Pomalem "lega", več zutra i prek zutra smo i mi na redu, da se malo "pregrijemo" 🌞
Zato jer nisu bile dovoljno napumpane
Muha, ne ulazim u to, meni je Truck 9.0 komplet a labud 8.5 bara.Zato jer nisu bile dovoljno napumpane
Ma jasno, ja znam da ti kužiš tematiku, jer da ne kužiš čekal bi firminog gumokrpača da dojde sa dodatnim kotačima po tebeMuha, ne ulazim u to, meni je Truck 9.0 komplet a labud 8.5 bara.
Nemreš reči da nas isto sunce grije, ok, prije 20 let sam bil mlađi i svašta mi nije trebalo, ali sunce nije imalo tu snagu.Čemu toliko zgražanje? Ljeto je i vruće je. Bilo je tak i prije, nije bilo rashladnih uređaja, ali se nije kuhalo i plašilo ljude visokom temperaturom…