• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,106
hvala ,vidim da imate dosta iskustva .Onda se mora traziti drugo rješenje ipak .

ima ovje još momaka sa niskim podešenjem koji bi ti možda mogli pomoći
ne odustaji tako brzo :mrgreen:
 

Ahilis

Član
Tu od
14 Sij 2011
Poruka
84
Pametno zlato mamino, pa radi se o PDF dokumentu, koji je u stvari slika, fotografija ili sken, od neke stare knjige... Translator ti ne može pomoći na način kako ti misliš, jer ne možeš označiti tekst koji želiš, kopirati ga i prevoditi! :roll:

OK možda nisam naveo da je treba dijelove koji te u knjizi zanimaju RUČNO ukucati u TRANSLATOR tak da se ispričavam -- hvala VTZ na FEEDBACK-u!!! PIVA JE NA MENI!!! :partyman: živjeli!!!
 
V

VOJVODJANIN

Guest
Molim za savet kako omekšati sedište u Vladimircu,ubaciti amortizer ili oprugu ili menjati komplet.Video sam u Rumi nova koštaju 40e,sa oprugama dali to valja nekako mi deluju slabo_Ovako više nemože,uvek kad naidjem na rupu na putu, a ima ih dosta udarim glavom o krov kabine.:madmana:
 
B

brzi001

Guest
evo opet ja sa novim pitanjima
a sta cu kad svi hvalite vladeka, moram ga i ja kupit
nasao sam jednog T40 u RADNOM STANJU kako kaze vlasnik: treba uloziti u njega, malo piski ulje ali samo malo, hidraulika u redu, izvana nije bas nesto prekrasan ali se da srediti, gume dobre
e sad, on trazi za njega 7000 kn pa je moje pitanje na sto tocno paziti pri kupovini i koliko bi okvirno kostalo da se dotjera u neki red
znam da nije pitanje na mjestu jer neznam sta tocno treba napraviti na traktoru ali onako okvirno da mi netko kaze sta da ocekujem
P.S. vlasnik koristi traktror, bas danas izvozi drva iz sume
P.P.S. dali je pametnije uzeti T40 ili ipak mladjeg brata T25 jer kao sto sam prije naveo traktor je SAMO za transport, nikakva obrada zemlje
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,106
Molim za savet kako omekšati sedište u Vladimircu,ubaciti amortizer ili oprugu ili menjati komplet.Video sam u Rumi nova koštaju 40e,sa oprugama dali to valja nekako mi deluju slabo_Ovako više nemože,uvek kad naidjem na rupu na putu, a ima ih dosta udarim glavom o krov kabine.:madmana:

ja sam u vlatka ubacio onaj amortizujući mehanizam od kamiona a samo sjedište sam zadržao od vlatka , zadovoljan sam ali ima i bolje od toga
na otpadu sam našao od nekog bagera i stavio na T40 , bilo zaribalo ali WD rasklapanje i čišćenje je riješilo problem
na rusa sam stavio neko staro što sam kupio u Rumi za 600 dinara , samo ga prepiksnovao i bolje je od bilo koga novog

ona nova u Rumi mi nisu ulila neko povjerenje kada sam ih gledao


@brzi
imaš temu LTZ T40 tako da o njemu možeš tamo da pišeš
ali ako si u nedoumici izmedju t25 i t40 to zavisi od količine posla koji ti imaš , za manje potrebe može i vlatko dok ako imaš veći obim posla (ili ćeš imati) onda je t40 za tebe
a ako taj t40 ima prednju vuču onda sam definitivno za njega
 
V

VOJVODJANIN

Guest
evo opet ja sa novim pitanjima
a sta cu kad svi hvalite vladeka, moram ga i ja kupit
nasao sam jednog T40 u RADNOM STANJU kako kaze vlasnik: treba uloziti u njega, malo piski ulje ali samo malo, hidraulika u redu, izvana nije bas nesto prekrasan ali se da srediti, gume dobre
e sad, on trazi za njega 7000 kn pa je moje pitanje na sto tocno paziti pri kupovini i koliko bi okvirno kostalo da se dotjera u neki red
znam da nije pitanje na mjestu jer neznam sta tocno treba napraviti na traktoru ali onako okvirno da mi netko kaze sta da ocekujem
P.S. vlasnik koristi traktror, bas danas izvozi drva iz sume
P.P.S. dali je pametnije uzeti T40 ili ipak mladjeg brata T25 jer kao sto sam prije naveo traktor je SAMO za transport, nikakva obrada zemlje
Na ovom forumu su pravi ljubitelji t 25, pa će ti svako reći kupi Vladimireca.Ti najbolje znaš šta ti treba i sa koliko para raspolažeš.O t40 znam da služi dobro moj brat ga ima i zadovoljan je sa njim.Koristi ga za obradu par hektara zemlje i transport.
 
B

brzi001

Guest
bas sad bio pogledati onaj torpedo sto sam prije pisao o njemu
traktor je 85 g. i na satu ima 930 h rada:prayer:, nisam mogao vjerovat
prvi vlasnik je taj deda sto ga prodaje, prodao zemlju i nema potrebe za traktorom vise
trazi deda 2500 eura i ima prikolicu dvoosovinku kiper 4t, nove gume, za nju hoce 7000 kn
uzimam ga bez 2 min. razmisljanja, traktor je prva liga
hvala jos jednom svima na odgovorima
 
V

VTZ

Guest
bas sad bio pogledati onaj torpedo sto sam prije pisao o njemu
traktor je 85 g. i na satu ima 930 h rada:prayer:, nisam mogao vjerovat
prvi vlasnik je taj deda sto ga prodaje, prodao zemlju i nema potrebe za traktorom vise
trazi deda 2500 eura i ima prikolicu dvoosovinku kiper 4t, nove gume, za nju hoce 7000 kn
uzimam ga bez 2 min. razmisljanja, traktor je prva liga
hvala jos jednom svima na odgovorima

Nek ti je sa srećom, i nek te traktor dobro i dugo služi! :drinkers:
 
V

VOJVODJANIN

Guest
hrvoje99 znam da ti ne pomaže mnogo ali probaću da stavim oglas da vidiš radi uporedbe.cena 1800e nalazi se u Šapcu,81 godište.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Drug,hvala,preskup je ipak za ovakvo stanje.Lutam več danima i tražim traktore,ne samo vlatka,ali jednostavno kja ljudi traže i za kakve novce,nije normalno,eto.Nadam se da bude nekaj uletilo.Sad bu sezona začas počela,cene idu v nebo.
 
V

VOJVODJANIN

Guest
Drug,hvala,preskup je ipak za ovakvo stanje.Lutam več danima i tražim traktore,ne samo vlatka,ali jednostavno kja ljudi traže i za kakve novce,nije normalno,eto.Nadam se da bude nekaj uletilo.Sad bu sezona začas počela,cene idu v nebo.

Nisam mislio da ga kupiš, samo da vidiš da su i ovde na ceni.Kod mene u Srbobranu ima ih 6 komada, i samo jedan je na prodaju zato što je vlasnik umro, a sinu ne treba.Ostali bi se uvredili da ih pitaš da prodaju.:axe:
 
V

VOJVODJANIN

Guest
ja sam u vlatka ubacio onaj amortizujući mehanizam od kamiona a samo sjedište sam zadržao od vlatka , zadovoljan sam ali ima i bolje od toga
na otpadu sam našao od nekog bagera i stavio na T40 , bilo zaribalo ali WD rasklapanje i čišćenje je riješilo problem
na rusa sam stavio neko staro što sam kupio u Rumi za 600 dinara , samo ga prepiksnovao i bolje je od bilo koga novog

ona nova u Rumi mi nisu ulila neko povjerenje kada sam ih gledao


@brzi
imaš temu LTZ T40 tako da o njemu možeš tamo da pišeš
ali ako si u nedoumici izmedju t25 i t40 to zavisi od količine posla koji ti imaš , za manje potrebe može i vlatko dok ako imaš veći obim posla (ili ćeš imati) onda je t40 za tebe
a ako taj t40 ima prednju vuču onda sam definitivno za njega

Hvala Savo, nešto ću nakarabudžiti.
 

Krle

Član
Tu od
21 Stu 2010
Poruka
314
Pa tako sam i naveo -- al možda če slike dobro doči - dobra je kvaliteta slika!!! A šta se tiče poljskog jezika to je lako zaobiči -- skineš GOOGLE TRANSLATOR i problem riješen!!!:mrgreen:

Google translate može da pomogne jedino ako već znaš taj jezik ili barem srodan jezik. To ti je kao alat, sam alat ne može da obavi posao bez vešte ruke majstora. I ja ono što sam Savi preveo uspeo sam samo zato što znam slovački koji ima nešto slično sa poljskim. Da sam samo ukucao tekst na poljskom i pritisnuo taster za prevođenje dobio bih samo zbrku nepovezanih reči. Uradi eksperiment - napiši tekst na jednom jeziku i prevedi ga na neki drugi koji znaš, pa da se živ pokidaš od smeha. :lol:
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Ništa druže,stari odustal od rusa,jbg!Izgubil volju prvenstveno radi jednostepenog kvačila i veli da to nije traktor za njega.Kaj da mu ja delam.Traži sad nekog 542,veli da mu je to ok,pa ajde,makar sumnjam da bu kaj od toga,jer su skuplji puno od Vlatka.Gledali smo par Vlatka,ali nije to ni primjereno stanje za cijenu koju drže,tak da ništ,a starom se neda šarafiti nego bi on gotovi traktor.Ja ga uvjeravam u suprotno,al badava.Tužno,al najvjerojatnije od Vlatka nikaj.
 
V

VOJVODJANIN

Guest
Ništa druže,stari odustal od rusa,jbg!Izgubil volju prvenstveno radi jednostepenog kvačila i veli da to nije traktor za njega.Kaj da mu ja delam.Traži sad nekog 542,veli da mu je to ok,pa ajde,makar sumnjam da bu kaj od toga,jer su skuplji puno od Vlatka.Gledali smo par Vlatka,ali nije to ni primjereno stanje za cijenu koju drže,tak da ništ,a starom se neda šarafiti nego bi on gotovi traktor.Ja ga uvjeravam u suprotno,al badava.Tužno,al najvjerojatnije od Vlatka nikaj.
Imam i ja jednog kući koji je najpametniji, i kako smisli tako mora biti.Stari kov, teško je to preraditi.Skupljaj pare pa sebi kupi traktor koji hoćeš, nema druge.
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
A jebiga,kaj da ti velim?Tak je situacija kod mene.Gledali smo sve te traktore i sad našli tog 542 koji nije v nekom stanju,ali su pare male,16000 kuna,možda još kaj manje,a v jednu ruku je traktor 12 konja jači od Vlatka,teži,ima kabinu i dvostepeni kuplung,kompresor i tak.Kod nas bude radil oko 100 sati godišnje tak da i ne trebam nekaj posebno.Velim da bi i Vlatko bil dosta,ali eto.Nisu moje pare,pa ne odlučujem,a opet mislim da nije loše uzeti 542 za 15-16 tisuća kuna u kakvom god stanju bil.To je pak moje mišljenje.A 533 i 539 nisam htel ni gledat,zato sam ipak starome dal ultimatum da ili 542 ili Vlatko.U svakom slučaju nebi trebalo biti loše.
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
A jebiga,kaj da ti velim?Tak je situacija kod mene.Gledali smo sve te traktore i sad našli tog 542 koji nije v nekom stanju,ali su pare male,16000 kuna,možda još kaj manje,a v jednu ruku je traktor 12 konja jači od Vlatka,teži,ima kabinu i dvostepeni kuplung,kompresor i tak.Kod nas bude radil oko 100 sati godišnje tak da i ne trebam nekaj posebno.Velim da bi i Vlatko bil dosta,ali eto.Nisu moje pare,pa ne odlučujem,a opet mislim da nije loše uzeti 542 za 15-16 tisuća kuna u kakvom god stanju bil.To je pak moje mišljenje.A 533 i 539 nisam htel ni gledat,zato sam ipak starome dal ultimatum da ili 542 ili Vlatko.U svakom slučaju nebi trebalo biti loše.

imaš i 560,samo u kakvom stanju, da ga dovučeš kući, i koliko još uložiti u njega.....uh


ja bi trebao nešto rješiti u četvrtak i petak, pa postavim slike, ako kupnja uspije......savo, ni riječi dok neobavim posao ;)
 
Na vrh