• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

YANMAR , i ostali japanski traktori

N

nikola_iseki

Guest
Evo ti link od mađara , oni imaju u ponudi dosta Isekija pa vjerovatno imaju i dijelova . Pošalji im mail nekošta te ništa http://www.keletagro.hu/japan-kistraktorok

hvala, samo jel imaju dijelove za sva tržišta hehe... pa jel takva razlika ak je traktor za indijsko ili europsko tržište?

zvao sam i u STEP CO doo iz Vukovine, malo ispod Velike Gorice, oni su zastupnik za RH ak se ne varam, rekli su da su poslali upit u Iseki pa ću valjda sutra dobit neki odgovor od njih..
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Prodet iz Gradišta

Pa kada si ga kupio :?: kad got sam tamo bio nijednom nisam vidio da imaju Isekije :scratch Dali si nijh kontaktirao .... šta oni kažu :?: U čemu je uopće razlika na traktoru za indijsko tržište:?::scratch
 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
Kažu u PRODETU -ma nemate brige za djelove ako kupite kod nas, mi garantiramo da čete kod nas moči kupiti SVE djelove bez obzira na model...A kaj sad, kad treba kuplung onda se snajdi kak znaš. Kaj da treba nekaj v getribi...?
 
N

nikola_iseki

Guest
stepco mi nemože pomoći

kad mi je stari bio u prodetu nisu imali niš posebno u rangu 17-18 konja osim tog isekija pa je njega uzeo..

nemam blage kakva je razlika na traktoru za indijsko tržište.. kad se recimo radi o autima naravno da postoje razlike ak je auto za afriku ili europu zbog drugačije klime, itd.. al ne kužim kakva tu može bit razlika u kuplungu samo zato kaj je traktor za indiju..bezveze

uglavnom zvao sam prodet i našli su mi lamelu, drukležaj i korpu, samo moram iscrtat rupe na korpi na papir i faksirat da vide dal je to 100% to kaj imaju :D
 

dare09

Član
Tu od
6 Stu 2010
Poruka
149
Moze jedno pitanje koliko ce te oženit za cijeli set kvačila koja je cijena ako nije problem da napises..
 

wwuki5

Član
Tu od
6 Velj 2010
Poruka
488
Pa kada si ga kupio :?: kad got sam tamo bio nijednom nisam vidio da imaju Isekije :scratch Dali si nijh kontaktirao .... šta oni kažu :?: U čemu je uopće razlika na traktoru za indijsko tržište:?::scratch

Ma daj Žuti pa bilo je u prodetu isekija koliko hočeš , čak i s kabinom :axe:
 

Naivac

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
402
danas stigli novi filteri sa postarinom 400 kn


dsc0021or.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 

wwuki5

Član
Tu od
6 Velj 2010
Poruka
488
Moj filter zraka je iste veličine jedino nemam onaj lim na doljnjoj strani ...
Filter goriva je isti...
 

Naivac

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
402
maloprije prskao kruške ali na žalost nema slika.pukla mi konstrikcija na atomizeru i uglavnom bit će riješeno.proizvođač šalje novog :D
 

dare09

Član
Tu od
6 Stu 2010
Poruka
149
Evo malo se nesto radilo na Yamiyu posto me je poceo hidraulik prcat odnosno počeo mi je malo teže dizat sa izrazitim zvukom pumpe.Pa sam uzeo i rastavio i ocistio mikro filter i sad ko novi necuje se nista a dize ko od sale.Moram naci i staviti slike da vidite o cem se radi.
Ulgavnom simptomi su bili da traktor jednostavno nedize brzo hidraulik dok se ulje nezagrije i sa izrazitim zujanjem pumpe.
 
M

Maxel

Guest
Pozzz svim forumskim prijateljima - ma gdje bili ! Evo pomno pratim zbivanja na forumu i odlučih se malo uključiti . Pošto je ovo doba godine ujedno i doba košnje trave a što nam ponekad zadaje i glavobolje ; ne stigne se na vrijeme , pada kiša , nemaš svoju kosilicu pa ju moraš posuditi od prijatelja ..... Trenutno sam pokrenuo izradu dvaju "malčera" po uzoku već postojećih modela , širina otkosa
1 m , nož sa dva "letača" od alatnog čelika ,reduktor omjera 1:2,2 . Za početak šaljem slike osnovne konstrukcije u početku izrade . Veliki pozdrav vrijednoj ekipi forumaša !!!!
dsc00558uq.jpg
[/URL][/IMG]


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Pozzz svim forumskim prijateljima - ma gdje bili ! Evo pomno pratim zbivanja na forumu i odlučih se malo uključiti . Pošto je ovo doba godine ujedno i doba košnje trave a što nam ponekad zadaje i glavobolje ; ne stigne se na vrijeme , pada kiša , nemaš svoju kosilicu pa ju moraš posuditi od prijatelja ..... Trenutno sam pokrenuo izradu dvaju "malčera" po uzoku već postojećih modela , širina otkosa
1 m , nož sa dva "letača" od alatnog čelika ,reduktor omjera 1:2,2 . Za početak šaljem slike osnovne konstrukcije u početku izrade . Veliki pozdrav vrijednoj ekipi forumaša !!!!

Molim lijepo da se prilikom citiranja izbrišu slike

Žuti

kolika je debljina lima i od čega se koristi reduktor ili paše od nečega?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
M

Maxel

Guest
Pozz prijatelju ! Debljina lima (osnovne ploče ) je 3mm a reduktor dolazi od stare vršilice - remenski pogonjene sa omjerom 1:2,2 .
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
ako sam dobro shvatio znači da dobiješ na izlaznoj osovini oko 1200 okr. ako kardan na traktoru imaš na 540 okr.
 
M

Maxel

Guest
ako sam dobro shvatio znači da dobiješ na izlaznoj osovini oko 1200 okr. ako kardan na traktoru imaš na 540 okr.

Stvar je sljedeće prirode : na YANMAR traktorima imaš mogućnost biranja tri brzine vrtnje pogonskog vratila (kardana) tako da savršeno možeš uskladiti brzinu traktora i brzinu vrtnje noža na kosilici (malčeru) a ujedno sve to prema visini trave koju malčiraš !
 

dare09

Član
Tu od
6 Stu 2010
Poruka
149
Nevalja nista baci ti to kod mene u dvoriste hehehe;);)
Svaka cast kolega al ce se kositi samo naprijed :supz::supz:
 
M

Maxel

Guest
Nevalja nista baci ti to kod mene u dvoriste hehehe;);)
Svaka cast kolega al ce se kositi samo naprijed :supz::supz:

Može Dare , samo čekaj da sastavim i ofarbam kosilicu onda ti je bacim u dvorište .... ha ha , veliki pozdrav !!!:gitarist:
 

Najnoviji postovi

Na vrh