• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vogel & Not u cvijeću , khmm , gorušici ...

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,348
Ovo je nas plug. Vogel&Noot M1020. Vukao ga je Deutz 115 ks i sad je dosao pod njega John Deere koj je malcice prejak mada ima jace zemlje gdje se muci i Johny.



A ovo je stricev M1050 sa pojacanom gredom.



Neznam jedino zast je imageshack odrezao plugove na slikama?! :scratch
 

Ruddy

Član
Tu od
17 Ožu 2009
Poruka
212
Ajme ljudi, ja ću vam ovak reć..grdno se varaju oni koji kude Vogel & Noot plugove...ja sam svojima prezadovoljan, 4 brazde, nisu vario, od 16 do 22 cola...govorim dakle o Vogel & Noot XMS 1050, orem s njima na 18 cola i sasvim u redu prave svoj posao...druga stvar je ako neko nezna naštelat plugove ili ih zakopća na neki prejak traktor na tvđoj zemlji pa rastegne do 22 cola i juriiiiiiš..isto tako treba znat vrijeme oranja (vlaga u tlu)..sve ima svoje granice, jel tako?..zaključak; ja sam svojima i prezadovoljan a isto tako sam i realan i reko bi da su loši, definitivno..evo vam i slikica pa i video pa procijenite sami.. Pozdrav poljoprivrednici!



Uploaded with ImageShack.us

Evo i video...
http://www.youtube.com/watch?v=nqjtYD3vDgg

I još jedna slikica toliko da vidite kako lijepo smrvi zemlju, i nije to kako će mnogi mislit tolko rahla i laka zemlja nego je najviše stvar u vremenu oranja o čemu sam maloprije napisao i pravilno naštelanom plugu :blackeye


Uploaded with ImageShack.us

šta nisi bacio sliku i hollandeza u kompletu da vidimo o kojem se modelu radi...
 

Najnoviji postovi

Na vrh