi,koji model stariji noviji...
 

karlo22

Član
Tu od
22 Srp 2009
Poruka
122
Re: Vladimirec

sliko ga nisam prvi dojmovi već je kod maistora ošo zupćanik od rikverca ali kad budem pa slikam nema kabine
 

vladimirec81

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
298
Re: Vladimirec

:scratch zupčanik otišao sad ili prije mnogo mnogo vremena? baš su se zubi potrgali ili nešto drugo?To si saznal prije kupnje? Kak je ostalo motor, limarija...
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,109
Re: Vladimirec

cisto sumnjam da mu je otisao zupcanik od rikverca
vjerovatno su pospadali ili popucali oni segeri koji drze cijeli snop zupcanika od reverzera , ili u krajnjem slucaju da se otpustila viljuska koja nosi te zupcanike

obrati paznju da te majstor ne osisa ;) jer koliko ja znam ti zupcanici moraju pocrkati u paru
 

karlo22

Član
Tu od
22 Srp 2009
Poruka
122
Re: Vladimirec

ma otišao je taj zupćanik odavno ali sam ga uzeo pa ga mjenjam maistor je prva liga motor je dobar hidraulika dobra limarija dobra
 
Z

zlatan

Guest
Re: Vladimirec

bok dragi forumaši ljubitelji vladimirca. evo i ja sam nakon dužeg vremena razmišljanja posto vlasnik jednog vladeka.vidim da odvas ima i majstora tako da ako budem nešto trebo znam koga pitat. unaprjed fala.
 
V

VTZ

Guest
Re: Vladimirec

Bok Zlatane, i čestitke na (za tebe novome) traktoru! Kad bude prilika za to, mogao bi ovdje staviti i neke fotke, da vidimo što ti voziš!
 
Z

zlatan

Guest
Re: Vladimirec

evo sutra sad je već mračno .traktor je dosta radio po šumi tak da je dosta unisten lampe razbite i tako dalje
 

karlo22

Član
Tu od
22 Srp 2009
Poruka
122
Re: Vladimirec

Evo da vas obavjestim prodao sam vladimirca prijatelju treba mu za šumu slikam ga kad odem do njega pa vam stavim sliku sada mi je osto samo IMT 533 i njega ne prodajem
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,109
Re: Vladimirec

karlo22 kaže:
Evo da vas obavjestim prodao sam vladimirca prijatelju treba mu za šumu slikam ga kad odem do njega pa vam stavim sliku sada mi je osto samo IMT 533 i njega ne prodajem
znaci ti si svercer a ne ljubitelj vladimirca :roll:
 
B

Bobo

Guest
Re: Vladimirec

Heh, covjeku se vise IMT svidio, pa si ostavio stroja, a ono drugo je prodao dalje cim se ukazala prilika ;) ;) ;)

NHF, ali sam morao...
 
V

VTZ

Guest
Re: Vladimirec

savoris kaže:
znaci ti si svercer a ne ljubitelj vladimirca :roll:

To se kaže ljepše - biznismen (Buissnisman), ilitiga poduzetnik na hr jeziku.. :roll: :)
 
V

VTZ

Guest
Re: Vladimirec

Bobo kaže:
NHF, ali sam morao...

Padaju temperature ovih dana - pucaju blokovi da to nije normalno.. Po ljeti pucaju samo crijeva za vodu, i zaribavaju mašine.. :lol: :D
 

Najnoviji postovi

Na vrh