• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,821
Hvala puno,kupicu 110 Ah,malo je skuplji od ovog 100 Ah. Pitao sam Vas iz razloga sto sam cuo od jednog druga da nije mogao paliti uredno bez aku od 140 Ah.

Pripazi samo koliku startnu snagu ima akumulator,,
Imas za kupiti akumulatore koji su namjeniti bas za traktore,,
Akumulator od 110Ah ima startnu struju 1000A i takav si kupi,,,
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Probaj sa dva kabla spojit samo anlaser bez traktorske instalacije i biti će tebi i nama jasnije kaj muči tvog Vlatkiča .
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Cekaj malo, zašto si se odlučio na novi akumulator? Jesi li ispitao stari ili bar probao upaliti preko kablova?
 
E

el pibe

Guest
Pitao sam Vas iz razloga sto sam cuo od jednog druga da nije mogao paliti uredno bez aku od 140 Ah.[/QUOTE]

Reci drugu nek nabavi Magnetonov brzi anlaser ima da pali i sa 65 Ah a neće mu ni dekompresor trebati:eek::Dok kupi tako skupi i jaki akumulator od 140 Ah za tu lovu nabavi novi anlaser i manji novi akumulator.
 

josipm

Član
Tu od
4 Sij 2015
Poruka
40
decki ja sam na svom alnaseru promijenio cahurice,ocistio rotor stavio nove cetkice i sad palim sa akomulatorom 45ah bez ikakvi problema a dok nisam sredio alnaser nimuje bilo dosta ni dva od 110
 

dadooo

Član
Tu od
8 Tra 2015
Poruka
190
E pozdrav ljudi,sta ima,slusaju li vladimirci? Ja sad skonta da nije do akumulatora i struje. Otvorim prvu diznu,zaverglam i pojavi mi se zrak,islajfam zrak,al opet nece. Zvao sam druga "Savorisa" i rece mi da provjerim radni ventil na PVP da nije zaglavio! Ima li neko ideju sta bi moglo biti???
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Dadoo, sada ispada da ti ustvari verglas u prazno? Ja vijerujem da ce problem struje ostati i dalje jer ti moraš koristiti podizače za start.
 

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,821
Znaci tebi traktor upali na slepanje a na kljuc nece?
Ako je tako onda te PVP hebe nemose stlacit dovoljno gorivo da bi ga dizne propustile,,
Ti imas rotacionu pumpu i najvjerovatnije je glava u pitanju?
 

dadooo

Član
Tu od
8 Tra 2015
Poruka
190
Nece sada ni na vucu,jutros je upalio,veceras nece ni na vucu,nema ni crnog dima,samo ponekad bijeli se pojavi.
 

dadooo

Član
Tu od
8 Tra 2015
Poruka
190
Nisu dugo vjerovatno,ja sam skoro kupio Vlatka,pa neznam,al traktor nije radio 2 godine nista.
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
Kad drukas onu pumpicu jel se cuje da susti u rezervoaru. Ako se necuje ima holender na vrhu kucista filtera gde je prelivna cevcica za visak a ujedno ozracuje pumpu.Mala je rupica i hoce zastopati pa se nemoze ozraciti. Kad je pumpa fakticki bez goriva ili zeza sa dotokom nemojte slepati jer je rotaciona pumpa i hoce puci rotor tad.Jedino da se otpusti jedna cev od dizne i tako slepanjem upaliti. Radni ventil iza pumpe na donjoj cevi odvrni i proveri dal nije otvoren i onda nema pritiska u pumpi. To je mene dugo zezalo jer je pukla oprugica u ventilu i propustao ispod 1 bara pritiska. Filteri su mozda zastopani ili losi pa prave zezanciju. Ma sto sitnica treba pretresti da sve bude kako treba. Najbolje krenuti redom od prednjeg predfiltera i ocistiti ga pa redom .Bar si siguran posle.Bakarne plotne na vlatku nisu nizasta jebo ih staljin. To je tvrdo da ni kaljenje nepomaze. Ja sam sve nove promenio i sad miran
 

dadooo

Član
Tu od
8 Tra 2015
Poruka
190
Nadam se da cu to rijesiti,sutra krecem sa provjerama,javljam rezultate posle podne. Hvala svima na trudu. Idem sada provjeriti dal susti kad drukam pumpicu.
 
E

el pibe

Guest
Sad smo završili sa anlasera na bosch pumpi:icon_scratch:pa ovo je preokret ko u španjolskoj sapunici kad Ruiz sazna da je sam sebi ujak:icon_rofl: Dado,zovi Savu još jednom ako on ne zna ne vidim tko bi bio kadar otkriti što je.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,661
e danas sam potrgal na rusu kaj nisam uspio u 30 godina kaj ga tjeram...:icon_rofl:

raspala mi se štangica od mjerača ulja...:icon_super:
 

dadooo

Član
Tu od
8 Tra 2015
Poruka
190
"Vica",sad sam provjeravao,pumpica radi,susti u rezervoaru. "el pibe" u pravu si,al sta mogu kad sam pocetnik i neznam nista o Vlatku. Nadam se da cemo ovo rijesiti zajednickim snagama.

DARIJUS,pa kako ti je to uspjelo???
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Ruki

Član
Tu od
11 Pro 2014
Poruka
92
Nece sada ni na vucu,jutros je upalio,veceras nece ni na vucu,nema ni crnog dima,samo ponekad bijeli se pojavi.

Koliko imaš goriva u rezervoaru,ako imaš manje od pola moguće da siroče nemože povući,ujedno koristim priliku da malo prokritiziram ruse što su izuzetan motor unakaradili sa svojim čudnim riješenjima-ručna kočnica sa onom stopicom koju ručica treba potisnuti gotovo uopće ne funkcionira,traktor je prenatrpan gvožđurijum da propada kao u živom blatu gdje god je malo vlažno,radi prevelike težine i lošeg volana lomi ruke na volanu i vlastite poluge volana mota,pucaju mu sredine zadnjih felgi,mjenjač je kat
astrofa,zuji,često je gotovo nemoguće ubaciti u brzinu-krči kao da će se razletiti,ne pomaže ni dupliranje spojke,naravno da pod teretom iskače iz brzine,za većinu popravaka je nemoguće raditi gedorom jer rusi kao da nisu znali da postoji i nema prostora,uglavnom puno problema koji su za konkurenciju- imt 533 nepoznati,koliko god prelazio preko problema tješeći se cijenom i robusnošću živciraju me svi ti nedostatci kojih je previše,gotovo da se kajem što sam ga kupio,i još nešto mislim da ga vlasnici dosta neopravdano hvale i ne navode sve nedostatke-možda zbog neiskustva-imam iskustva sa traktorima porijekla masey fergusona-mislim na 533 i daleko su ergonomičniji,okretniji,uravnoteženiji i kvalitetniji-na pouku svima koi čitaju i razmišljaju o kupnji
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,661
kad su ruski inžinjeri smišljali te traktore nije bilo važno kolko traje šerafljenje...bilo je bitno da vozi u svim uvjetima...
a priča da je imt bolji od rusa...da tu ima istine mi bi svi vozili imt...jer imt ne propada u blato, ne iskače iz brzina, ne troši tak puno kao rus...a volan mu ne klepeće nakon svakih parsto sati...i ne propinje se uopće...osim kad se skroz okrene..:icon_cool:

a za cijenu jednog 539 imaš točno tri vladimira na tržištu dostupna...pa te pitam kaj će duže vozit, jedan imt ili tri vladimirca...
 

Najnoviji postovi

Na vrh