• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

YANMAR , i ostali japanski traktori

Naivac

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
402
ljudi stigao atomizer,jbg oteglo se uglavom daldegan zelenko i do petka moram radit neke prepravke na kopcanju jer mi nesto ne pase uglavnom u petak ocekujte slike a mozda i koji video.200 litara je tank
 
Posljednje uređivanje:

Naivac

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
402
ljudi stigao atomizer,jbg oteglo se uglavom daldegan zelenko i do petka moram radit neke prepravke na kopcanju jer mi nesto ne pase uglavnom u petak ocekujte slike a mozda i koji video.200 litara je tank

01042011261.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

01042011260.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

01042011262.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

01042011263.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

01042011264.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

01042011265.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

01042011266f.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

01042011267.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

zadovoljan sam utroškom tekućine a punio sam ga do skoro 200l ito bez prednjih utega a nije ga podizalo
 
Posljednje uređivanje:

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Ako nije preskup stvarno je odličan i neka služi dugo i bez kvarova, mada bi meni više odgovarao onaj sa dvije grane što se mogu zarotirat i postavit vodoravno za prskat i travu.:partyman:
 

wwuki5

Član
Tu od
6 Velj 2010
Poruka
488
Neretvanine svaka čast lijepo nema šta da se kaže :supz:

Samo dobru masku na lice da i tebi ne odu jetra od otrova kao u moga susjeda,,,
pozdrav...
 

Naivac

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
402
Neretvanine svaka čast lijepo nema šta da se kaže :supz:

Samo dobru masku na lice da i tebi ne odu jetra od otrova kao u moga susjeda,,,
pozdrav...

masku imam od spec.policije i super je.cijena zivota je najveca pogotovo kad makinju nosis na ledjima.bolje da je nosi traktor a brze i bolje napravim.sta rec super i gotovo.treba paziti na okretanje jer je traktor uzak pa da se ne prevrnem.ugradit cu prednje utege za svaki slucaj
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Čestitam na kupnji novog priključka , neka te dobro služi i da budeš zadovoljan sa njim . Pozdrav i živio :partyman:
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Evo priključak za pravljenje redova kućne izrade , par cijevi četiri table lima , sat vremena posla i vrlo učinkovito ;)



Uploaded with ImageShack.us
 

zadar095

Član
Tu od
5 Stu 2010
Poruka
131
Žuti odlicno napravljeno poslika cu vam moj sto sam kupia kod grofa :partyman:

wwuki ma nema mu ravnog za frezanje odlicno obavljeno :D :partyman:
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Wuki legendo , svaka čast , neznam dali je bolje frezanje , ili video produkcija .
Skidam ti kapu , kako bi rekao jedan naš poznati forumaš :D
 

dare09

Član
Tu od
6 Stu 2010
Poruka
149
Žuti ovo nije lose ideja je jako dobra samo mi se cini da su ti malo redovi preširoki odnosno da ti je ta lopatica za razgrtanje malo preširoko postavljena.Mozda griješim al ovako slikano izgleda dosta široko.
Jedna me informacija interesira koliko mali yanmar kao moj 1401 moze dignut na hidrauliku kila???Znam kad dignem frezu ona zna malo pretezat isto.
Kad mu zakacim drljacu ona ga necima nazad,zanima me ako ima neku informaciju??
 
Posljednje uređivanje:

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Žuti ovo nije lose ideja je jako dobra samo mi se cini da su ti malo redovi preširoki odnosno da ti je ta lopatica za razgrtanje malo preširoko postavljena.Mozda griješim al ovako slikano izgleda dosta široko.
Jedna me informacija interesira koliko mali yanmar kao moj 1401 moze dignut na hidrauliku kila???Znam kad dignem frezu ona zna malo pretezat isto.
Kad mu zakacim drljacu ona ga necima nazad,zanima me ako ima neku informaciju??

Ma još ću ja to doraditi , ali sada za prvu ruku pokazalo mi se dobro . Što se tiče dizanja tereta na hidraulici .... pa neznam dali imaš teg naprijed ? Freza ima možda 100 - 150 kg , vjerujem da bi trebao moći dići barem duplo 200 - 300 kg . Vjerujem da Wuki zna točnije , jer on je imao takvog .
 

wwuki5

Član
Tu od
6 Velj 2010
Poruka
488
Ma još ću ja to doraditi , ali sada za prvu ruku pokazalo mi se dobro . Što se tiče dizanja tereta na hidraulici .... pa neznam dali imaš teg naprijed ? Freza ima možda 100 - 150 kg , vjerujem da bi trebao moći dići barem duplo 200 - 300 kg . Vjerujem da Wuki zna točnije , jer on je imao takvog .

Ja jesam imao takvog, i kad se propinjao stavljao sam mu napred utege, i dizao što sam trebao i morao, a koliko su bili teški ti priključci to nikad nisam vagao :cry: :p:
 
Posljednje uređivanje:

dare09

Član
Tu od
6 Stu 2010
Poruka
149
Da da zato sto bi napravio jos neke alate za njega pa me interesira koliko kila moze nositi hidraulika????
I što si najteže od alata nosio Wuki na njemu??????
 
Posljednje uređivanje:

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Fino , fino..... vidim radi se punom parom . Ako može jedan savijet , već kada stavljaš slike preko ImageShack kada digneš sliku odeš na opciju " forum cod " .
Onda ti slika bude puno veća , i nemoraš klikat na nju da bi ju povećao .
 

zadar095

Član
Tu od
5 Stu 2010
Poruka
131
Dare nema zamjerke odlicno obavljeno :mrgreen:
To je plug 8" probaj zakaciti od tome moj yanmar ga vuce bez problema :supz: :partyman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh