• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
šta jeli na prodaju , kašika ili cijeli vlatko :scratch

kod mene još ni S od snijega :mad: palo 1-2cm neki dan i ništa više :( i dalje stojim i čekam
a zvali su me iz jedne firme jučer da me angažuju za čišćenje snijega pošto imaju takvo poslovanje da im je sve pocrkalo i razvaljeno od mašinerije
cijenu i uslove sam im postavio sada se samo čeka da padne snijeg , moraju pristati :finga:
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Savo pozdrav!Evo dobio sam ponudu danas da mijenjam Samea za Vladimirca 1980 godište.Znači,moj Same takav kakav je,sa lošijim motorom za Vladeka sa dobrim motorom i novim gumama,jedino nema papire i neka svjetla polomljena.Jedino moj ima kabinu,a Vlatko nema.Na mojem je kabina od 539,jel bi pasala na Vladeka?Meni se čini to dosta dobra mogućnost s obzirom da me generalka na Sameu dođe oko 5000 kuna.Nisam ga išao gledati još,jer danas je bilo tog snijega kod nas i loši su uvjeti.Zamjena je jednoza drugo,bez ikakve doplate.Svjetla i to nebi trebao biti neki problem,jel?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Savo pozdrav!Evo dobio sam ponudu danas da mijenjam Samea za Vladimirca 1980 godište.Znači,moj Same takav kakav je,sa lošijim motorom za Vladeka sa dobrim motorom i novim gumama,jedino nema papire i neka svjetla polomljena.Jedino moj ima kabinu,a Vlatko nema.Na mojem je kabina od 539,jel bi pasala na Vladeka?Meni se čini to dosta dobra mogućnost s obzirom da me generalka na Sameu dođe oko 5000 kuna.Nisam ga išao gledati još,jer danas je bilo tog snijega kod nas i loši su uvjeti.Zamjena je jednoza drugo,bez ikakve doplate.Svjetla i to nebi trebao biti neki problem,jel?
A okvir ili kabina za registraciju?
Mjenjaš svoj trektor kojem znaš sve prednosti i mane za nešto za kaj trebaš dat za kabinu gotovo toliko koliko trebaš za generalku - ne vidim interesa .
Ako misliš da na vladeka ne bude ulaganja osim ovo kaj si vidio - ne vjerujem .
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Puknuti,to je bila samo ponuda,a nagledal sam se krša i groblja.Kabinu sam mislil sebi ostaviti,pošto čovek veli da mu ne treba.On hoće moj traktor zato jer ima motor za njega,a moj traktor nije u tak dobrom stanju ko taj Vladimirec,vjeruj mi,naravno uz uvjet da je na Vladimircu to kaj je rekel,da su lampe strgane i da nema papira.Ako je sve ostalo dobro i šljaka,zakaj ne?I još mi ostaje kabina doma,ne moram davati novce za drugu,a mislim da sam negde videl da se da pripasati na vladeka.Na mojem traktoru su gume lošije,na njegovom nove,pa samo tu dok pribrojim troškove generalke i nove gume već je oko 1000 eura.A Same je nježniji od Vladeka i lakši.A meni treba traktor s kojim bum oral možda ral,pofrezal i posijal i dopelal doma.Tu i tam šuma.Tolko da se ne moram nekome moliti i da se zafrkavam s tim.Sad sve ovisi u kakvom je stanju njegov traktor,pa onda moremo pregovarati o ostalome.A velim,ako su samo lampe i papiri,to se lako sredi,a ako i je nekaj drugo nije tak skupo ko za Same.Bitno je da ja tog Vladimirca nisam videl,išel bi sutra,al gle vreme,koma.Ostat ćete izviješteni o tijeku događaja!
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
ne vjerujem da je to povoljna ponuda jer ja u traktor bez papira ne bih ni pogledao
trgovina zavisi i od toga koliko ti cijeniš svoga SAMEa ?

a kabinu od IMTa je pripasovao moj komšija na svoga vladeka , pa i ne izgleda tako loše , imaju slike u ovoj temi negdje u prvoj polovini
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Jbg,to mi je bila prilika,neznam,vidjet ću.Na izjavu se može registrirati,al da je loše,loše je.On veli da je zainteresiran da kupi Samea.Cijena je oko 1100 eura,sad simo tamo,kak se dogovorimo.Neznam,ljudi,Same nije tolko ni loš nije opet ni ispravan da se može radit nekaj ozbiljno.Jedino da se dovuče prikolica sa zemlje i takvi poslovi.Imam vezu na policiji pa ću provjerit.Gdje se nalazi broj šasije tog ruskog čuda?Ako traktor nije ukraden i nema sumnjivu prošlost,te je tehnički kako treba,registriram ga na izjavu i eto ga.Na kraju krajeva,on ga može registrirat na svoje ime,a ja ga kasnije prenesem na sebe.Ali na policiji ću sve provjerit.Još jedna inf.Rabljeni motor za mog Samea je oko 1000 eura.A to je u biti cijeli Vladimirec.Pa sad jbg!Hvala na informacijama,ak kaj zatreba,znam gdje mogu dobit kakvi odgovor!
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Savo,jel to zafrkancija ili?Mislim da si negde tumačio da prednja vuča nije za taj traktor,a i slažem se s tim.premalo kobila da je goni.a i previše dolara da ga dovezem iz mađarske.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
pa jebiga vidiš valjda ovaj :mrgreen: smajli :mrgreen:
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
E,jesi lopina!Ja skupljam pare dok idem na benzinsku,a ti bi meni uvalil Vladiku za 7000$.Vraže jedan!Ozbiljno sad!Velike pare su u igri.Ipak je to traktor.Hehe.Neznam prijatelju.Snijeg me zajebo,bil bi sutra išel pogledati tog zmaja,pa ak je k čemu,bi se dogovoril.Veli čovjek da bude poslal slike sljedeći tjedan,pa ih stavim onda tu ili ti pošaljem na PP.Imam neki osječaj da bi to moglo groblje biti,pa ako nikaj,još izvučem i od njega nadoplatu!Hehehe!Kak je inače?
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
E,Savo!Gledam na Youtubeu kak je tip rešil hidrovolan na Vladimircu.Jel te zanima još uvek?Stavil je drugu pumpu,nije išel na prioritetni ventil.I orbitrol je gore,Klasično i jednostavno,bez puno mudrolija,samo nisam našel mesto gde mu je rezervoar od ulja,ali to je najmanji problem.Ima dosta interesantnih stvari na tom clipu.Neznam ti stavit link gore pa kad otvoriš youtube upiši VTZ T 25 i onda ti otvori "Władimirec T 25 A Tuning".Možda si već gledal,a ako nisi pogledaj.Malo primitivno objašnjeno s moje strane,al nadam se da ti bu koristilo.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
vjerovatno misliš na ovaj snimak
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=gn6ZMP8m6sk[/YT]
može li neko da prevede onih 20 stavki na kraju snimka što piše šta je sve radio na njemu


a evo još jedan snimak gdje se vide detalji volana a ima i kašika za snijeg
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=g5m3FU6cC7U[/YT]


a evo ga volan detaljno
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=aCEMW72vv80[/YT]
 
Posljednje uređivanje:

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
Ovaj treći snimak ne vidim,al da,to je taj traktor.Jesi to već vidio i kak ti se čini?

e pogrešno sam postavio tagove u snimku , idi gore pa pogledaj ponovo ispravio sam

pa ne čini mi se loše , čak štaviše djeluje mi odlično :prayer:
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Da,super je izvedeno.tak je neki forumaš tražil slično za 542.Savo,imam viška vremena pa se budem igral malo sa google prevoditeljem,kasnije ti stavim prevod,ako ti nije problem.neznam dal budem od riječi do riječi uspel,ali nadam se da se bude bitno prevelo.

Savo ništa od ovog prevoda.Samo mučenje.Ovo kaj google prevodi,to znam i ja prevesti,a ove bitne stvari ništa.
 
Posljednje uređivanje:

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
Savorise,jel se može na onaj model sa tri mjenjača ugradit ovaj noviji sa reverzerom?

pa ako je sa 3 mjenjača on sam po sebi već ima reverzer , ili nas zeza neka jezička barijera :scratch
1 ručica - mjenjač
2 ručica - reduktor
3 ručica - reverzer , ovo je samo kod voma starih modela , da ne kažem prvih jer sam čak vidio vladimirca sa jednim klipom motora i nekim čudnim mjenjačom

znači reverzer se stavlja (dodaje) samo na onaj traktor sa jednim mjenjačom , ustvari ne dodaje se nikakav transmisioni sklop tipa zupčanika i ostaloga nego samo jedna ručica (komanda) koja olakšava šaltanje

a nema se potrebe dodavati na traktore sa 2 mjenjača , jer ga on ustvari već i ima

neznam koliko sam ti pojasnio pa ako nešto nije jasno pitaj :scratch
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Ne,ok je sve.Mislil sam jedino ako bi se ovaj sa tri mjenjača dao preradit na ovaj najnoviji tip kakvog ima član VTZ,a ujedno i ti.Nikaj posebno,samo me zanimalo onak informacije radi,al to bi bil preveliki zahvat,možda bi i getribu trebalo menjati.Zanemari.
 
M

milicevicm

Guest
Savo mislio sam na kašiku - koliko.
Ali pošto si pogodio posao-ništa od prodaje znači.
 

Najnoviji postovi

Na vrh