Pomalem "lega", več zutra i prek zutra smo i mi na redu, da se malo "pregrijemo" 🌞
Zato jer nisu bile dovoljno napumpane
Muha, ne ulazim u to, meni je Truck 9.0 komplet a labud 8.5 bara.Zato jer nisu bile dovoljno napumpane
Ma jasno, ja znam da ti kužiš tematiku, jer da ne kužiš čekal bi firminog gumokrpača da dojde sa dodatnim kotačima po tebeMuha, ne ulazim u to, meni je Truck 9.0 komplet a labud 8.5 bara.
Nemreš reči da nas isto sunce grije, ok, prije 20 let sam bil mlađi i svašta mi nije trebalo, ali sunce nije imalo tu snagu.Čemu toliko zgražanje? Ljeto je i vruće je. Bilo je tak i prije, nije bilo rashladnih uređaja, ali se nije kuhalo i plašilo ljude visokom temperaturom…
Pa da, to sam spomenuo u Vremenske prilike-neprilike, Sunce kod nas sad ima snagu kao prije 5-10 godina kad sam bio na samom Ekvatoru. Obišao sam Šri Lanku, Maldive, Kuala Lumpur, Singapur,... i osim velikog viška vlage kod njih, temperatura i zračenje je isto, zagorio sam nebrojeno puta, leđa mi puna pjega od Sunca. Toplije je bilo jedino kad sam jahao deve po Sahari.Hmm, ja se ne sjećam da me sunce ikada peklo kao što je počelo prije par godina. UV index 11+, doslovce osjetiš kako ti prži kožu.
Prirodno sam tamnoput i do prije oar godina, nikada nisam izgorio... Zadnjih godina, obavezno zagorim više puta.
Cigan boja već od trećeg mjeseca, a evo sada na ovoj sunjari budem vani, navečer se ruke i lice crvene i koža zateže i pecka, ***** ja novo-normalno!
