• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Manemoj, X 1,359621617 KS možda se u Vladimirca i ždrebad broji :finga:
:axe: još jedan na ignoru:prayer: :madmana::madmana::madmana:
koliko imaš kila iz potpisa radi tih decimala?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,106
=31 muški konj :lol:
vozač neuračunat jer nekada vrijedi i za više od jednog kao što je kod mene slučaj :weedman:

puknuti mogu li i ja nekako preko reda na tu tvoju VIP listu :finga:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,614
:axe: još jedan na ignoru:prayer: :madmana::madmana::madmana:
koliko imaš kila viška radi tih decimala?
Ipak si ti član mojeg klana ili ti moje škvadre:rolleyess:. Pa nebuš valjda to napravil :heart:

Potpis bum promjenil i to pod hitno ;)
 
V

VOJVODJANIN

Guest
Ipak si ti član mojeg klana ili ti moje škvadre:rolleyess:. Pa nebuš valjda to napravil :heart:

Potpis bum promjenil i to pod hitno ;)

Koji je to klan u pitanju?:scratch
 
V

VTZ

Guest
ajde savu reci pošto sutra bi da zamijenimto ulje i onda sam spreman

pergar, onaj problem s klavijaturom i puštanjem ulja si riješio, jel sad sve radi kak treba?
 

Krle

Član
Tu od
21 Stu 2010
Poruka
314
Idealna drljača za vladimirca je trokrilna, pa još ako ima i paker-valjke, ne treba da teraš spremač ako ćeš za žito ili ječam.
Ako već imaš četvorokrilnu teraj je takvu kakva jeste. I ja imam četvorokrilnu. Jest' da ne mogu da jurim, ali šta je tu je. Drljača ne ide u dubinu ni približno kao spremač i zato nije frka.
 
V

VOJVODJANIN

Guest
Idealna drljača za vladimirca je trokrilna, pa još ako ima i paker-valjke, ne treba da teraš spremač ako ćeš za žito ili ječam.
Ako već imaš četvorokrilnu teraj je takvu kakva jeste. I ja imam četvorokrilnu. Jest' da ne mogu da jurim, ali šta je tu je. Drljača ne ide u dubinu ni približno kao spremač i zato nije frka.

Ja sam razmišljao o kupovini trokrilne,a brat mi ovu poklonio,sad u drugu i polako,poklonu se u zube ne gleda.
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
evo malo novog......tražio za T40, pa našao i za slabijeg brata:

http://www.viamobile.ru/page.php?id=875

Za raspakirati preuzetu datoteku, koristite lozinku: viamobile.ru

djvu......koji je to format, jel netko zna, kojim se programom može učitati ili treba promjeniti tu ekstenziju.........hm
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh