• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,257
Ovi najavljuju naglo zahlađenje nočas i jako hladno jutro.
Vi koji ste na vodi pripazite :(wait):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
ups :icon_e_surprised: -odoh nešt pogledati u plastenik - ako bude kak veliš -bolje da nešto provjerim.Imaš za svaki slučaj jedan tnx od mene.:icon_razz:
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,493
Ja sam na vinu i vodi :icon_jook:
Vi koji ste zapadno obavjestavajte da znam sta nas ceka pola dana kasnije.
 
Posljednje uređivanje:

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Do mene je stigao - bijelo, bijelo,bijelo -za sada ništa ozbiljno,temp oko nule,ali bude hladnije.Uh,slušam baš prognozu,veli da bude moje Međimurje do kraja dana biti ispod dvadeset centimetara snijrga,temp bude popodne minus jedan,dva.Snijeg bude prestal po noći,ali se bude.....iju---------šta je sada reko na radijuuu - veli da se bude u nedelju ujutro tempič spustil na minus petnaest u moe Međimurju.Ijuuuuu,i bude zima do kraja siječnja.Ijuuuuuuu!!!!!!!
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,734
Počeo i kod nas pred pola sata, najavljuju između 10 i 20 cm snijega kod nas.
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Nevjerojatna novinska senzacija koje god novine da otvoriš stigla snježna mećava jak vjetar 20cm snijega strašno za ne pomislit u drugom mjesecu pada snijeg totalna senzacija pa ti novinari zbilja znaju baljezgat gluposti kod mene sija sunce:icon_lol:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Strašno, strašno, strašnooooooooooooo!!!!

Kod nas od jutra pada, sad ga ima oko 5 cm i pada punim intenzitetom.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
od jutra palo oko 10 cm,i dalje raste,temperatura je 0. dusu dalo za provozati se traktorom,i ocistiti gume! :icon_super: :(party):
 

BioBela

Član
Tu od
11 Kol 2013
Poruka
63
Zagreb - sad se počeo hvatati snijeg 2-3 cm (Trešnjevka). Hvala Bogu, mi imamo sposobnog gradonačelnika koji se javno hvali da je kadar pojesti sav snijeg sa svojom ekipom.:(wasntme):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Uhuhu,snijega toliko da se i jedan kamion prevrnuo.

Ovo budi uspomene -

-vento u grabi
-vento u grabi
-vento u grabi naslonjen na tri vitke agacije
-zastava 650 u Brezničkom Humu klizi bočno niz onaj briježak ispred benzinske - na tren je zadnji kraj bio ispred prvog
-vento neće krenut
-mercedes 22-44 zaglavio u zapuhu iza gračaca,ali pregazio nekako
-vento....
Hvala Bigu,venta više nema.Hehe.
 

BJONDA

Član
Tu od
2 Velj 2011
Poruka
208
jako veselo u zagrebu kolaps kao i svaki put kad padne snijeg , iznenadio zimsku službu:icon_madu::(y):
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,682
kod mene ga ima preko 20 cm. i još pada gusti nošen burom...
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,192
Ma da oce metar napadati, meni tak svejedno, gdje ne mogu s autom ide traktorom..
 

Najnoviji postovi

Na vrh