• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
Samo nova gumica ispod poklopčića , meni silikon ne ''leži'' tu.
 

Ruki

Član
Tu od
11 Pro 2014
Poruka
92
Malo akcije...
 

Prilozi

  • IMG_20151015_104346.jpg
    IMG_20151015_104346.jpg
    83.2 KB · Pregleda: 737
  • IMG_20151015_104333.jpg
    IMG_20151015_104333.jpg
    83.1 KB · Pregleda: 297

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
Jel pomaze ruski sistem samoizvlacenja. Bas si potonuo duboko samo nemoj da kinezi ispadnu iz rupe heheee
 

Ruki

Član
Tu od
11 Pro 2014
Poruka
92
Pomaže,samo što sam dvije drvene poluge polomio prije nego što sam srušio bagrem,za točkove,morao sam na obadva točka svezati poluge,onda se propinjao pa sam gurtnom napred privezao za drvo,onda sam se izvukao napred ali tek tad vidio da neću moći izaćpa sam se ponovno vratio kroz rupu u rikverc,u međuvremenu dok sam vezao lance propao u vodu do j...ja,ništa polomio samo malo izgulio boju sa felgi,divota
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ruki na felgu od traktora zašarafiš felgu od auta i na nju zakopčaš sajlu i kako se kotač vrti namata sajlu i izvučeš se , naravno ako ima drvo ili nešto za zakopčati sajlu .
 

veselin

Član
Tu od
24 Kol 2012
Poruka
131
danas sam orao detelinu sa vladikom , prvo sam misli da nece ici sa 2 glaveod 12 coli reko ajde da probam ide vladika ko po asvaltu , pravi momenat za oranje deteline sam uhvatio danas kisa je padala 4 dana nakvasila ....videcu snimak da stavim kasnije ..
 

veselin

Član
Tu od
24 Kol 2012
Poruka
131
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=UUWORGDIw0o[/YT]

preko youtube.... sam ubacio snimak ...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
Vladimirac je najjači traktor na planeti zemlji :icon_pray::icon_pray:
Ovo je bilo zdravo uzbrdo ali se izborio lavovski , zemlja meka ali ide li ide :icon_super:
Sve je iznio onom usporenom prvom samo par puta nije mogao sa skoro punim bunkerom pa sam morao u radnu brzohodnu.
Tamo kasnije pri sredini je još veći uspon.
 

Prilozi

  • IMG00154.jpg
    IMG00154.jpg
    80 KB · Pregleda: 166

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Dečki koja je razlika u vladiki sa jednim i sa dva menjača i koja je uopče funkcijakojeg? I da pomogučnosti ako ima tko kakvu šemu šaltanja jednog i drugog ako se slučajno zeletim kojeg gledat da ne ispadnem totalni brus? [emoji12]

Poslano sa mog ALCATEL ONE TOUCH 5020X koristeći Tapatalk
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,689
ma sve je to isto, osim kaj ovaj s jednim mjenjačem ima rikverc-naprijed bliže vozačevim jajima...:(angel):
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
Malo sejanja ovih dana Razlika u menjacima je sto ti je sa jednom rucicom menjac bira i brzine i redukcije i hod napred -nazad, dok kod dve rucice leva ti je izbor brzina a desna rucica za brze -spore i napred nazad. Ima razlika i u polozaju nekih brzina po tipovima ali uglavnom je vrllo slicno. Meni se vise dopada sa dve rucice iskreno jer je po meni jednostavnije .Raspored brzina smo crtali nebrojeno puta pa pogledaj na predhodnim stranama
 
E

el pibe

Guest
Skoro pa isto.Ko i kad cijeli dan voziš staru Zetoricu i onda se sedneš u Vladimirca da ga preparkiraš onda počneš iskati i na prazno potezati pored volana i sam sa sobom igrati šije-šete i kričati.Sve je dobro dok si sam neg je vrag kad te banda gledi sa strane i počneju komentirati,viš kaj pijača napravi od čoveka.Pogle ga više ni ne zna di mu je mjenjač na traktoru:(giggle):
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,689
a na starom tipu, osim različitih mjenjača, čak je razvodnik hidraulike na drugoj strani (lijevoj), pa onda imaš zbilja prave probleme...kao ja...
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
E hvala na odgovorima, znači onaj drugi više dođe ko inverter? Vidio sam neke šeme ali sam došao tek do 60 stranice! :)

Poslano sa mog ALCATEL ONE TOUCH 5020X koristeći Tapatalk
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
Najbolja mi je sala jednog kolege sa foruma kad je kupio vlatka pa pred komsijama i rodbinom kad je probao kako radi viknuo. Beste ljudi neznam dal ce napred ili nazad krenuti
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Kavcih ja sem imal dva rusa i sad sa njima nikakvih problema !
Veliš sretan bio dok kupio a još sretniji dok si prodao! [emoji12]
Ma mozgam dali dovuč jednoga ili ne, i trebam i netrebam.

Poslano sa mog ALCATEL ONE TOUCH 5020X koristeći Tapatalk
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
Malo sejanja ovih dana


Heh , evo i ja danas malo sijao.:icon_thumright:
''Mali vlatko'' u akciji.
 

Prilozi

  • IMG00156.jpg
    IMG00156.jpg
    78.9 KB · Pregleda: 112

Najnoviji postovi

Na vrh