• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

YANMAR , i ostali japanski traktori

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Svaka čast prijatelju , izgleda odlično !!!!!

Ja sam zadovoljan , samo sljedeći put trebam malo suziti zadnje kotače i samo deri . Kosilica je strava , nema štopanja melje sve . Na mjestima gdije je manja trava ide u 1. brzoj bez problema .
 
G

GROF

Guest
., bravo prijatelju Žuti!

., dela mali ko veliki!., lipo ga je za vidit u vakovom delu!!!

., aj mi reci., ovo je tvoja kosilica?, širina, noževi, tvoje mišljenje i iskustvo sa njezinim delom???., takovo nešt moral bi sebi kupit.-

., aj Bog!, čitamo se ..., p.s., veliki Lički pozdrav svim preponosnim korisnicima i vlasnicima ovi mali traktorića Yanmara!!!., sretno VAM u delu!.-
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Prije sam otvoril temu predstavite se, pa sam tam postavil par pitanja. Ali to ne znači da te i tu ne smijem pohvaliti. Sve 5 (samo reno 4 :mrgreen: ).
I pazi on ili ona se ne hladi s vlažnom travom nek :drinkers:, a još bolje :partyman:
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Prije sam otvoril temu predstavite se, pa sam tam postavil par pitanja. Ali to ne znači da te i tu ne smijem pohvaliti. Sve 5 (samo reno 4 :mrgreen: ).
I pazi on ili ona se ne hladi s vlažnom travom nek :drinkers:, a još bolje :partyman:

Nije mi baš jasan ovaj tvoj post :scratch kome je upućen :?: možeš li pojasniti
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
., bravo prijatelju Žuti!

., dela mali ko veliki!., lipo ga je za vidit u vakovom delu!!!

., aj mi reci., ovo je tvoja kosilica?, širina, noževi, tvoje mišljenje i iskustvo sa njezinim delom???., takovo nešt moral bi sebi kupit.-

., aj Bog!, čitamo se ..., p.s., veliki Lički pozdrav svim preponosnim korisnicima i vlasnicima ovi mali traktorića Yanmara!!!., sretno VAM u delu!.-

Širina je 1 metar , i najveći problem je što nije moja :madmana: ali u planu mi je nabaviti nešto slično . Ja sa svojim traktorićem kosim bez problema , tako da mislim da bi ti mogao komotno uzeti i 1.5 metara za svoju primu . Evo ti link proizvođača http://www.megaing.hr/malceri.htm ako te još nešto zanima samo pitaj.
pozdrav i živio ti meni :partyman:
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Nije mi baš jasan ovaj tvoj post :scratch kome je upućen :?: možeš li pojasniti

Pa tebi Žuti, obzirom da sam u drugoj temi postavil ozbiljna pitanja, ovdje sam malo okrenul na šalu. Moja isprika ak nisi skužil.

Možda te zbunilo "ona ili on". Neki istu stvar zovu rotacioni malčer (on), a neki rotaciona kosilica (ona).
Nadam sa da sam pojasnil.
Uvijek se za vrijeme i nakon posla treba rashladit :drinkers:
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Pa tebi Žuti, obzirom da sam u drugoj temi postavil ozbiljna pitanja, ovdje sam malo okrenul na šalu. Moja isprika ak nisi skužil.

Možda te zbunilo "ona ili on". Neki istu stvar zovu rotacioni malčer (on), a neki rotaciona kosilica (ona).
Nadam sa da sam pojasnil.
Uvijek se za vrijeme i nakon posla treba rashladit :drinkers:

Ma OK , sve štima , i sve 5 ( samo APN 4 ) :partyman:
 
N

nikola_iseki

Guest
Pozdrav

jel bi znao tko gdje bi mogao kupit kuplung za iseki landhope 17hp? bilo gdje u hrvatskoj, mada bi bilo idealno da je negdje sjevernije, zagreb, zagorje i slično.

čuo sam za 'japanparts' u sesvetama i zvao sam informacije al vele da je to u zagrebu, zovem tamo al bez odgovora :?
 

wwuki5

Član
Tu od
6 Velj 2010
Poruka
488
Pozdrav

jel bi znao tko gdje bi mogao kupit kuplung za iseki landhope 17hp? bilo gdje u hrvatskoj, mada bi bilo idealno da je negdje sjevernije, zagreb, zagorje i slično.

čuo sam za 'japanparts' u sesvetama i zvao sam informacije al vele da je to u zagrebu, zovem tamo al bez odgovora :?

Pozdrav tebi i jedno pitanje šta ti je otišlo lamela ili korpa . :?:
 
N

nikola_iseki

Guest
Pozdrav tebi i jedno pitanje šta ti je otišlo lamela ili korpa . :?:

mijenjam sve u kompletu, lamelu, korpu, druklager, znači cijeli set mi treba

koja bi bila cijena?
 

wwuki5

Član
Tu od
6 Velj 2010
Poruka
488
mijenjam sve u kompletu, lamelu, korpu, druklager, znači cijeli set mi treba

koja bi bila cijena?

Ma lamelu možeš nači od japanskih auta bez problema, ali ovo drugo neznam, nisam imao potrebe tražiti jer nisam imao problema....
 

dare09

Član
Tu od
6 Stu 2010
Poruka
149
Pozdrav

jel bi znao tko gdje bi mogao kupit kuplung za iseki landhope 17hp? bilo gdje u hrvatskoj, mada bi bilo idealno da je negdje sjevernije, zagreb, zagorje i slično.

čuo sam za 'japanparts' u sesvetama i zvao sam informacije al vele da je to u zagrebu, zovem tamo al bez odgovora :?

Ajd fino prjemjeri fi koji ti je korpa i lamela to se da nabaviti al za drukležaj nisam siguran.A pasalo bi ti mozda od Toyote Starlet korpa a lamelu ako je dobra znaci da su opruge ok mozes prenitat dat.Ja sam tako napravio:mrgreen::axe:
I traktor radi 2 sezonu vec bez problema...
 
N

nikola_iseki

Guest
Ajd fino prjemjeri fi koji ti je korpa i lamela to se da nabaviti al za drukležaj nisam siguran.A pasalo bi ti mozda od Toyote Starlet korpa a lamelu ako je dobra znaci da su opruge ok mozes prenitat dat.Ja sam tako napravio:mrgreen::axe:
I traktor radi 2 sezonu vec bez problema...

korpa 26,8cm lamela 18,5cm

dečki nemojte zamjerit nisam tu neki majstor pa nebi znao točno procjenit kolko su opruge na lameli dobre i dali je lamela previše pohabana da bi je trebalo zamijenit ili prenitat.. problem je možda najviše u korpi jer su "zubi" na koje sjeda druklager dosta pohabani, nebi bilo baš dobro da mi koji pukne.. staro je to 15 godina, što i nije možda previše, al si mislim možda najbolje zamijenit to sve.. problem je u tome što je to traktor za indijsko tržište (!!) pa nema dijelova tu kod nas..:confused:
 

wwuki5

Član
Tu od
6 Velj 2010
Poruka
488
korpa 26,8cm lamela 18,5cm

dečki nemojte zamjerit nisam tu neki majstor pa nebi znao točno procjenit kolko su opruge na lameli dobre i dali je lamela previše pohabana da bi je trebalo zamijenit ili prenitat.. problem je možda najviše u korpi jer su "zubi" na koje sjeda druklager dosta pohabani, nebi bilo baš dobro da mi koji pukne.. staro je to 15 godina, što i nije možda previše, al si mislim možda najbolje zamijenit to sve.. problem je u tome što je to traktor za indijsko tržište (!!) pa nema dijelova tu kod nas..:confused:

Pa dobro gdje si kupio traktor...
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
korpa 26,8cm lamela 18,5cm

dečki nemojte zamjerit nisam tu neki majstor pa nebi znao točno procjenit kolko su opruge na lameli dobre i dali je lamela previše pohabana da bi je trebalo zamijenit ili prenitat.. problem je možda najviše u korpi jer su "zubi" na koje sjeda druklager dosta pohabani, nebi bilo baš dobro da mi koji pukne.. staro je to 15 godina, što i nije možda previše, al si mislim možda najbolje zamijenit to sve.. problem je u tome što je to traktor za indijsko tržište (!!) pa nema dijelova tu kod nas..:confused:

Evo ti link od mađara , oni imaju u ponudi dosta Isekija pa vjerovatno imaju i dijelova . Pošalji im mail nekošta te ništa http://www.keletagro.hu/japan-kistraktorok
 

Najnoviji postovi

Na vrh