dočim se temperatura digne za 0.1 celzijus iznad ili ispod zamišljene linije, netko počne vikati "klimatske promjene"...a ostale ovce bleje za njim...
U odnosu na što sad imamo klimatske promjene?...kak znate da nije dio prirodnog ciklusa grijanja i hlađenja planete? 30 godina u vremenskoj crti ne znači niš...
Pogledajte stare krovove, svi su u špicu, jer su se morali obraniti od snijega još pred samo 100 godina kad su vikali "mini ledeno doba"...sad je vruće...morti bu još jače vruće, a morti i nebu. Isto tak morti bude nafte, morti nebu...tj. već je trebala odavno bit pofafana iz zemlje, a mi glumiti mad maxa...sad to moremo (vruće je), al bar imamo nafte i struje.
Ja sam osobno zaista uvjeren da ću sve ovo preživjeti, tj. mene će izdržati dok ne umrem. Nigdar ni bilo da nekak ni bilo, nit nigdar ne bu, da nekak ne bu.