Zato oni imaju benificirani staž na uvjete rada.
Mislim da nije, Francuska u Španjolska su debelo više od 40+Danas dalmacija (Metković) se pokazala da je najtoplija u europi, temperatura dostigla 40,7°C...🥵
U kojoj traktorskoj kabini?Uostalom, nije bolje ni u traktorskoj kabini...jedino kaj možeš napraviti propuh.
Ljeto je i vruće je. Bilo je tak i prije, nije bilo rashladnih uređaja, ali se nije kuhalo i plašilo ljude visokom temperaturom…
