• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,106
Meni izgleda da su ti vitli napravljeni od difa, konusno tanjurasti par. Možda nije loše ali bez kvačila na vitli za šumu :scratch, to ne valja.

jeste i ja sam vidio da su od difa , ali kako sam još primijetio čini mi se da imaju kvačilo :scratch pogledaj malo bolje snimak ;)
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Lanci španera moraju biti niže od osi kopčanja poluga .
Ovaj video je jasan , čovjek je na teži naćin napravio ono kaj danas nudi " krpan"
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,106
Lanci španera moraju biti niže od osi kopčanja poluga .
Ovaj video je jasan , čovjek je na teži naćin napravio ono kaj danas nudi " krpan"

ne bih se složio sa time , kod mene je tako bilo i kidao ih je stalno kada podignem poluge do kraja gore
samo da bude sve u osi
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
ne bih se složio sa time , kod mene je tako bilo i kidao ih je stalno kada podignem poluge do kraja gore
samo da bude sve u osi
Priključak na zemlji mora biti labav..znaći da može malo ljevo desno jer je tako lakše skretati ..dakle kad se priključak podigne da je u transportu čvrsto .
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,106
ok , razumijem ja šta ti kažeš , ali kada je priključak na zemlji a ti si dotegnuo španere , kada digneš zna se šta slijedi :mad:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
ok , razumijem ja šta ti kažeš , ali kada je priključak na zemlji a ti si dotegnuo španere , kada digneš zna se šta slijedi :mad:
Da , ti našpanaš na zemlji jer imaš španere uznutra pa ne trebaš osigurače:finga:

u ( :rolfer:uputama) piše ovak :
prikopčaš priključak (koji je 99% situacije) na zemlji . digneš ga gore , pa pocentriraš i našpanaš i gas .
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,106
Da , ti našpanaš na zemlji jer imaš španere uznutra pa ne trebaš osigurače:finga:

u ( :rolfer:uputama) piše ovak :
prikopčaš priključak (koji je 99% situacije) na zemlji . digneš ga gore , pa pocentriraš i našpanaš i gas .

ti zaboravljaš da sam ja jako nepismen čo'jek :butthead:
 
V

VOJVODJANIN

Guest
Evo i mene bio sam odsutan dva dana ,zahvaljujem se na pojasnjenju kursa,sada kada se navode cene ne moram da lupam glavu koliko je EURA.
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
jeste i ja sam vidio da su od difa , ali kako sam još primijetio čini mi se da imaju kvačilo :scratch pogledaj malo bolje snimak ;)

Da, imaju ta vitla na videu neku ručku, a izgleda ko da je priključena kod doboša za sajlu pa tako stvarno izgleda da imaju kuplung.
 
V

VOJVODJANIN

Guest
Dobio sam drljacu 4 krila. Da ostavljam tako ili da krajna krila secem na pola
 
V

VTZ

Guest
Dobio sam drljacu 4 krila. Da ostavljam tako ili da krajna krila secem na pola

Nemoj rezati ništa, prije nego je isprobaš u originalnoj veličini! Koliko joj je širok zahvat, vjerojatno 3 metra?

Ja koristim trokrilnu drljaču, cca. 2,40 m, traktor to niti ne osjeti u vožnji..
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Na sta bi to licilo, ima dva pa jedno fali, pa ima jedno.

:prayer::prayer::shock:jedno izvadiš na sredini i stisneš noseći okvir .
Dobio bi širunu tako da u transportu ne izlazi van gabarita traktora :madmana:
 
V

VOJVODJANIN

Guest
Nemoj rezati ništa, prije nego je isprobaš u originalnoj veličini! Koliko joj je širok zahvat, vjerojatno 3 metra?

Ja koristim trokrilnu drljaču, cca. 2,40 m, traktor to niti ne osjeti u vožnji..

Nisam merio sigurno je 3 metra, bunilo me je to sto smo razgovarali o spremacu od 2,40 da je sirok za Vladimireca , mislio sam da je i ova drljaca presiroka.
 
V

VOJVODJANIN

Guest
:prayer::prayer::shock:jedno izvadiš na sredini i stisneš noseći okvir .
Dobio bi širunu tako da u transportu ne izlazi van gabarita traktora :madmana:

Nisam znao da mogu da podesavam okvir, ali ako Savoris kaze da MOZE, to je isprobano 100 %. Nista ne diram.U svakom slucaju hvala na sugestijama.
 

Najnoviji postovi

Na vrh