• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

WELGER

B

BOSANAC1

Guest
Zanima me kakve su rolo prese welger rp 12 ako neko zna i kakvu imaju manu
koja je cijena za njih. :roll:
 

nikolaMF

Novi član
Tu od
12 Kol 2010
Poruka
26
Zanima me kakve su rolo prese welger rp 12 ako neko zna i kakvu imaju manu
koja je cijena za njih. :roll:

ja imam rp 12 s i radi odlicno za sad cijena ti ovisu o stanju balirke imas od 2000€ pa do 6500€ takve balirke
 

matij

Član
Tu od
5 Sij 2011
Poruka
47
rp 12 je odlična balirka ,nema nikakvih mana ,ja ju imam 4 godine stvarno sam zadovoljan radim s njom oko 2000 bal godišnje nikakvih problema nemam:partyman::partyman::partyman::D:D
 
N

nikica

Guest
moj tata je imao balirku rp12 ali ju je brzo prodao jer mu se štopala sa jako suhom slamom...morao je ići rano ujutro balirat kad je bilo rose inače nebi ništ zbaliral....
 

topran

Član
Tu od
7 Tra 2011
Poruka
36
moj tata je imao balirku rp12 ali ju je brzo prodao jer mu se štopala sa jako suhom slamom...morao je ići rano ujutro balirat kad je bilo rose inače nebi ništ zbaliral....

To je i meni poznato, slamu gotovo da nije mogla balirati...
Treba dobro paziti da su svi "prsti" na "pick-upu" ispravni, i da slama dugo ne stoji na polju.
 

matij

Član
Tu od
5 Sij 2011
Poruka
47
a koja moze balirat slamu po jakom suncu da ne staje bala i da ne trini:confused::confused::confused:
 

2301986

Član
Tu od
21 Ruj 2010
Poruka
311
a to samo ti mozes :finga::D

pa vidio si da mogu, nije ko po rosi al mogu jos mi nije niti jednom bala stala u preši
 
Posljednje uređivanje:

Emy

Član
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
640
Kolika najmanja snaga traktora mora biti da bi radio s ovom rolobalirkom...u stvri da li ju moze pogoniti 560 ili bi se telio dok bi radio s njom...
 
Posljednje uređivanje:

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
Kolika najmanja snaga traktora mora biti da bi radio s ovom rolobalirkom...u stvri da li ju moze pogoniti 560 ili bi se telio dok bi radio s njom...

Susjed mi tjera takovu balirku sa Ursusom-355 i jedan poznanik tjera "Blanchot" prešu sa 560,bar mislim da je bez problema...
A taj "Blanchot" je licenca Welgera (kopija) RP12...Mnogi od vas to znaju jel



 
Posljednje uređivanje:
M

mirsad

Guest
picture.php

pozdrav svima, evo jedna slika fergusona i welgera rp200 da probudim temu.
 
Na vrh