• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

JOHABI

Aktivni član
Tu od
14 Velj 2011
Poruka
397
Mi u Međimurju smo kao i obično dobili samo mrvice,većinom se oblaci samo gomilaju,a onda odu ko zna kuda.Bojim se da će i ova godina kao i prošla biti Bogu za plakati.
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Mi u Međimurju smo kao i obično dobili samo mrvice,većinom se oblaci samo gomilaju,a onda odu ko zna kuda.Bojim se da će i ova godina kao i prošla biti Bogu za plakati.

Nemoj se ništa žaliti vi u međimurju inače stalno dobivate led i pijavice a nama ostanu mrvice šala :mrgreen:
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
kod mene isto nista ja se isto bojim da ce ova bit jos gorja nego ona prije :( nazalost

bila jednom se istulila kisa da je led padal
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
evo kod mene makar imam navodnjavanje spasilo povrće i trajne nasade (dalmacija) ,,,fino natopilo pašnjaci se zazelenili ljudi su veseliji ipak nakon 15 miseci je kiša pala :p
 
I

ihorzic

Guest
sve mi se čini kako je svuda palo nešto ali mene zaobišlo u debelom luke
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
kod nas sbilo smirilo ima sunca ali je 6-11 max :D no puse vjetar pa ne isuše vode u zemlji
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
koju prognozu pratite i jeste li zadovoljni sa njom.ja pratim dhmz i mogu reći da fulaju više nego pogode,nisu pouzdani,treba mi neko bolji.dajte prijedloge
 
I

ihorzic

Guest
koju prognozu pratite i jeste li zadovoljni sa njom.ja pratim dhmz i mogu reći da fulaju više nego pogode,nisu pouzdani,treba mi neko bolji.dajte prijedloge

probaj sa ovom šta je miroslav pustio
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Imate i Pljusak com. za 15 dana isto su relativno u nekim granicama točni
 
I

ihorzic

Guest
za danas je pogođeno - palo je par mikro kapi kiše tokom dopodneva
 

kils

Član
Tu od
15 Svi 2011
Poruka
326
koliko su javljali za subotu kiše ,a ono samo izmaglica sve u svemu ništa ,koliko su kiše javili u zadnjih par dana da su pogodili bilo bi više nego dosta
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
hm,zanimljivo,sada sam došao iz karlovca i tamo ni kapi,a kod mene slinavi cijeli dan...:scratch
 
I

ihorzic

Guest
ništa ni sad kiše - ovo nije normalno , okolo pada a ,...
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
kod nas (dalmacija) kiša spasila ,,pocela je opet padati a kolko mi se cini nema namjeru brzo otići :partyman: :gitarist:
 

Najnoviji postovi

Na vrh