• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

gordan1982

Član
Tu od
30 Sij 2013
Poruka
366
Ma nije problem meni struja,ja sam elektricar,ali me zaje... ti osiguraci,tj.kak sam kupil traktor bile su zice na onim kucistima,bili su zbrikani,ali nisam probaval koji je za koje trosilo,a sve je to masno,a neznam odkud ulje doslo na njih. Moram to sve prvo oprati i tek onda probavati,ali nisam siguran jel uopce ima osigurac za svijetla. To me interesira,jel je koji uopce za njih...
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
Čovjek se iznenadi kada otvori onaj taložnik da ga očisti šta je sve smeća u gorivu.
Strašno.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Pa nisi jedno vreme se bavil alkemijom goriva! :)

Poslano sa mog ALCATEL ONE TOUCH 5020X koristeći Tapatalk
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Veliš šteta ta dva cilindra prljat, bolhe onih 4! :)

Poslano sa mog ALCATEL ONE TOUCH 5020X koristeći Tapatalk
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
I on ni T40 iz nekog razloga teže idu na to brzoo odlaze ulošci dizni , dok rus 52ka guta bez greške.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
Može biti više uzroka.
Recimo oslabila pumpa , pa možda radni ventil ne zatvara do kraja , onda može biti da je onaj čep sa donje strane šipke razvodnika koji zateže onu oprugu koja stišće kuglice neadekvatno pritegnut.
To je na brzinu čega sam se sjetio.
Bez manometra ili više podataka teško je reći tačno šta je.

Imaš li dovoljno snage u hidraulici kada dižeš recimo teže priključke?
 

veselin

Član
Tu od
24 Kol 2012
Poruka
131
probaj kad ga vozis da gurnes rucicu gore da vidis dali ce vratiti pod turazom , moze da se desi da nemas dovoljno ulja ...meni se desavalo da baci ulje i onda nece da vrati cuje se kako je pumpa opterecena ali nevraca dolio sam ulja i sve radi ....
 

gordan1982

Član
Tu od
30 Sij 2013
Poruka
366
Savo,jel od starog Vlatka,sa okruglom haubom odgovara puz od volana na noviji model,sa kockastom haubom?
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,689
gordane, odgovor je nažalost ne, tebi treba ova mesingana stvarčica na sred slike...nadam se da vidiš...tak je to na starom vlatku napravljeno...

 
Posljednje uređivanje:

ipetricevic969

Novi član
Tu od
5 Kol 2015
Poruka
21
pa bas i nema snage recimo za tanjuracu 24diska, jedva je digne:tractor:

probano nevredi,a ulja ima
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

gordan1982

Član
Tu od
30 Sij 2013
Poruka
366
Ma neznam kaj se dogodilo Darijuse. Zablokiral mi volan,jedva ga okrecem,poceo sam skidati volan,ali nisam stigao do kraja jer sam u nocnu morao ici...
 

gordan1982

Član
Tu od
30 Sij 2013
Poruka
366
Eto,otkrivena i rjesena misterija blokiranja volana. Rasipal se gornji lezaj na puzu. Slozeno s tim da je pripasan neki drugi konusni valjcasti lezaj. Jedino kaj sam kompletni volan sa cijelim kucistem vadio van. Da sam imao orginalni lezaj i upute koje sam kopirao na poslu,ali su tamo i ostale,slozeno bi bilo jos jucer. Ali svaka skola se placa...
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,689
a ti bi odma maticu mijenjal za svakaj...to se mijenja samo jednom u životu...:p:
 

gordan1982

Član
Tu od
30 Sij 2013
Poruka
366
Ma jbga,kad nisam znal kaj je preslo,a imam cijeli volan od starog tipa,a zaboravil sam kak izgleda unutra to sve,a ovaj noviji nisam niti raskapal jos... Ti bi meni trebal dati broj,pa kad mi nije kaj jasno,bi te zval za savjet. Nebi mi bil problem sad ni s ovim kvarom,ali mi se zuri jos drvi napraviti...
 

Najnoviji postovi

Na vrh