• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Re: Vladimirec

savoris kaže:
drugi drugi , sreca pa mu se ovaj izmakao ;)
nit' papira nit' ista sa icim , traktor u raspadu sistema

ovaj sto je kupio je veoma uredan od vlasnika koji ga ima od 2000god. , garaziran , registrovan, kabina mehanika Orasje , gume dobre , nigdje jedne jedine kapi ulja na njemu
vecinu sto je radio radio je sa bansekom koji je veoma ubrzan tako da nije ni bio u turazi
Nemoguće da se to dogodi jednom vladeku :scratch
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
Re: Vladimirec

ocekujemo slike tog traktora

pa takvi traktori su stalno u raspadu sistema pa i nije cudo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
M

markoT25

Guest
Re: Vladimirec

evo mene novi na forumu i ponosan vlasnik Vladeka od jeseni.....ima kabinu od Štore,nove gume,registrirao sam ga ali još ga sređujem,puno ste mi pomogli vašim komentarima........svaka čast.......
 
M

markoT25

Guest
Re: Vladimirec

oprostite......nisam dovoljno informiran,dali se naplaćuje članstvo na forumu???
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Re: Vladimirec

Dobrodosao Markot25, sretno sa strojem, ima li mozda koja slika?
Posebno me zanima kako mu stoji kabina jer bi i ja stavio neku, a neznam od kojeg traktora :roll:
Koja godina je Wladek i sta koristis od prikljucaka?
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Re: Vladimirec

markoT25 kaže:
oprostite......nisam dovoljno informiran,dali se naplaćuje članstvo na forumu???
Ma ne naplacuje se ali kako je kriza a BOBO voli pojest sve je moguce
 
M

markoT25

Guest
Re: Vladimirec

eh hvala......a nema problema za slike imam neke na kompu nisu baš svježe ali kako ih stavit za sada sam koristio traktorsku gajbu,plug i prikolicu......godište je 78 stariji tip......traktor je odličan bar meni......
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Re: Vladimirec

Onda imamo isto godiste traktor :lol: ,ajd plizz postavi koju sliku kad stignes zanima me opasno kabina i sam izgled :D
 
M

markoT25

Guest
Re: Vladimirec

evo pokušavam postavit ali zasad bez uspjeha..... :(
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Re: Vladimirec

dečki,dečki... :?
Što se slika tiče: odeš na stranicu http://imageshack.us/ ,zatim klikneš na tipku "Upload Options / Resizing >>",onda klikneš na tipku "Browse",e kada stisneš tu tipku odaberš si željene slike sa računala,i onda stisneš tipku "Upload now".
E to uplodanje če ti potrajat neko vrijeme ako imaš više slika,ili ti zna nekad i zaštekat pa moraš gore navedenu proceduru napravit ponovno.
A kad ti se uplodaju slike onda moraš kopirat sve "Direct Link"-ove,i zaljepit ih tu gdje pišeš,ali to nije sve,kada ih zaljepiš vamo,moraš svaki link označit i stisnut tipku "Img" nemoj mi reč da je nema je je tu sigurno sam traži po cijelom monitoru!

A slika bi trebala izgledati ovako nekako: [jmg]http://img411.imageshack./img411/2339/p6130250.jpg[/jmg]
naravno da umjesto "jmg" u zagradama treba pisat "img",ovo sam ja tebi dao za primjer!!
Ako ti nije što jasno javi se na pp!
:D
 
M

markoT25

Guest
Re: Vladimirec

fotografija0255.jpg



odsjekao si dio linka zato nije funkcioniralo falilo ti je http:/
a i kad staviš taj link moraš da ga staviš između img kartice
zbalija
 
M

markoT25

Guest
Re: Vladimirec

uspio.......evo......jedna ali to je tek kad sam ga kupio možda dva tri dana........tu sam ga ofarbo ali nema nove gume.....
 
M

markoT25

Guest
Re: Vladimirec

fotografija0017r.jpg


nadam se da ste zadovoljni.....bit će još samo moram poslikat ovak sređenog i registriranog.......

slike moraju biti odmah vidljive!
dakle uzimaj Forum code
zbalija
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Re: Vladimirec

Nema sta kabina orginal,neznam koliko bi dosla jedna takva? jesi sta moro preuredivat?
Mislim jel lijepo sijeda na traktor ili ima lufta puno?
 
M

markoT25

Guest
Re: Vladimirec

pa gle nema lufta gotovo nigdje sam nema zadnje staklo i nije kao original kao od VTZ i drugih forumaša.....nisam je ja postavljao ali koliko vidim da je lijepo sjela postavljena je na njegove blatobrane.......susjed je postavljao na ursus od imt-a kabinu i super je ispala svaka kabina se može malo prilagodit......ja na svojoj moram stavit još gume nove oko prozora da ne puše i bit će sasvim uredu i zadnje staklo nabavit...... :D
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Re: Vladimirec

Svida mi se,sad si me nagovorio da idem i ja svog pofarbat a i kabina nije na odmet .
Mozda ce kabina malo pricekat bar dok posteno ne pokisnem ili se smrznem il me u sumi drvo ne dokaci.
Ma i te pare i kriza u krasni ku..c. sjetim se odma di zivim i evo proljev, ajd u zdravlju zurim....
 
M

markoT25

Guest
Re: Vladimirec

kabina je oko cca 2000 kn možda se može nać i za manje.....a kolko sam čuo da se traktori ne mogu registrirat bez sigurnosnog okvira radi prevrtanja traktora.....zar nije bolje dat te novce pa se ne smrzavat i ne kisnit ........a neznam kako vi ali ja volim da moji strojevi,i motori rade savršeno,volim kada se mogu pouzdat u stroj i znam da me neće negdje ostavit....ima i garažu....tako da........sredit ću ja njega......
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
Re: Vladimirec

u jeb'o sliku svoju kako mu je kabila lijepo legla ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh