• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,228
poziv ne važi jer nemate vlatkove :finga:
što u prevodu znači najgori ste od sve djece ovdje :rolfer:
Pošto Puknuti kupuje TV-a (da bi se učlanil u ekipu), ja se obavezujem nabaviti rusa (pa makar i rashodovanog). :finga:
 
M

milicevicm

Guest
VTZ-hvala na trudu-za slike.
Tako je i kod nas.
Naš je iz 1986 godine,ima isti raspored brzina kao kod tebe.
Istrument tabla mi se sviđa tvoja-preglednija je.
Pa razmišljam koliko bi bila takva kao kod tebe para.
Pa molim sve članove-ako mogu doći do informacije koliko košta-nova takva instrument tabla.
 
P

pergar

Guest
motori ,motori

Pozdrav,svima..vidim da ste se malo više uklučili u rasprave nego po ljetu i da se na ovome forumu puno pomaže.Što se tiče cijene wladeka,,skočila je ,moram priznati,,.Ja sam svoga platio 10 000 kn sa prikolicom za stoku,,a sada samo za traktor dobivam 12 000,nego sa mojim vladekom je sve u redu za sada,a tu ima vrsnih mehaničara ,,.,pa bih ja postavio pitanje koje se ne tiče traktora nego motora...imam yamahu ybr 125 ccm,,danas sam je išao malo propuhat,moram vam reći da je zahebano po pvoj zimi,,nego ona upali sve u redu,ali ler gas ne mogu poštelat,obrtaji skaču gore dolje sami od sebe,,kad dodam gas i naglo pustim iz auspuha puca ko iz malokalibarke,isto se dešava u vožnji kada nizbrdo kočim sa mašinom ,,,.,JA SUMNJAM U KARBURATOR,ali nisam siguran...nemojte se ljutiti znam da ovaj forum nije za motocikle ali ako neko može pomoć nek pomogne ako ne nikom ništa,.,,pozdrav svim forumašima....
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
a koji vladimirec t25 ima najbolji mjenjač......čitao sam da oni sa 1 mjenjačem su katastrofa, nisam ga probao, pa nemam iskustva......zanima me od koje do koje godine
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
to je 4-takta...hm, ovo pucanje može biti i zbog paljenja, al onda i trokira ne samo dok motor koči....kolko je staro gorivo, plovak, sranje u dizni... ne znam ipak je to malo moderniji stroj
 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,228
Pozdrav,svima..vidim da ste se malo više uklučili u rasprave nego po ljetu i da se na ovome forumu puno pomaže.Što se tiče cijene wladeka,,skočila je ,moram priznati,,.Ja sam svoga platio 10 000 kn sa prikolicom za stoku,,a sada samo za traktor dobivam 12 000,nego sa mojim vladekom je sve u redu za sada,a tu ima vrsnih mehaničara ,,.,pa bih ja postavio pitanje koje se ne tiče traktora nego motora...imam yamahu ybr 125 ccm,,danas sam je išao malo propuhat,moram vam reći da je zahebano po pvoj zimi,,nego ona upali sve u redu,ali ler gas ne mogu poštelat,obrtaji skaču gore dolje sami od sebe,,kad dodam gas i naglo pustim iz auspuha puca ko iz malokalibarke,isto se dešava u vožnji kada nizbrdo kočim sa mašinom ,,,.,JA SUMNJAM U KARBURATOR,ali nisam siguran...nemojte se ljutiti znam da ovaj forum nije za motocikle ali ako neko može pomoć nek pomogne ako ne nikom ništa,.,,pozdrav svim forumašima....
Prodaj ti tu yamahu i kupi vladeka pa ti bu manje zima kad buš ga spuhaval
jezik9fe25.gif

Od yamahe moreš imati samo zguljena koljena, a i vrijednost im je tu negdje :rolfer::rolfer:
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Pozdrav,svima..vidim da ste se malo više uklučili u rasprave nego po ljetu i da se na ovome forumu puno pomaže.Što se tiče cijene wladeka,,skočila je ,moram priznati,,.Ja sam svoga platio 10 000 kn sa prikolicom za stoku,,a sada samo za traktor dobivam 12 000,nego sa mojim vladekom je sve u redu za sada,a tu ima vrsnih mehaničara ,,.,pa bih ja postavio pitanje koje se ne tiče traktora nego motora...imam yamahu ybr 125 ccm,,danas sam je išao malo propuhat,moram vam reći da je zahebano po pvoj zimi,,nego ona upali sve u redu,ali ler gas ne mogu poštelat,obrtaji skaču gore dolje sami od sebe,,kad dodam gas i naglo pustim iz auspuha puca ko iz malokalibarke,isto se dešava u vožnji kada nizbrdo kočim sa mašinom ,,,.,JA SUMNJAM U KARBURATOR,ali nisam siguran...nemojte se ljutiti znam da ovaj forum nije za motocikle ali ako neko može pomoć nek pomogne ako ne nikom ništa,.,,pozdrav svim forumašima....

očisti karburotor i rezervoar, i pazi kada rastavljaš karb......na membranu.....i trebalo bi biti dobro
 
P

pergar

Guest
motori motori

Poglečte imam ja wladeka,nego gorivo nisam menjal od lanjske sezone,prvo bum premenil gorivo,,al dok zatopli,,dečki hvala puno ,i svaka čast brzi ste nema kaj
 
V

VTZ

Guest
Istrument tabla mi se sviđa tvoja-preglednija je.
Pa razmišljam koliko bi bila takva kao kod tebe para.
Pa molim sve članove-ako mogu doći do informacije koliko košta-nova takva instrument tabla.

Instrument tabla ne bi trebala biti skupa, to je samo ploča, okvir, ponešto nosača izuntra (za relejei sl.) i maska koja obrubljuje ploču.. Više će posla biti ako nabaviš novu tablu, pa moraš sve iz stare demontirati i preseliti na novu tablu.. Ne vjerujem da se instrumenti dobivaju u kompletu s njom!
 
Posljednje uređivanje:
V

VTZ

Guest
milicevicm, svaka čast - traktor ti je super uščuvan i sređen za svoje godine, vidi se da se netko brine o njemu, i da nije nužno da svi traktori nakon 20 godina izgledaju kao napušteno groblje!
 
M

milicevicm

Guest
Izvinjavam se zbog ovih slika-nism ih mogao smanjiti-da budem iskren-zaboravio sam.
Je li ide na 800x600 ali gdje-prije sam mogao to učiniti a sad ne mogu.
VTZ-upravu si,bolje neka stoji kako je.
VTZ-hvala na pohvali.
A tvoj traktor mi je bio uzor-pa kada smo ga kupovali,tražili smo da bude u solidnom stanju-a ne kao što ti kažeš.
A svašta smo se nagledali.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
VTZ-hvala na trudu-za slike.
Tako je i kod nas.
Naš je iz 1986 godine,ima isti raspored brzina kao kod tebe.
Istrument tabla mi se sviđa tvoja-preglednija je.
Pa razmišljam koliko bi bila takva kao kod tebe para.
Pa molim sve članove-ako mogu doći do informacije koliko košta-nova takva instrument tabla.

a šta ima da se gleda na instrument tablu , a kao da je bitno i kakva je , od sve silne instrumentarije meni je dovoljno manometar ulja i lampica punjenja , sve ostalo može a i nemora biti


@muhaničar
bolje ti kupuj vladeka pa makar i u dijelovima jer mene ni sa puškom nemožete nagovoriti da ja kupuim TVa :finga:
 
V

VTZ

Guest
Drago mi je ako su moji postovi pomogli tebi u donošenju odluke! Ja sam ranije koristio IMT 533, i za mene je bila prava revolucija kad sam kupio Rusa...

Daleko manja potrošnja, traktor može puno bolje povući i izvuči iz šume, bez dizanja na zadnje kotače. Nema vodene pumpe koja curi, nema antifriza, nema slinjenja ulja po bloku motora.. Plivajući hidraulik, dvoradni cilindar, hidr. pumpa smještena je izvana, i može se isključiti ako traktor radi u prijevozu.

Sve u svemu, ja sam prezadovoljan. A ti stavi još fotki, ako ih imaš!
 
M

milicevicm

Guest
Upravu si SAVO.Odustao sam od te ideje.
A gdje se nalazi ta lampica punjenja.je li na ovoj mojoj slici-ona se ne-vidi.
Znači da se ona nalazi još lijevo-prema obrtomjeru,je li tako.
 
V

VTZ

Guest
Lampica punjenja ti je ona žaruljica koja svijetli crveno kad uključiš kontakt, a ugasne se kad traktor upali. Dok motor radi, ona se ne smije paliti..
 
M

milicevicm

Guest
Kod mene je ta lampica desno skroz na slici-a ona bi se trebala upaliti znači kod pucanj i remena-logično.
Do nje se nalazi lampica od svjećice za zagrijavanje vazduha.
 

Najnoviji postovi

Na vrh