• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,953
ljudi nema potrebe za ovakvim postovima.
Vladimirec ako znas da ga vozis i pomalo odrzavas jedna dosta vredna i zahvalna masinica.

kukas svaki traktor služi i sa svakim netko zadovoljan netko ne . kupil sem novog Vlatka napravil 32 rh u godini dana i stalno bil u kvaru dva puta pvp , kočnice , hidraulik, i otkazal volan i kočnice . Svaki put ga servis popravil ali tad se dugo čekalo na popravak . Nakon otkazivanja volana traktor prodan novi vlasnik više nije imal problema ali moj tata ga (Vlatka) nije mogel očima vidjeti bilo ga sram susjeda i rekel da bi glavu odsjekel onome tko ga napravil . Danas je sve drugačije i sve se može popraviti i nije mi žal kad se nešto staro pokvari no novo bi trebalo biti ipak novo.
 

puky

Član
Tu od
16 Svi 2013
Poruka
232
a gle, pa niko ne dela s vladimircem na kvatricu ili korzu u gradu, nego odeš lijepo u polje, il još bolje šumetinu i radiš...
osobno mi bježi smijeh dok radim sa vladimircima, pogotovo mi je smiješno kak malo troši i niš nemreš potrgat na njemu...a ide di ostatak ekipe ostane u problemu...

i kaj mi moš, vozni park mi ne vrijedi pet iljada ojra, a brojčano i radno sam nadmoćniji od nekih kaj voze jednog veeelikog zetora...

a dođi na kvatrić sa zetorom, pa da vidimo kog bu sram...:D:
Ti sa tom traljom a ja sa zetorom...dogovoreno samo reci kad
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,117
Smiješni se sa tim prepucacanjem , pazite da ne pretjerate.

Nego luka šta ono bješe tvoj problem?
 

puky

Član
Tu od
16 Svi 2013
Poruka
232
Cim kupis zetora otprilike tad
Ma samo javi kad hoces ne moras se sramit svoje tralje
U taj naziv VTZ dodajte jos O pa da pise istina na njima
Vladimirci Traktori Za Otpad
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,953
Smiješni se sa tim prepucacanjem , pazite da ne pretjerate.
Savo ja ne pretjerujem kod drugog vlasnika nije više bilo kvarova no kod mene stalno neki, Sa MTZ-om nikakvih kvarova (imao novi motor) dok nije pukla radilica i opet novi drugi vlasnik prezadovoljan . Puky iako nisem ljubitelj Rashen tehnik mislim da za malo novaca odrade posel imam i pozitivnih iskustva sa njima uloženo dobiveno je ipak na strani rusa.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,117
Nisam na tebe mislio željac.

Za tebe znamo da nemaš sreće sa istočnim frontom.:biggrin:
 

ceki

Član
Tu od
18 Ruj 2009
Poruka
365
izlizo se navoj na rukavcu, spašavanje

49494601551275071839.jpg
 

dadooo

Član
Tu od
8 Tra 2015
Poruka
190
Drugari,zna li neko koliko ampera treba alternator za Vladimireca? Nemam org,hocu nesto da nabudzim. Ovaj trenutni je takodje budzevina ali mi sporo i slabo puni.

Послато са LG-H502 уз помоћ Тапатока
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,117
Zavisi koliko imaš potrošača , ako si ''u normali'' onda od starog OPELa mu alternator liježe uz minimalac prepravki.
Ima od 45 i 55a , dovoljan je i ovaj manji.
 

dadooo

Član
Tu od
8 Tra 2015
Poruka
190
Ma standardno sto se tice potrosaca. Hvala Savo.

Послато са LG-H502 уз помоћ Тапатока
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,117
Evo ovakav , pouzdan do besvijesti.
http://www.olx.ba/artikal/2075028/alternator-za-kadet-suza/

Po mogućnosti nađi malo veću remenicu (prečnik) i stavi na njega jer remen liježe pod malim uglom pa se zna desiti da proklizava kada je veća potrošnja struje , recimo pod dosta rasvjete ili nakon dužeg verglanja.
Većina alternatorskih remenica je međusobno zamjenjiva , bar na ovim starijim zvrkama.
 

dejan8787

Novi član
Tu od
23 Sij 2014
Poruka
27
Pozdrav ljudi , opet imam problema s dekompresorom , nece da radi kako treba ... :(
Navario sam one osovinice i lepo obrusio , istina je bile su pojedene , stavljene nove gumice , prestelovani ventili i jedan i drugi na 0.3 mm , al nesto ne valja ... Recimo kod komsije na njegovom vladimircu kad povucem dekompresor i zavrtim i ponovo vratim , on odma sastavlja , ali kod mene ne imam osecaj kao da negde pusta , ako moze neko da mi pojasni o cemu se tu radi ?
 

dadooo

Član
Tu od
8 Tra 2015
Poruka
190
Pozdrav ljudi. Mijenjam ulje u hidraulici,ispustio sam ulje iz rezervoara,ali sad me zanima kako iz cijevi ispustiti ulje. Da li se smije upaliti traktor da pumpa izbaci ulje. Molim pomoc.

Послато са LG-H502 уз помоћ Тапатока
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,721
ako si odšerafil donji šeraf sa strane rezervoara (ono donje metalno crijevo) ne moraš palit traktor, samo uključi hidraulik kao da podižeš i ulje bude samo iscurilo...bitno da je najniža točka otpojena.
 

BiZeleni

Član
Tu od
13 Lis 2015
Poruka
63
Jel ore neko od vas sa vladimircem?Kojim brzinama vicete plug,koji plug i koja dubina?

Послато са m2 note уз помоћ Тапатока
 

veselin

Član
Tu od
24 Kol 2012
Poruka
131
Jel ore neko od vas sa vladimircem?Kojim brzinama vicete plug,koji plug i koja dubina?

Послато са m2 note уз помоћ Тапатока

pa naravno da se ore , sad sve zavisi koja zemlja je upitanju , ot toga zavisi sve , laksa ide i sa dve glave , mislim ako je zemlja peskovita , 14 coli i gas vidis po traktoru koja brzina odgovara , 1 ili 2 .... a aqko je zajebana teska onda sta reci jednu glavu i udri , isto vidis po vladiki kako nosi 1, ili 2 dubina opet zavisi od samog vlasnika sta oce , ali 14 coli moze do dupeta u sve zemlje ...
bar ja tako radim , evo ti snimak oranje deteline plug 14 coli

https://www.youtube.com/watch?v=L-kjk1KaMF4
 

luka009

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2013
Poruka
1,322
Nego luka šta ono bješe tvoj problem?

Zablokirao mjenjac u leru.
Skinuo sam poklopac sa desne strane gdje izlaze one 4 osovine. Gledano od naprijed:
- prva je izvucena 11,75 mm
- druga je izvucena 15,00 mm
- treca je izvucena 16,52 mm
- dok je cetvrta uvucena 11,70 mm

Sto poduzeti dalje?

Hvala.
 
Na vrh