• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

Z

zlatan

Guest
Re: Vladimirec

sve sam nasel jako dobro a videl sam i kak se da sredit vuca. fala
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Re: Vladimirec

Pozdrav,kupio bih frezu za Vladeka pa trebam savjet. Koja širina i koji proizvođač? da li je neko ima i kako ju Vladek podnosi?
Gledao sam u Gramip-u i sviđaju mi se ali sam negdje procitao da su nozevi i kompletno izrada nekvalitetni. :roll:
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Re: Vladimirec

Pa niste valjda svi u strajku?
Kupio sam plug dvobrazni 10 cola OLT PTO i sad je na remontu tj treba ga malo osvjezit jer je dugo stajao
a kupit cu i nove lemese. Treba mi za vrt i u vocnjaku a dobar je jer je premetnjak
problem je jedino sto nema onu rucicu za podesavanje a nisam vidio da je otkinuta ,kao da je uopce nije bilo??? :(
stavim par slika kad ga sastavim pa molim pomoc
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
Re: Vladimirec

evo dans naljetih na ovo u bih nasim oglasima vladimirac t25 31ks 2000km ili 1000eura
slika-69793-2010-03-1268423692-velika.jpg

slika-69793-2010-03-1268473537-velika.jpg

slika-69793-2010-03-1268437877-velika.jpg


vlasinik kaze daj promjenio spuz na volanu i sve krajnice i jos mnogo toga pa sad koliko mu vjerovati,inace ne bih ga kupovo nego sam oizbacih da se vidi koliko su jeftini a mogu jos raditi
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
Re: Vladimirec

dobro tu si mozda upravu ali ovamo kod nas se traktori i neregstruju jer su nonstop u sumama i po selima ko ide po gradu narvno ga registruje,ali tehnicki pregled se moze lako zaobici i proci,kod nas nije to neki kriterijum
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
Re: Vladimirec

vec jeste , da bi registrovao traktor sada moras da ides na neki specijalizovani tehnicki koji ima nekakav poligon , sreca pa sam znao za te zajebancije pa sam to odradio prije

a sto se tice ovoga traktora zvao sam covjeka i zainteresovan sam za kupnju , vidjecemo :roll:
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
Re: Vladimirec

znao sam svao da ces se ti zainteresovati za kupovinu pa sam ga zato i stavio ovde na forum
 
A

a1s2m3i4r5

Guest
Re: Vladimirec

Pa druže, samo ako može upalit, on vrijedi tih 2000km, brat bratu :)
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Re: Vladimirec

Taj asfalta nije vidio jako dugo, a mislim da je i masina spremna za generalku.
Kod mene su nesto skuplji al i u boljem su stanju
Mislim da je ovaj imao i kabinu.
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Re: Vladimirec

matrix123456 kaže:
evo dans naljetih na ovo u bih nasim oglasima vladimirac t25 31ks 2000km ili 1000eura
slika-69793-2010-03-1268423692-velika.jpg

slika-69793-2010-03-1268473537-velika.jpg

slika-69793-2010-03-1268437877-velika.jpg


vlasinik kaze daj promjenio spuz na volanu i sve krajnice i jos mnogo toga pa sad koliko mu vjerovati,inace ne bih ga kupovo nego sam oizbacih da se vidi koliko su jeftini a mogu jos raditi
pa u kakvom je stanju onda bio?????? laze
 
A

aengler1

Guest
Re: Vladimirec

Bobo kaže:
Imam samo tudja iskustva, i ona takodjer kazu da je Vladimirec dobar za po sumi, ali da za njivu bas i nije neki. pogotovo zbog lose zemisljenog i kvarljivog hidraulika. Drugi problem je paljenje, jer mu treba akumulatora kao ratarkovom utovarivacu. A kad pali, onda pali i na +60 i na -60...

Sve u svemu, ne upada niti u siri izbor za kupovinu, za bilo koju namijenu.
moraš upotrebljavat dekompresor.zaigraš ga i pustiš dekompresor i ako je dobar motor pali na minus 100. a ako je dobar akumulator pali bez dekompresora
 
U

USRO

Guest
Re: Vladimirec

Tuzno jutro.....nakon skoro 20 godina napustio me je....bio je kao clan obitelji :)

Primopredaja:
[youtube:3u5jpbir]jEEJJZTlMQQ[/youtube:3u5jpbir]


Sada sam u potrazi novim, boljim ako to uopce postoji :) . Pred menom je ipak tezak zadatak.
Tako da, ako znate kakav traktor do recimo 3,4,5 tisuca jura, vicite :D
 
A

AGRIPLUS65

Guest
Re: Vladimirec

USRO kaže:
Tuzno jutro.....nakon skoro 20 godina napustio me je....bio je kao clan obitelji :)

Primopredaja:
[youtube:3jbwem82]jEEJJZTlMQQ[/youtube:3jbwem82]


Sada sam u potrazi novim, boljim ako to uopce postoji :) . Pred menom je ipak tezak zadatak.
Tako da, ako znate kakav traktor do recimo 3,4,5 tisuca jura, vicite :D
tuzna je njegova sudbina :|
kaj trazis veči traktor ili noviji,negdje si spomenil da imas firmu pa si uzmi onog mf 240 za 54000 kn,ipak je to novo a i neizgleda lose naspram kinezov :scratch
 
U

USRO

Guest
Re: Vladimirec

AGRIPLUS65 kaže:
kaj trazis veči traktor ili noviji,negdje si spomenil da imas firmu pa si uzmi onog mf 240 za 54000 kn,ipak je to novo a i neizgleda lose naspram kinezov :scratch


Mislim, mislim....i nekak sam si zmislil da ga ne budem ove godine niti kupovao, nikakav. Ugovorio sam ove godine sve poslove, na zemlji bez kune davanja. Tako da cu tek iduce godine u kupnju nekakvoga traktora ali za malo vise para. Tako da budem glavni u selu :D :D
 
A

AGRIPLUS65

Guest
Re: Vladimirec

USRO kaže:
AGRIPLUS65 kaže:
kaj trazis veči traktor ili noviji,negdje si spomenil da imas firmu pa si uzmi onog mf 240 za 54000 kn,ipak je to novo a i neizgleda lose naspram kinezov :scratch


Mislim, mislim....i nekak sam si zmislil da ga ne budem ove godine niti kupovao, nikakav. Ugovorio sam ove godine sve poslove, na zemlji bez kune davanja. Tako da cu tek iduce godine u kupnju nekakvoga traktora ali za malo vise para. Tako da budem glavni u selu :D :D
ma nije bitno jelsi glavni ili najveci u selu bitno je da si najbolji 8)
http://www.newfarmmachinery.com.au/Browse kad vec imas vremena ima da dobro izberes :mrgreen: :shock:
 
S

siljo

Guest
Re: Vladimirec

pozdrav svima'prvi put se javljam u forum,imam vladimiraca 20 48 a sa prednjom vučom star je dvije godine. od prvog dana imam isti problem ponekad mi se uključi prednji pogon samo jedan kotač ili ljevi ili desni i to prilikom motanja tj. okretanja i ostavlja tragove iza sebe, borim se sa tim ako mi itko može reći zašto mi se to dešava biću mu zahvalan.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
Re: Vladimirec

da prijavim ''ruskom klanu'' da mi je i surak danas kupio vladimirca , stize za nekoliko dana dok se organizuje prevoz i novci a i da prethodni vlasnik prepravi bansek na 539 da ne gubi posao ;)
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
Re: Vladimirec

drugi drugi , sreca pa mu se ovaj izmakao ;)
nit' papira nit' ista sa icim , traktor u raspadu sistema

ovaj sto je kupio je veoma uredan od vlasnika koji ga ima od 2000god. , garaziran , registrovan, kabina mehanika Orasje , gume dobre , nigdje jedne jedine kapi ulja na njemu
vecinu sto je radio radio je sa bansekom koji je veoma ubrzan tako da nije ni bio u turazi
 

Najnoviji postovi

Na vrh