• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
Ako ti je originalno sve ovakav vijak mislim da nebi stvarao probleme , zato što vladimirac ima taj čudan sistem da višak iz PVP ponovo vraća u AC pumpu pa onda kroz ovaj usisni vod dolazi samo onoliko goriva koliko troši u datom momentu.Što i nije neka velika količina imajući u vidu njegovu potrošnju.
Ono što sam ja prepravio kod sebe bi možda stvaralo probleme pri stisnutom usisu jer je AC pumpi dato da vuče maksimalnim svojim protokom a sav višak da ponovo vraća u rezervoar.
Meni se to pokazalo bolje jer je manje šanse da trokelja ako negdje vuče zrak , filter mi je od golfa tako da on ni nema onaj odstranjivač falš vazduha.
 

kukas

Član
Tu od
8 Pro 2012
Poruka
154
pozdrav opet problem posto ide sjetva malo sam se oko hidraulike bacio u popravak imam onaj ventil koji nam pravi problem svima koji ga imamo ja sam njega prosle godine skinuo i povadio sve iz njega povario sve izlaze znaci on je bio samo kao propusna cev radio je super al je pokazivo na jednom mjestu vara ulje i danas ga skinem zavarim i to vratim ga nazad na traktor i hidraulika neradi nikako pre toga je normalno radila stim da je samo malo ulje curilo na mjestu dje sam ranije zavario pumpu kad ukljucujem osetim da uzubljuje ulja ima u rezervaru pumpe ...
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,689
odzrači ga gore na razvodniku, onaj cilindrić u benzinu operi...i malo ručno pomogni ruke da krenu...kad jednom prebaci ide bez greške...

...prošli tjedan ostadoh bez ulja u hidraulici (lagano kapanje x 3 godine...:eek::)
i natočim novo a on neće...mam sam fatil ključ 14 i to na razvodniku raščerupal...i vidi vraga, dočim sam to nazad složil, odma sam mogal dalje orati...

to je posla točno oko 3 minute...:icon_cool:
 
E

el pibe

Guest
I više od tri minute ako ti skoči onaj feder kad skineš blindu:icon_scratch::(wasntme):A nemreš ga najti ni za lijek:mad::
 
E

el pibe

Guest
Kukas na samom razvodniku hidraulike di su ti komande.Gledano odozgo.Smješten ti je na desnoj strani,poklopčič sa dva šerafa ključ14.Drugo nemaš ne možeš ga fulati.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,689
jedino ako imaš poklopac oko svega (cijelog razvodnika), onda još dva šerafa više imaš za skinuti...:(devil):
 

veselin

Član
Tu od
24 Kol 2012
Poruka
131
kako se danas lepo oralo , ima snimak ali je lose snimljeno nisam mogao sam da snimam , a nisam se nesto ni trudio vidise donekle , inace banat je upitanju , kikinda oranje tulaista ... snimak cu staviti samo da provalim kako ... inace plug 12 coli dvobrazni mislio sam da nece moci reko ajde da probam ako ne idem po jednobrazni kad ono gle cuda ...

http://www.youtube.com/watch?v=x4Nr5llJOlQ&feature=youtu.be
a na ovome 2 snimku sam terao valjak posto sam posijao deteljinu toliko sam valjao sa valjkom da sam na kraju poceo i egzibicije sa vladikom axaxax 6 pun gas kad stignem na kraj samo ubacim u rikverc i ponovo gas , to se zove valjanje tocak do tocka , malo vucem valjak malo ga guram axaxax
http://www.youtube.com/watch?v=kNIOz5Ys4JQ&feature=youtu.be
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Matija001

Član
Tu od
26 Ožu 2013
Poruka
69
malo me prcka hidraulik. Ne diže ni na prazno. Jel moguće da jebe ona kuglica na crijevu što ide na cilindar. Kada počnem podizati crijevo trzne. Jel se smije taj dio sa kuglicama izbaciti?
 

veselin

Član
Tu od
24 Kol 2012
Poruka
131
ja nemogu da verujem , da ljudi pitaju za isti problem u 2 stranice u nazad , a imamo preko 800 stranica .. samo procitaj unazad u tvom slucaju vrlo malo u nazad i resices problem
:tractor:
 

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,821
Ja pak mislim da nema smisla listat 800 stranica u nazad da bi čovjek rješio problem!!
Uvjek ima ljudi dobre volje koji su spremni pomoći u nevolji!!
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,689
a možda je tema sad već malo preopširna, pa bi je trebalo razdvajati na motor, getribu, upravljač, hidraulik...
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
Ne vrijedi darijuse , probali smo i to pa ne ide , kada se uđe u raspravu o bilo čemu ta priča ode opet u generalnu neku raspravu.

I ja bi volio da je to razvrstano jer iako je tema o vladimircu ona ti na kraju dođe kao chat o vladimircu.

A i mnogi naravno ni ne podrude se nađu već ispisane odgovore koji su ponovljeni nekoliko puta , tome još pomaže naš ''glupi'' forumski pretražnik uz pomoć kojeg ni ja ne uspijem da nađem neke stvari za koje 100% znam da su napisane u određenoj temi.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Savo ti odradi maturu na Vladimircu i na nekih 30-tak strana budete imali sve . Iskreno strana je puno tako da se neka pitanja više puta javljaju .
 

Matija001

Član
Tu od
26 Ožu 2013
Poruka
69
Rastavio razvodik, ispuhao sve dobro sa kompresorom, i zasad radi. Postoji mogućnost da sam zamjenio klipiće ali nije ni bitno kada su isti, barem na oko.
 

veselin

Član
Tu od
24 Kol 2012
Poruka
131
drugi put kada sedis u traktoru gledajuci razvodnik sa desne strane imas 2 srafa kljuc 14 izvadis sve napolju obrises i vratis nazad , verovatno su ti opiljci zaglavili ventil , samim otvaranjem poklopca ulje se vraca dole i ponovo ce da radi.... tu ti se kvar sav nalazi veruj mi ....:drink::drink:
 

Najnoviji postovi

Na vrh