• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Welger AP 41

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Re: Susjedova welger 41

Za 3000€ kupis balirku za svoje potrebe jaaako dobru. Ove nove su preeeskupe
 

Samsung77

Novi član
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
14
Imam problem sa cestim pucanjem spage
sveze balu ali dok svuce zapne negdje spagu i onda pukne
a sto se tice vezanja sve je ok samo nece spaga da izadje svojom kanalicom svaki put
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Re: Welger 41

koliko ti je stara balirka?jesi ikad mijenjao petljače i kakvu špagu koristiš?
 

Samsung77

Novi član
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
14
Re: Welger 41

Danas sam imao havariju na balirci
neznam kolko je stara skoro sam je uzeo medjutim ja mislim da je stari tip welger ap 41
trenutno koristim slovensku plavu spagu
a dosad sam koristio bijelu makedonsku i kad su poceli problemi kupim ovu slovensku medjutim ista stvar
postavit cu slike vec sutra na forum
ako ko zna gdje se moze nabavit dijelova za nju u okolini Tuzle bio bih zahvalan usput trebam i elasticne civije ako neko zna gdje se moze nac sve sam pretrazio u svojoj okolini
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Re: Welger 41

probaj s taufelbergerovom spagom tip 400.tu ja koristim i nema pucanja.
ili imas drugi problem da ti petljač možda dobro ne zaveše vozla na špagi pa se otpusti i bale se raspadne :scratch
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Re: Welger 41

Nije kriva špaga. Ja koristim onu plavu slovensku i ne puca niti se odvezuje. Treba postelat petljače ili druge ako su poderani
 

Samsung77

Novi član
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
14
Re: Welger 41

Drustvo naso sam problem ustvari sam je se pokazo
puko mi je veliki zupcanik koji okrece petljace
imal ko da zna gdje mogu nabavit uzeo bih kompletnu osovinu sa svim da se rijesim problema
ovamo sam sve zvao niko nezna blizu sam i slavonije ako ko zna nek javi
HVALA
 

ljubisa

Novi član
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
17
Re: Welger 41

Pozdrav drustvo na forumu.
Interesuje me koja je cijena novih petljaca za welger 41 i da li su kvalitetni?
hvala na odgovoru
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: Welger 41

Ja imam welger ap 41 stari tip, jako sam zadovoljan, petljači su uvijek samo dobro poštelani, nikad mjenjani.
Recimo na 500 izbaliranih bala 3-5 bala ne sveže dobro sa bilo kakvom špagom, a probao sam svakakve moguće vrste, ali te 3 bale mene uopće ne sekiraju.

kaj se tiče slovenske špage, stvarno ne valja, ja najviše volim onu plavu austrijsku taufelber.....tip 400 i nema problema!
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Re: Welger 41

e tip 400 taufelberger i ja koristim na claas makantu i ide bez problema....
najbolje sam zadovoljan s tom spagom..
 

ljubisa

Novi član
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
17
Re: Welger 41

Pozzz
A da li ima iko od vas katalog od welger 41AP, i da li mi moze poslati na mail
skakic@inecco.net
trebam pomoc oko petljaca
Kako se stelaju petljaci na velgeru 41, do sad nisam imao problema s razvezivanjem ali ove sezone bas je cesto i to samo lijevi petljac nece da sveze. prosle sezone od 900 bala razvezivala je 3-4 bale.
koristio sam spagu 400i 500 ali opet ista stvar razvezuje.
A kad je trava krupnija ili malo malo rosna onda radi super a u sitnoj travi nece i nece
kod mene nema kupiti nego drvoplast 400, i 500 i makedonska 500.
Hvala
 

Samsung77

Novi član
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
14
Re: Welger 41

Veliko hvala svima na pruzenim informacijama
Ja sam rijesio svoj problem
Nasao sam covjeka koji radi (ima i rezervne dijelove) samo welgerove prese
mislim da ga mozete naci i na ovom forumu pod nadimkom welger ili tako nekako vec a ako kome zapne imam i br mob slobodno se obratite
Postelo mi je presu radi ko sat
na nekih 500 razvese 3-4 bale
sapagu istu koristim slovensku probao sam i austrijsku tornado nije losa a tu tufelberg nemogu da nadjem kod sebe
 

cika Mato

Član
Tu od
10 Stu 2008
Poruka
155
Re: Welger 41

ovako imamo welger ap45 pa imamo nekekvih problemčića s petljačima pa pitam da li tko možda zna gdje se daju nabavit drugi novi i cijena ili kakvi za zamjenu
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Re: Welger 41

joj samo da pogledam sutra imam na balirki naljepnicu od trgovine dijelova u Bjelovaru,šalju dostavom..
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: Welger 41

ŽICA ŽALAC
43000 Bjelovar, I.v. Trnskog 4b
043/241-009
043/221-072
 

cika Mato

Član
Tu od
10 Stu 2008
Poruka
155
Re: Welger 41

jel poznata cijena
čito sam da je netko stavljo od neke poljakinje a tu kod nas ima trgovina koja nabavlja dijelove u poljskoj za ursuse pa bih pitao da li se daju nabavit takvi petljači :D
 

dado 1

Član
Tu od
10 Stu 2008
Poruka
185
Re: Welger 41

abrkili ti je stavljao petljače od poljakinje na welger 45,a ti se nabavljaju u poljoopskrbi zagreb ili trgogea čakovec.meni su iz poljoopskrbe slali poštom neke sitnije djelove,petljače još nisam mjenjao tako da ti ne mogu točno reći cjenu,ali nešta mi se vrti po glavi da je jedan oko 1800 kn mada nisam siguran
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Re: Welger 41

da,na mojoj su poljski petljači i veže dosta dobro zasad... a njih mi je kupio serviser.Ne sjećam se koliko smo ih platili.

šanana me pretekao,baš to sam mislio napisat..
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: Welger 41

Kod ŽICE sam proljetos prije sezone ostavio 4000 kn tak da ih dobro znam! :mrgreen:
 
A

agroslavonac

Guest
Re: Welger 41

Pritiskivač spage nije u reduuuuuuu.Naštelaj ga i sve je ok
ako ti nije jasno piši na mail
 

Najnoviji postovi

Na vrh