• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

Hrvoje22

Novi član
Tu od
17 Stu 2019
Poruka
10
Evo samo da javim da je savoris dobro pretpostavio, rucica od kipe je bila u donjem položaju i to je bio uzrok zujanja pumpe, ali rucica od hidraulike opet nece automatski iskljuci?
 

Vukk

Član
Tu od
2 Svi 2019
Poruka
44
Da su vladimirci dobri kao sto prvi postovi pisu, ne bih bilo 10k poruka,moras se malo razumit u mehaniku kao Savo...,imao sam ga,prodao ga bas zbog mehanike,uzeo deutzh fl 812 60 i neko zf mjenjc kida vec 6 mjeseci svaki dan u sumi ili vuce trupce ili prikolicu 3,5,4m drva
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,073
Evo samo da javim da je savoris dobro pretpostavio, rucica od kipe je bila u donjem položaju i to je bio uzrok zujanja pumpe, ali rucica od hidraulike opet nece automatski iskljuci?
Savo uvijek dobro pretpostavi :hahah: :hahah: :ppozdrav:
 
  • Like
Reactions: ZJ

marko1985

Član
Tu od
22 Ožu 2012
Poruka
47
Da su vladimirci dobri kao sto prvi postovi pisu, ne bih bilo 10k poruka,moras se malo razumit u mehaniku kao Savo...,imao sam ga,prodao ga bas zbog mehanike,uzeo deutzh fl 812 60 i neko zf mjenjc kida vec 6 mjeseci svaki dan u sumi ili vuce trupce ili prikolicu 3,5,4m drva
A koje su sličnosti ta dva traktora da bi se uopće uspoređivala???
I ima li uopće netko u grupi vladimireca mlađeg od 30 godina, a s tim godinama kvarovi se podrazumjevaju...
 

Gilera26zg

Član
Tu od
15 Velj 2018
Poruka
156
Pozdrav ljudi stavio bi uteg na prednji kraj koliko kg nebi smio prelaziti da sve normalno funkcionira i da mi nije preopterećenje na gume i prednju osovinu
Radi se o Vladimirec 77 g
Lp
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,073
Pa onoliko koliko ti treba.
Za početak dodaj dva komada pa vidi jel dovoljno.
 

Gilera26zg

Član
Tu od
15 Velj 2018
Poruka
156
To je do sad bilo uobičajeno ali sad sam mislio neka Napravit da nemora neko hodati za menom i skakati na haubu ☺️
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,580
Darijus, oa nije isto 100kil željeza i 100 kil dreka.
Željezo je ipak teže :hahah:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Između vozača i utega je oblak dima pa on drži dovoljnu distancu.
 

dobrodol

Član
Tu od
22 Sij 2014
Poruka
92
Pozdrav ljudi stavio bi uteg na prednji kraj koliko kg nebi smio prelaziti da sve normalno funkcionira i da mi nije preopterećenje na gume i prednju osovinu
Radi se o Vladimirec 77 g
Lp
Kod mene je 100 kg (4 utega) neprestano, tj. ne skidam ih nikada....

 

LAKI

  
Tu od
13 Velj 2019
Poruka
1,120
Razdvojiš traktor na pola skines korpu sa zamajca izvadiš stari ležaj staviš nov i onda sve sastaviš obrnutim redom
 

Hrvoje22

Novi član
Tu od
17 Stu 2019
Poruka
10
To znam Al ga ne mogu izbiti, ima nekakav metalni prsten koji ne da van ležaju?
 

Najnoviji postovi

Na vrh